Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • carollae napisał/a komentarz do Ferdinando De Giorgi dokonał zmiany w szerokim składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy

  Z całym szacunkiem dla Pana Wrony, ale bardziej nadaje się na kreowanie swojego wizerunku jako celebryty niż na grę w reprezentacji na Mistrzostwach Europy. Może wreszcie nadeszła pora, by dać szansę Wiśniewskiemu.

 • carollae lubi Komentarz

  Ja już znam skład mniej więcej tak to będzie-14-tka:
  Rozegranie:Drzyzga,Łomacz
  Atakujący:Konarski,Muzaj
  Środkowi:Bieniek,Kochanowski,Lemański,Wiśniewski
  Przyjmujący:Buszek,Kubiak,Kurek,Szalpuk
  Libero:Wojtaszek,Zatorski

 • carollae lubi Komentarz

  Ja nie jestem takim fachowcem jak pan Bobakowski i może dlatego łatwiej mi tak trochę z boku ocenić to całe zamieszanie. Od dwóch lat na ustach wszystkich fachowców nieustannie rozbrzmiewa co mistrzom świata wypada a co nie wypada. A ja pragnę przypomnieć, że tym mistrzem zostaliśmy po 40 latach od ostatniego takiego sukcesu i to drużyną w której prym wiedli nasi najlepsi ale niestety już odchodzący siatkarze. Można powiedzieć, że to była drużyna stworzona na ten jeden turniej. Zaiskrzyło wówczas wszystko - grali najlepsi, byli w optymalnej formie, grali przed fantastycznymi kibicami, którzy w trudnych momentach ich nieśli, mieli trenerów którzy potrafili ich mentalnie i fizycznie przygotować do tego wydarzenia. Co się potem stało to wszyscy wiemy. Wlazły, Winiarski, Zagumny odwiesili reprezentacyjne koszulki, a pozostali ze złotej drużyny od 2014 roku praktycznie nie mieli czasu na regenerację i odpoczynek. Skutkiem tego podstawowi gracze borykali się i dalej borykają się z kontuzjami. Mika, Nowakowski, Drzyzga nie byli bo nie mogli być w optymalnej formie. Zresztą nie oni jedni. Ten turniej w Rio jak dla mnie był bardzo dziwny - wszystkie drużyny falowały formą. Ktoś powie ok. ale mają pewniaków, którzy ich ciągną w trudnych momentach. A ja powiem, że Zajcew miał 3 zagrywki życia, ale w meczu o złoto już nie pomógł swojej drużynie. A Amerykanów za uszy w meczu o brąz wyciągał nie Anderson ale weteran Priddy. Do czego zmierzam, ano myślę że mamy większy apetyt niż nasz stan posiadania. Aktualnie na świecie jest z 8 drużyn z których każda może wygrać czy to LŚ, czy to ME, MŚ czy wreszcie IO. Polacy są jedną z tych 8 drużyn i nie możemy spodziewać się, że będziemy wygrywać zawsze i ze wszystkimi. To już nawet Brazylia nie może być tego pewna. Dlatego proponuję wreszcie coś zmienić i zostawić trenerów w spokoju, a zająć się rodzimą ligą, w której liderami zespołów są zazwyczaj zagraniczni gracze. I zgoda mamy młodych zdolnych, ale ich kariera nie będzie zależała od trenera reprezentacji, ale od trenerów klubowych i wyborów samych zawodników. A tak dla przypomnienia to Mateusza Mikę - aktualnie zawodnika bez którego nikt nie wyobraża sobie naszej reprezentacji - oszlifował i dał nam na tacy nie kto inny jak Philippe Blain. A nasz kapitan Kubiak, zanim dostrzeżono jego walory w Polsce musiał swoją wartość udawadniać "tułając" się po zagranicznych klubach.

 • carollae lubi Komentarz

  W drużynach zagranicznych (Brazylia USA) jest sprawą istotną osoba trenera a efekty. Częste zmiany niekoniecznie muszą przynieść efekty. Ważna jest długa i rzetelna praca z drużyną przez jednego trenera. Jesteśmy przecież cały czas w czołówce światowej, a mistrzostwo świata to splot miejsca zawodów no i innego składu. Ta drużyna wymaga zapewne czasu aby poprawić wyniki. Nie sądzę aby w tym miała pomóc zmiana selekcjonera...

 • carollae lubi Komentarz

  PANIE BOBAKOWSKI !!! PRZEGRANYM TO JESTEŚ TERAZ TY !!! MYŚLISZ PAN ŻE POLACY BĘDĄ MISTRZAMI DO KOŃCA ŚWIATA? ZREWIDUJ PAN SWOJE "GŁUPIE" MYŚLENIE !!! INNI TEŻ WALCZĄ I CHCĄ SIĘ CIESZYĆ ZE ZWYCIĘSTW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO TO TERAZ CZAS DO PRACY PANIE "MISTRZU" DZIENNIKARSTWA !!!!!!!!!

 • carollae lubi Komentarz

  Czy nikt nie dostrzega pewnej prawidłowości. Na IO medale zdobyły drużyny które mogły się w tym roku spokojnie przygotować. Brazylia gospodarz USA i Włochy z PŚ. Czwarta była Rosja która nie grała tak jak my i Francja i Iran w majowych eliminacjach. To czas i spokój przygotowań odegrały decydującą role

 • carollae lubi Komentarz

  Kubiak jest wybitnym defensywnym zawodnikiem, ale gra w defensywie oparta jest na głownie na technice, którą się szlifuje przez granie i tego ogrania prze IO wyraźnie zabrakło. Kubiak miał przerwę na odpoczynek i leczenie kontuzji podczas LŚ. Fizycznie było super ale braki w ograniu to nie peność w przyjęciu i brak wyczucia w obronie. To samo można powiedzieć o Mice, którego cała gra jest oparta na technice.

 • carollae lubi Komentarz

  Jarosz to glupiomadry idiota opowidajacy glupoty. Ma takim same kwalifikacje do bycia "ekspertem" siatkarskim jak moja sasiadka pani Czeslawa.

 • carollae lubi Komentarz

  Jedyne z czym się zgadzam z Panem Jaroszem to zmiany za późno przeprowadzane lub ich brak.
  Żartem natomiast jest dla mnie stwierdzenie, a raczej obawa o formę po Pucharze Świata, w którym zajęliśmy 3 miejsce. Owszem nie dawało ono nam przepustki na Igrzyska, ale czy stając na "pudle" podczas tak wyczerpującej imprezy można się obawiać o formę?
  Druga sprawa - Mistrzostwa Europy. Oczywiste było to dla każdego kibica który chociaż trochę zna się na siatkówce że nasi nie zagrają tam tak jak w Japonii, bo najzwyczajniej w świecie byli wypompowani szczególnie w sferze mentalnej.
  "Na pewno po tamtych wynikach czar prysł i zaufanie zawodników do szkoleniowców zgasło." Jest Pan taki pewny? Zawodnicy to panu powiedzieli? Czy może wróżka? Nikt oprócz ich samych nie jest w stanie powiedzieć czy ufają trenerowi czy nie, a patrząc na tę drużynę można odnieść wrażenie, że jednak trenerowi ufają.
  "Co więcej potencjał naszej drużyny, który jest duży, nie został wykorzystany " Moim zdaniem trener wycisnął wszystko co mógł z tych chłopaków, co było widać, a że kolokwialnie mówiąc nie pykło to już druga sprawa.
  Mówiąc o "Ich następcy zostali źle dobrani do drużyny i nie stworzyli prawdziwego zespołu" przed oczami automatycznie staje mi syn Pana Jarosza, który nie został powołany na miejsce Konarskiego - w ubiegłym roku sama bym wolała Kubę, w tym patrząc przez pryzmat sezonu i tego co Dawid pokazał w kadrze - uważam że nadaje się na tego drugiego z racji że lepszego w tej chwili nie mamy, chociaż zawodnicy tacy jak Muzaj już stanowią realną szansę na zajęcie miejsca Konarskiego.
  "Oczywiście trzeba zrobić podsumowanie, wskazać plusy i minusy. Tych drugich od mistrzostw świata było jednak zdecydowanie więcej," Z tym także się nie do końca zgadzam. Trzeba zauważyć, że na te najważniejsze imprezy byliśmy bardzo dobrze przygotowani, a że przegraliśmy po SPORTOWEJ walce? Cóż taki jest sport.

  Nie wiem czy Stefan zostanie czy nie, chociaż moim zdaniem warto dać mu szansę i zaproponować kontrakt do Igrzysk w 2020 roku, żeby mógł spokojnie budować drużynę na tę imprezę. Jeśli jednak PZPS zdecyduje się na zmianę to oby nie był to kontrakt na 2 lata, tylko 4 z tego samej przyczyny. Zacznijmy myśleć długofalowo bo to jest o wiele lepsze rozwiązanie.

 • carollae napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panowie, no proszę. Tak długo i wyczerpująco walczyliśmy o Igrzyska by odpaść w ćwierćfinale? Spinamy się i jedziemy! Jak nie teraz to kiedy?

 • carollae lubi Komentarz

  Kibicujemy do końca!

 • carollae lubi Komentarz

  No Panowie. Czas pokazać swój charakter. Brać się do roboty, bo to ostatni dzwonek.

 • carollae lubi Komentarz

  teraz macie odpowiedź, dlaczego nam potrzebny Leon. On potrafi z zagrywki przypie.rzyć.

 • carollae lubi Komentarz

  CZYLI CO BIERZEMY DOPING I JEDIZEMY DO RIO JAK ONI MOGA TO O INNI TEZ ZENADA !!!!!!!!

 • carollae lubi Komentarz

  Szkoda słów... MKOl daje zielone światło do stosowania dopingu i fałszowania wyników badań. Obecna decyzja pod pozorem surowych procedur otwiera furtkę dla ruskich oszustów... Już nawet IO mają niewiele wspólnego ze sportem.

 • carollae lubi Komentarz

  Po wysłuchaniu Antigi że Piotr Nowakowski jest w bardzo dobrej formie, szczególnie w zagrywce i ataku, to ja się pytam to dlaczego nie potwierdził na FF LŚ w Krakowie.Podejrzewam że w powołaniu decydowały inne kryteria niż sportowe ....

 • carollae lubi Komentarz

  Dla mnie to Możdżonek na chwilę obecną jest lepszy.

 • carollae napisał/a komentarz do "Daily Mail": cała reprezentacja Rosji zostanie wykluczona z igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro

  "Szef Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego, Aleksander Żukow przekazał przed kwadransem informację, że reprezentacja tego kraju pojedzie do Rio. Doniósł o tym za pośrednictwem Twittera Dmitrij Smirnow, dziennikarz znajdujący się w Lozannie."

  I chyba tyle w temacie.

 • carollae lubi Komentarz

  Dokładnie. Kogo niby obchodzą eliminacje ME do lat 17 ????? Chyba tylko rodziny tych chłopców i kilku entuzjastów.

 • carollae lubi Komentarz

  a online gdzie to można w ogóle oglądnąć?

 • carollae lubi Komentarz

  Perłowski ma związać się z Lube 3-letnim kontraktem z tego co słyszałem

 • carollae lubi Komentarz

  Jak donoszą włoskie media ...... ?
  A jak donoszą media polskie - "prima aprilis bo się pomylisz" ;)

 • carollae lubi Komentarz

  la gazzetta dello sport pisze ,że mistrz Włoch Itas Diatec Trentino podpisał 2 letni kontrakt z aktualnym libero Skry Kacprem Piechockim

 • carollae lubi Komentarz

  Podobno Zenit chce pozyskać Dryję w przyszłym sezonie.

 • carollae lubi Komentarz

  Dziwny jest ten wlazly, to chyba fenomen na skale swiatowa, ze ktos gra na sile w reprezentacji. Gra w reprezentacji to zaszczyt i spelnienie marzen kazdego sportowca.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.