PANKOT - lubi

 • PANKOT lubi Komentarz

  Nie ma sensu z nimi dyskutować bo co niektórzy popadli chyba w jakąś histerię, z jednej strony chcą znać fakty, a z drugiej nie chcą ich przyjąć do wiadomości. skoro masz pewne info to każdemu kto to forum od paru lat odwiedza powinno wystarczyć. Co się stało to sie nie odstanie, nadzieja - zawsze jest. Zobaczymy co czas przyniesie.

 • PANKOT lubi Komentarz

  Nikt go nie będzie karał, daj spokój.

 • PANKOT lubi Komentarz

  Jest różnica między infem od zaufanej osoby ,a infem od noł nejma który przed chwilą założył konto

 • PANKOT lubi Komentarz

  Tomek Lorek by kłamał ?
  Na razie wierze jemu a nie tobie.

 • PANKOT lubi Komentarz

  Po co ten wredny wpis? Jakie to ma teraz znaczenie? Nie minęły nawet dwa dni a już się zaczyna napinka. Co będzie za tydzień, dwa?

 • PANKOT lubi Komentarz

  oby tylko nie do KS brat fałszywego skaczącego ruska mistrza dwójek i wykluczeń bez serca dla Torunia

 • PANKOT lubi Komentarz

  Karwa ten tylko o diengach gada.....

 • PANKOT lubi Komentarz

  Jestem za, niech zamykają Falubaz nawet na 2 lata ale niech Darcy wróci do zdrowia.
  Jesteśmy z Tobą Darcy.

 • PANKOT lubi Komentarz

  Nie chcę dolewać oliwy do ognia, bo bardzo szanuje wczorajszą inicjatywę kibiców Falubazu. Ale wqurwia mnie to, że do tej pory taki Dowhan "tych złych" kibiców tolerował, nazywał magią Falubazu, najlepszymi kibicami na świecie. Dopóki było mu to wygodne. Teraz grzmi jak to będzie z tym walczył..śmiech przez łzy wściekłości normalnie.

 • PANKOT lubi Komentarz

  Każdy ocenia innych według siebie, może on ryzykowałby wszystko dla kasy ale jakby ten bieg oglądał nawet samo nagranie to by wiedział, że to był nieszczęśliwy zbieg okoliczności, a Darcy owszem walczył i nie odpuszczał ale nie dwoił się i nie troił aby za wszelką cenę wygrać, po prostu jechał na swoim normalnym poziomie! PECH i tyle :-/. Może to dodatkowo boli, że to był bieg o pietruszkę ale dla zawodowca nie ma biegów odpuszczanych.

 • PANKOT lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • PANKOT lubi Komentarz

  Toruń nigdy nie zapomni o Darcym.

 • PANKOT lubi Komentarz

  Mamy najgorszy skład od wielu lat


  I najtańszy od wielu lat. O czym karkosikowi kibice nie raczą pamiętać.

  Para Polskich seniorów najgorsza w całej lidze


  Bzdura.
  Krzysztof Kasprzak 1,477
  Piotr Świderski 1,200 (Gapa 1,182)
  Razem 2,677

  Dawid Lampart 1,433
  Karol Baran 1,125
  Razem 2,558


  Adrian Miedziński 1,595
  Kacper Gomólski 1,286
  Razem 2,881
  No i jakim cudem Gajeś miał przewidzieć kontuzje Miedziaka, która rzutuje na cały sezon ?

  Pozbycie się Emila było wielkim błędem


  Możliwe, ale niekoniecznie. Emil ma na obecną chwilę minimalnie większą średnią od Griszy(2,000 i 1,957), ale Grisza odjechał 14 meczów a Emil tylko 12. Więc kto wie czy z Emilem byśmy byli w PO.
  Mamy pakę pod formą, w dodatku przygniecioną(zwłaszcza Chris) kontuzją Darka. Pakę którą teraz trzeba wspierać, zamiast dołować.

 • PANKOT lubi Komentarz

  Trzymaj się " chłopaku". Po Twoim przykładzie widać że da się z tak fatalna kontuzją funkcjonować. Darcy ma szczęście w tej tragedii, że ma wielkie wsparcie z każdej strony. Ilu "bezimiennych" musi sobie radzić samotnie ze swoimi najbliższymi...

 • PANKOT lubi Komentarz

  Darcy Ward, to dla mnie taki Matti Nykaenen światowego speedwaya. Może jeszcze nie takie osiągnięcia, ale te już zdawały się być w Jego zasięgu. Dla mnie zdecydowanie jeden z dwóch obecnie najlepszych i ulubionych światowych zawodników obok Emila. Zauważyłem pewną zależność. O ile Emil miał patent na Holdera i z reguły z nim wygrywał w najważniejszych momentach, o tyle Darcy miał patent na Emila. To tylko moja subiektywna ocena. Kiedy obserwowałem Jego debiut na polskich torach, przecierałem oczy ze zdumienia. Prawdziwy wirtuoz żużlowych torów, żaden tam rzemieślnik. Dzięki takim zawodnikom kocha się speedway. Wczorajszy wypadek, to olbrzymi dramat młodego człowieka, ale również wielka strata dla światowego żużla i kibiców. Podobnych dramatów w życiu jest wiele i nie dostrzegamy ich, dopóki nas nie dotyczą, a ten nas dotyczy. Dotknął bowiem jednego z idolów żużlowej rodziny :(
  DARCY, TRZYMAJ GAZ! Może kiedyś?
  A życie toczy się dalej...

 • PANKOT lubi Komentarz

  Per miał 28 lat wtedy, Darcy ma 5 lat mniej...ile przez te lata mógłby nam emocji dostarczyć. Oba wypadki odcisną/ęły się wielkim piętnem na kibicach żużla. Per został przy żużlu... Toruń o Nim nie zapomniał, oby o Darcym też nie zapomniał

 • PANKOT lubi Komentarz

  Wielki szacun dla organizatorów "odwiedzin" i Darcy'emu za wysiłek,jaki włożył,żeby okazać swoją wdzięczność za ten gest.
  Darcy...zdrowia,zdrowia,zdrowia!!!

 • PANKOT lubi Komentarz

  kurde ..mialem iskierke ...nadziei , ale to co przeczytalemna stronach Falubazu ....zalamalo ...mnie! Wala ,mnie PO , wyniki mojego KS Torun , kto wygra , kto przegra , medale takie ,,czy srakie...mnie to stalo sie obojetne....niech ten sezon jak najpredzej sie zakonczy ! Zuzel na ten czas przestaje chyba byc ....moja pasja! Moze od czasu do czasu cos tu nasmaruje , ale po tym co sie stalo z Darcym i to co dalej na torach ma miejsce ,ta masa kontuzji, ludzkiego bolu i cierpienia a w konfrontacji reakcje na to otepialej , zadnej krwi..tluszczy popierajacej brak hamulcow na torze i ich wycie ze to nie sport dla panienek, cieszacej sie z kontuzji dotykajacych przeciwnikow , automatycznie narzucaja ...pytanie ....czy to ma sens? Na to pytanie ja swoja odpowiedz...mam...a inni?

 • PANKOT lubi Komentarz

  Dziewczyno, jak już zdasz tą maturę i zaczniesz ogarniać co się dookoła dzieje to zapraszamy do wzięcia udziału w merytorycznej dyskusji i nie chodzi tu "stricte" o to czy ty lubisz ZG czy może ZG nie lubi ciebie, do czego się w sumie ograniczasz, tylko o to że na chwilę obecną zabierasz głos w temacie którego nie rozumiesz i robisz to w sposób wyjątkowo irytujący. Przy okazji polemizujesz w sposób świadczący o wyjątkowej niedojrzałości społecznej. Masz oczywiście prawo do dyskusji, ale niech to będzie dyskusja merytoryczna, a nie ośmieszanie się z gruntu niedojrzałymi wypowiedziami. Tyle w temacie, idę spać. Darcy jesteśmy z tobą!!

 • PANKOT lubi Komentarz

  Ja cały czas mam nadzieję na to,że te ręce w oknie należały do niego...