lunch - lubi

 • lunch lubi Komentarz

  Przy lepszych klimatach rodzinnych nie byłoby całej tej kupy. Trochę szkoda zmarnowanego czasu.

 • lunch lubi Komentarz

  Ja zakladam ze powrot Maksa po rocznej banicji, bedzie podobnie skuteczny jak innych zawodnikow o podobnej skali talentu jak Laguta, Ward czy Dudek.

 • lunch lubi Komentarz

  Tajemniaca chyba dla osrafy i syfów hahahaahahahahahah

 • lunch lubi Komentarz

  Jak czytam komentarze co niektórych, że transfer M. Drabika to jak zakup "kota w worku" to się bardzo dziwię. Maksym, to jeden z najbardziej utytułowanych juniorów w historii polskiego żużla, 2 złota indywidulane, 4 drużynowe, kto zdobył tych medali więcej? "Kot w roku" to był Patryk Dudek po zawieszeniu, a pokazał klasę i dzisiaj to top zawodników. Lublin się wzmocnił i za rok będzie znowu walka o złoto i kto wie... czego im życzę prosto z Rzeszowa;)

 • lunch lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • lunch lubi Komentarz

  Nie oszukujmy się. Apator to dostarczyciel pkt dla Wielkiego Motoru i tu się nic nie zmieni.

 • lunch lubi Komentarz

  Czy Pan Kuźbicki jest na pasku Rusko? Ten pomysł wyszedł z Wrocławia, jestem tego pewny! Gdzie tu sprawiedliwść GKM klub o najniższym budżecie w Ekstraklasie wydaje kilkuset tysięcy złotych a klub z Wrocławia ma najwyższy budżet i wydajena na szkolenie 0 zł. Za to ma pieniądze na podkupywanie zawodników z innych klubów. Jeśli tak ma wyglądać polski żużel że prezes jednego klubu rządzi całą dyscyplina a pan Stępniewski jest na jego usługach to ja się z takiego żużla wypisuje

 • lunch lubi Komentarz

  Panie Kuźbicki daj Pan spokój.

 • lunch lubi Komentarz

  O tak,Swidnicki na bank by wrocil jako drugi junior gdyby stranieri mogli jezdzic na tej pozycji....

 • lunch lubi Komentarz

  Zabiera się z 16 miejsc 8 czyli połowę. Zgroza, debilizm i krótkowzroczność. Na ch...te szkolenia młodxieży w kraju liga u24. Niech ktoś się kropnie mocniej w łeb bo mózgi przesyały działać chyba

 • lunch lubi Komentarz

  Że tak spytam z ciekawości, kto to w ogóle jest? Nie oglądam eleven bo takie medialne wynalazki wyrastają jak grzyby po deszczu i szkoda kasy na to, a ich dziennikarze i ekserci wiedzą dorównują zapewne publicystom z tvp info. Takich ekspertów to ja z 5 bym znalazł na swoim ppodwórku, galewski może z nimi też chcesz wywiad zrobić? Kolejna wierszówka by wpadła.

 • lunch lubi Komentarz

  Tak, tak. Róbmy sobie szkolenia dla zagranicznych zawodników, żeby potem lali nas w mistrzostwach na sprzęcie za polską kasę, szkoleni przez polskich trenerów i wspierani polskimi mechanikami. Brawo baranie jeden. Uatrakcyjniaj sobie w grze komputerowej a nie w narodowym sporcie.

 • lunch lubi Komentarz

  Bardzo mnie zawiódł Kuźbicki tą rozmową, nawet nie doczytałem do końca. Likwidacja miejsca dla polskiego juniora NIGDY nie będzie dobrą opcją. Tu nie ma absolutnie żadnej filozofii - nasz junior nawet jeśli jest słabszy to nabywa obycia w walce z najlepszymi, podpatruje, słucha, widzi jak jadą, ile i co brakuje, uczy się. To ZAWSZE będzie na duży plus. Dodatkowo napędza w jakimkolwiek stopniu szkolenie, nawet te 6-8 dodatkowych miejsc w e-lidze dla juniora to jest dużo! Po co ułatwiać życie juniorom z zagranicy? Kolejna sprawa - nieopierzony junior potrafi dodać rywalizacji sporo kolorytu i emocji, pół Polski takiemu kibicuje przed telewizorami i naprawdę nie widzę gdzie tu jest obniżony poziom, przecież i tak ktoś przyjedzie trzeci, ktoś czwarty. No ale jak się nie ma juniorków, nie chce się szkolić to się wysuwa takie właśnie głupie propozycje. Nie, nie i jeszcze raz nie!

 • lunch lubi Komentarz

  Eleven sport : Kuźbicki i Olkowicz zakały komentatorskie żużla ! Galewski z kim ty robisz wywiady !

 • lunch lubi Komentarz

  @MolonLabe: Kuźbicki ma Wysoki iloraz inteligencji ... czyli myśli "inaczej". Przecież ten człowiek nie ma pojęcia o żużlu o regulaminach żużlowych a nawet nie zna zawodników. Nie potrafi, gdy komentuje, rozpoznać startujących a w przypadku kontrowersji, nie potrafi tego logicznie interpretować a widzi tylko swoja stronnicza rację, gdyż zawsze jest taka drużyna której kibicuje!!!. Razem z Korościelem tworzą parę komentatorów o najwyższym współczynniku ... LAICYZMU!!!!

 • lunch lubi Komentarz

  Ten wywiad, ta rozmowa uświadamia mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że TV niszczy żużel. Skoro jakiś pseudo diennikarz widzi same korzyści w wprowadzeniu zagranicznego juniora w polskiej lidze. W ten sposób doprowadzimy do całkowitej stagnacji polskiej siły w żużlu. Ale co go to obchodzi. Ważne jest tu i teraz

 • lunch lubi Komentarz

  @intro: Pisze bzdury i owszem!! A wiesz że to trafia do setek czytających? I czy wiesz że wielu z nich weźmie to za dobra monetę i będą powtarzać zdanie Kuźbickiego tylko dlatego, że ma fajną fryzurę zrobioną na DX2? Wielu osobom pan Kuźbicki wydaje się szczery i sympatyczny. A to że nie ma pojęcia o żużlu, jako dyscyplinie sportowej, nie ma najmniejszego znaczenia.

 • lunch lubi Komentarz

  Bez obrazy, ale tacy ludzie jak Pan Kuźbicki powinni ograniczyć swoją aktywność zawodową przy żużlu do podstawiania zawodnikowi pod nos mikrofonu i pytaniu: " Jak oceniasz mecz?".

 • lunch lubi Komentarz

  I to jest przykład myślenia na tu i teraz .A co będzie dalej ? Ja wiem .Za kilka lat będzie płacz że nasi juniorzy przegrywają wszystkie międzynarodowe imprezy i że szkolenie padło bo nikt nie bedzie chciał zaczynać bawić w ten sport .I tak jest tragedia w naborze do szkółek zuzlowych . To jeszcze ograniczajmy miejsca dla naszych juniorów. Poczekam jakie to mądrości będzie Pan głosił kiedy się okaże że do Mistrzostw Świata Juniorów za kilka lat nie zakwalikuje się żaden z naszych po wprowadzeniu tego zpisu .I niech Pan naiwnie nie gada że to Ekstraliga ,bo poziom i oglądalność . Co jest ważniejsze? Liczba sprzedanych dekoderów czy liczba szkolonych juniorów????Pozdrawiam hejter z Lublina :)))

 • lunch lubi Komentarz

  Jeszcze brakuje wypowiedzi kibiców Atlasu jak to oni ratują swiatowy zuzel