Pokaż:
 • Bonusowa zabawa: Miejsce Igi przy rozpoczęciu Stuttgartu?

  Hej! Zapraszam do takiej zabawy: Oddajemy typy z nickiem i jedną cyfrą: Określa ona miejsce Igi Swiątek w 52-tygodniowym rankingu WTA (nie w Race) w poniedziałek 22.04.2019, to jest w momencie rozpoczęcia turnieju w Stuttgarcie, który poprowadzę w typerku. Kto najdokładniej określi to miejsce, otrzyma: (…)

  Więcej

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Dlaczego sport? Dlaczego nie moda, bonsai, lepienie glinianych popielniczek, ratowanie greckiej gospodarki, czy inna z jak się wydaje bezsensownych aktywności, w tym aktywności biernych (hehe).Dlaczego Ja zacząłem się interesować sportem, pewnie dlatego, że mecze piłkarskie oglądał mój tata, pewnie (…)

  Więcej

 • z pamiętnika tetryka

  Gaizka jako człowiek niezwykle stary częściej patrzy w przeszłość, zwłaszcza wobec lekkiego rozczarowania obecną piłką (bo nie oszukujmy się, tylko Serie A trzyma jeszcze poziom), postanowił więc opisać (co wymagać będzie czasu) mecze, które wzbudziły u niego (u mnie) najwięcej emocji. Ostrzegam, że (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 19 kolejka

  Na czele klasyfikacji generalnej po wygranej kolejce umacnia się Szakaluch! Na drugie miejsce z ósmego przesuwa się drugi ze zwycięzców kolejki - Włókniarz Forever. Podium uzupełnia RR 25 Toruń. Klasyfikacja generalna: 1. Szakaluch 135 (5 orderów słoneczka)  2. Włókniarz Forever 127 (2 ordery słoneczka) (…)

  Więcej

 • Polscy skoczkowie - Kto powinien jechać na TCS?

  Przed nami weekend zawodów pucharu świata w Engelbergu. Znamy tę skocznię głównie dzięki sukcesom Jana Ziobry i Kamila Stocha. Ale Engelberg to też ostatni przystanek przed TCS(Turniejem czterech skoczni). Ponieważ nie ma na razie co liczyć na spadek formy Ryoyu, popatrzmy na swoją kadrę i zobaczmy (…)

  Więcej

 • Metronidazol pierwotniaki pasożyty bakterie giardia rzesistel leki

  Metronidazol pierwotniaki pasożyty bakterie beztlenowe giardia rzęsistek odleżyny owrzodzenia ameboza giardiaza lamblioza 400mg. Data ważnosci 01.2020. Producent The Medicpharma, Bangkok. Liczę 1.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł.Każdy listek opisany (…)

  Więcej

 • Super Typer - 2018/2019 - Z przymrużeniem oka "chilli" na weseło.

  Witam grających i czytających gości. ============= Będą tu statystyki na różne sposoby "chilli" trochę pikanterii w naszych relacjach pomiędzy uczestnikami. Blog będzie edytowany po każdej kolejce od wtorku do piątku (chilli w wolnym czasie). Więcej poniżej. =========================== Wyniki naszych (…)

  Więcej

 • Zasady Rankingu.

  Jeśli to możliwe to proszę Sportowe Fakty o określenie zasad przyznawania punktów w rankingu.

  Więcej

 • Zasady puntacji Rankingowej.

  Punktacja w rankingu moim zdaniem powinna być zrozumiała i jasna oraz obietywna a nie przyznawna "po uważaniu", nikt dotychczas tego mi a pewnie i innym postmenom nie objaśnil,

  Więcej

 • Zimowe M11, zawodnicy/punktacja

  ANGLIA Fabiański 8 pkt Duffy NG/czerwona kartka Alonso, Luiz, E.Hazard, Morata Coleman 4 pkt, Sigurdsson 3 pkt, Richarlison 3 pkt Robertson, Milner, Wijnaldum, Salah Trippier 7 pkt, Eriksen 9 pkt, Kane 7 pkt Doherty 7 pkt Madisson 4 pkt Fraser 3 pkt D.Silva NG, B.Silva 5 pkt, Sterling 5 pkt Sokratis (…)

  Więcej

 • Zimowe Multi 11

  99 Rambo 89 Kasyx 83 Black Wars 82 Włókniarz 77 Nalo 70 Fan Sparty 63 Przemek 60 Marta 36 Fazik ************************************* 1.Fan Sparty B Consigli (Sassuolo, Włochy) B Gulacsi (Lipsk, Węgry) O Brooks (Wolfsburg, USA) O Kaderabek (Hoffenheim, Czechy) / CL O Marcos Alonso (Chelsea, Hiszpania) (…)

  Więcej

 • Na łukach wspomnień. Jarosław Szymkowiak.

  Jesienno-zimowa aura nie zachęca do wychodzenia z domu. Dni są krótsze, często pada czy wieje. Pasjonaci sportów zimowych wyczekują śniegu i temperatury minusowej, rozpoczął się sezon skoków narciarskich. A w speedwayu? sezon ogórkowy trzeba czekać na następne potyczki ligowe, sparingi w marcu, manetka (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 18 kolejka

  Prowadzenie w klasyfikacji generalnej utrzymał Szakaluch. Za jego plecami z jednopunktową stratą sternick. Na trzecim stopniu podium RR 25 Toruń, za jego plecami Barceloniak11 i Ilona Świtajska. Klasyfikacja generalna: 1. Szakaluch 123 (4 ordery słoneczka)  2. sternick 122 (2 ordery słoneczka, 1 punkt (…)

  Więcej

 • QUO VADIS, SZARAPOWA? - 2

    Najpopularniejsza jak dotąd tenisistka świata, Marija Jurjewna Szarapowa, zakończyła sezon 2018 przed czasem po porażce z Carlą Suarez Navarro w czwartej rundzie US Open. Nie pojechała do Moskwy na WTA Premier gdzie była wyczekiwana z utęsknieniem, nie pojechała do Pekinu ani do Tianjin gdzie miała (…)

  Więcej

 • LM handball, gr. A i B - rankingi. 9. kolejka

  W 9. kolejce dostaliśmy lanie od Barcelony, ale paradoksalnie nasze prawe skrzydło i koło były najlepsze wśród wszystkich drużyn. Dobrze, za sprawą Kulesza, wypadło też kulejące do tej pory lewe rozegranie. Co u innych? Zwraca uwagę coraz wyższa pozycja bramki i środka rozegrania Veszprem oraz zadyszka (…)

  Więcej