Pokaż:
 • Powrót córki marnotrawnej

  26 kwietnia roku 2017 na zawsze zapisze się w historii światowego tenisa. Tego dnia Maria Szarapowa wyszła na kort po raz pierwszy od prawie półtora roku. Nieco wcześniej, bowiem dnia 7 marca 2016 r. Rosjanka zaszokowała cały świat zwołaną konferencją prasową. Wszyscy spodziewali się informacji o ciąży (…)

  Więcej

 • 7 Runda 28 maja

  Zasady zabawy są proste.Trzeba trafić jak najbardziej dokładny wynik.Punnkty otrzymujemy tylko wtedy gdy jest prawidłowy zwycięzca meczu. I tak róznica od dokładnego wyniku 9-10 pkt otrzymujemy jeden punkt 7-8 pkt otrzymujemy 2 pkt 5-6 pkt otrzymujemy 3 pkt 3-4 pkt otrzymujemy 4 pkt 1-2 pkt otrzymujemy (…)

  Więcej

 • Multi 11, sezon 16/17 Wybraliśmy najlepszych

  Co prawda współczesne filmy oglądam równie często jak mecze Rakowa Częstochowa to pamiętam wpadkę przy ostatniej gali wręczania Oscarów. Ja mogę Was uspokoić, nie pomyliłem kopert. 11 osób zagłosowało i tak powstały nagrody za sezon 16/17 w Multi 11. --- Kategoria: BRAMKARZ Gdy Parma była liczącą się (…)

  Więcej

 • Podsumowanie Bundesligi i typera 2016/17

  Na samym początku chciałem przeprosić, że to przygotowywanie trwało tak długo – miałem trochę rzeczy na głowie, a dodatkowo kompletnie nie miałem weny. No ale mus to mus, więc ostatecznie napisałem.Wzorem poprzedniego roku, również w tym postanowiłem podzielić się moimi przemyśleniami na temat Bundesligi, (…)

  Więcej

 • Gratulacje

  Szanowny Panie, Życzę wszystkiego najlepszego. Jako dyrektor i komentator był Pan niedościgniony. Żal iż poległ Pan na tzw, dobrej zmianie. Ja i miliony innych widzów, kibiców żądamy aby Pan wrócił do redakcji sportowej TVP

  Więcej

 • Rome

  Już z samego początku chciałem tutaj napisać jakiegoś krótkiego bloga na jakikolwiek lużny temat. Czas mijał a mi nadal się nie udało znaleźć odpowiedniego tematu...aż wreszcie nadarzyła się okazja w postaci turnieju rzymskiego wta premier 5/ atp 1000, którego byłem świadkiem. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, (…)

  Więcej

 • TYPER LIGI ANGILESKIEj - WYGRANA 1000 ZŁOTÓWEK POLSKICH

  Typujemy tabele kto trafi wygrywa 100 polskich

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 36 kolejka

  Klasyfikacja generalna: 1. Ilona Świtajska 286 (1 order słoneczka) 2. niktxxx 284 (5 orderów słoneczka, 1 punkt fair play) 3. RAMBO3 279 (3 ordery słoneczka) 4. jerrypl 277 5. Falubaz40 276 (1 order słoneczka) 6. rabhadh 275 (2 ordery słoneczka, 3 punkty fair play) 7. eXpErT 274 (1 order słoneczka) (…)

  Więcej

 • Grand Prix Łotwy w Daugavpils runda 3

  27 maja Grand Prix Łotwy w Daugavpils Zasady: Typujemy 8 półfinalistów i miejsce zawodnika z dziką kartą. 1. Za kazdego w półfinale otrzymujemy 1 pkt 2. Za postawionego na dobrym miejscu 2 pkt 3. Za trafionego finalistę 3 pkt 4. Za trafionego zwycięzcę turnieju 5 pkt 5. Za prawidłowe miejsce DK 4 pkt (…)

  Więcej

 • PGE Ekstraliga - TYPER 2017 6 KOLEJKA

   Witam ponownie w moim typerze. Trzeci sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

  Więcej

 • Ilustrowane zakończenie sezonu 16/17, Multi 11

  Sezon 2016/17, czyli czwartą edycją gry Multi 11 ukończyły 23 osoby (tyle ile jedzie w kadrze na np. Mundial). Blog powstaje przed podliczeniem generalki, ale tak mniej więcej od dolnych do górnych rejonów tabeli ilustruje stawkę graczy w sezonie 16/17. Przed zapoznaniem się z blogiem proszę nabrać (…)

  Więcej

 • Multi 7 - KOLEJKA PIĄTA (zaległa)

  Czekamy...1. Rambo: s J.Doyle s T.Batchelor Kapitan s R.Miskowiak Vice s K.Pieszczek s K.Woryna j M.Drabik j J.Kostygow R1 N.K.Iversen R2 E.Sajfutdinow RJ D.Kaczmarek2. Krzyżacy: Zmarzlik (vk) Protasiewicz Bogdanovs (k) x3 Lindbaeck Fricke W. Lampart Kaczmarek R1. Kołodziej R2. Ułamek R3. Piosicki3. (…)

  Więcej

 • Skuteczne leczenie trądziku różowatego?

  Cera z trądzikiem różowatym wymaga specyficznej pielęgnacji. Wynika to z charakterystyki tej dolegliwości, która z jednej strony wynika z cery naczynkowej (kruche, pękające naczynka), z drugiej zaś z zaburzeń w funkcjonowaniu gruczołów łojowych. Kompleksowa kuracja stanowi klucz do sukcesu – nie należy (…)

  Więcej

 • BREJKING NJUS! MARIA SZARAPOWA Z DZIKĄ KARTĄ W TORONTO!

   Dziękuję Toronto ;*Kolejne karty sypią się jak z rękawa ku rozpaczy czeladniczek, iwanków i innych malkontentów!

  Więcej

 • Lubuskie derby w najwyższej klasie rozgrywkowej cz.XXIV

  Rok 1997.W roku 1997 drużyna zielonogórska powraca do najwyższej klasy rozgrywkowej.Teraz Zielonogórzanie noszą nazwę ZKŻ Polmos Zielona Góra.Czasy Morawskiego przeszły do historii.Zmiana nazwy również następuje w drużynie gorzowskiej.Już nie Stal,a Pergo Gorzów tak brzmi nazwa gorzowskiego klubu.Derby (…)

  Więcej