Pokaż:
 • Poprawny bilans RF (ATP zawiera błędy)

  G: 1153-252 (1405-82,06%), 98 tytułów - C: 214-68 (282-75,87%), 11 tytułów G: 168-24 (192-87,50%), 18 tytułów H: 721-141 (862-83,64%), 67 tytułów T: 50-19 (69-72,46%), 2 tytuły - I: 255-63 (318-80,19%), 24 tytuły O: 898-189 (1087-82,61%), 74 tytuły

  Więcej

 • PGE Ekstraliga - TYPER 2018 10 KOLEJKA

  Witam ponownie w moim typerze. Czwarty sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

  Więcej

 • W takie gry warto grać!

  Być może temat gier online jest obecnie mało popularny - każdy pewnie siedzi przed telewizorem i ogląda mecze mundialowe - ale wpadły mi w ręce, a właściwie przed oczy zupełnie nowe gry, które mega polecam.Do tej pory kojarzyłem automaty do gry firmy Apex, Silver Shark czy Apollo Games. Nie są mi obce (…)

  Więcej

 • KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE…..

  Czy ktokolwiek z Was wie kim są: Kinga Rajda, Anna Twardosz, Kamila Karpiel, Joanna Kil. Pewnie nie, ale to wcale nie powinno dziwić. To są nazwiska dziewcząt należących do Kadry Narodowej w Skokach Narciarskich Polskiego Związku Narciarskiego w sezonie 2018/19. Napisałem DZIEWCZĄT, bo one mają 16-18 (…)

  Więcej

 • Mecze Polski na Mundialu

  Polska Senegal 3 0

  Więcej

 • Coś o mistrzostwach - grupa H

  Bardzo dobrze stało się, że ta grupa jest na końcu, ponieważ mogę zakończyć ten cykl najciekawiej zapowiadającym się zestawem. Najciekawszym nie tylko dla Polaków, ale też chyba dla wszystkich, ponieważ to tutaj szykuje się największa walka o wyjście z grupy. Polska, Kolumbia i Senegal to drużyny na (…)

  Więcej

 • Multi Mundial 2018 ™ - punktacja

  W tym blogu można zobaczyć, jak punktowali poszczególni zawodnicy. Punktacja:Gol N 8 pkt OP 10 pkt DP 13 pkt O 15 pkt B 20 pktGol z karnego Każdy 7 pkt Bonusy: Gol dający wygraną: 2 pkt Gol po wejściu z ławki: 2 pkt Hattrick 15 pkt 1 gol i 2 asysty, 2 gole i 1 asysta: 10 pktAsysta N/OP 5 pkt DP/O/B (…)

  Więcej

 • Nie tak dawno temu - prolog

  Dawno, dawno temu… A właściwie to wczoraj. Istniała zaczarowana kraina, w której żyli bohaterowie doskonale nam znani z tenisowych kortów. A przynajmniej tak nam się wydawało. Pewnego dnia utknęli w miejscu, w którym nie mogli grać w tenisa długo i szczęśliwie. W naszym świecie. Oto, jak do tego doszło… (…)

  Więcej

 • 9 Runda DMP 2018 17.06. 2018

  Zasady zabawy są proste.Trzeba trafić jak najbardziej dokładny wynik.Punnkty otrzymujemy tylko wtedy gdy jest prawidłowy zwycięzca meczu. I tak róznica od dokładnego wyniku 9-10 pkt otrzymujemy jeden punkt 7-8 pkt otrzymujemy 2 pkt 5-6 pkt otrzymujemy 3 pkt 3-4 pkt otrzymujemy 4 pkt 1-2 pkt otrzymujemy (…)

  Więcej

 • Coś o mistrzostwach - grupa G

  W powszechnej opinii z tej grupy mogą wyjść tylko dwie drużyny – Belgia i Anglia. Ja może aż tak stanowczy nie będę, bo mistrzostwa rządzą się swoimi prawami, ale na pewno brak awansu któregoś z tych zespołów będzie sensacją. Ich rywalami będą bowiem Tunezja, która nawet na kontynencie nie jest potęgą (…)

  Więcej

 • Roger Federer dalej w objęciach Nike, czy może Uniqlo?

  Roger Federer nie jest już związany z Nike, ale nadal będzie nosił sprzęt tej firmy 24-letni związek ROGERA FEDERERA ze sportowym gigantem Nike może zakończyć się na rzecz japońskiej marki odzieżowej Uniqlo, której celem jest zdobycie szwajcarskiej gwiazdy po wygaśnięciu jego wieloletniego, lukratywnego (…)

  Więcej

 • ABY JĘZYK GIĘTKI, POWIEDZIAŁ WSZYSTKO, CO POMYŚLI GŁOWA

  Juliusz Słowacki napisał: „…Chodzi mi o to, aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa…”. Już za kilka godzin startują piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji. Biorąc pod uwagę ilość transmisji zapowiadanych przez TVP możemy być pewni, że nie będziemy się nudzić. I nie mam na myśli tylko (…)

  Więcej

 • Coś o mistrzostwach - grupa F

  Jest to już czwarta, a może i piąta grupa z jednym zdecydowanym faworytem. Nie rozpieściło nas to losowanie. Oczywiście tymi faworytami są obrońcy tytułu – Niemcy, którzy wydają się być jednak słabsi niż cztery lata temu i ciężko powiedzieć, czy uda im się obronić tytuł, zwłaszcza przy bardzo mocnych (…)

  Więcej

 • Coś o mistrzostwach - grupa E

  Grupa E na papierze wygląda na spacerek dla jednej z drużyn, którą jest oczywiście Brazylia. I jakby nie patrzeć, tak powinno być. Nie dość, że jest to chyba najmocniejsza drużyna „Canarinhos” od lat, to jeszcze rywale grupowi są stosunkowo słabi i wygląda na to, że nie ma drużyny, która mogłaby im (…)

  Więcej

 • Garbarnia wraca na należne jej miejsce

  Ten niewielki obecny klub krakowski, to instytucja sportowa, o której wielu już zapomniało. Tymczasem Garbarnia Kraków może chwalić się dumną historią i zasługami dla polskiego sportu. Poniżej o tym krótko - tak, aby zachęcić do poznania historii "Brązowych". Jest to jeden z tych klubów, które prawdziwie (…)

  Więcej