Pokaż:
 • Transkrypcja nagran

  Przepisywanie wywiadów to bardzo pracochłonna i bardzo ciężka i męcząca praca, jeżeli masz jakiekolwiek materiały do zapisania na teksty, nie posiadasz również doświadczenia w transkrypcji, nie lepiej jest marnować naszego czasu również testować własnych sił przy transkrypcji nagrań, a to spośród racji (…)

  Więcej

 • Max Schmeling - Czarny Ułan znad Renu

  Wychowany w Hamburgu, a urodzony w Klein Luckow Maximillian Adolph Otto Siegfried Schmeling do czternastego roku życia był zakochany w piłce nożnej i uwielbiał stać na bramce. Po ujrzeniu w akcji Amerykanina Jacka Dempseya młody Niemiec przekierował jednak swoje zainteresowania na boks. „Czarny Ułan (…)

  Więcej

 • LM handball, gr. A i B - rankingi. 11. kolejka

  Z nowym rokiem zmieniam trochę sposób prezentacji moich wypocin. Najpierw wszystko co dotyczy ostatniej kolejki, a potem klasyfikacje łączne na tę chwilę. Ognia! :)) 11. KOLEJKA:BRAMKA:1. Vincent Gerard 1041 2. Mirko Alilović 748 3. Thierry Omeyer 727 4. Filip Ivić 715 (przypomnę, że po 10 kolejkach (…)

  Więcej

 • Ryzykujemy z Indian Wells

  Małgorzata Chłopaś 12 luty 2019 Przed nami wylot do Budapesztu. Potem zaryzykujemy i polecimy do Indian Wells, gdzie zapewne do ostatniego dnia nie będzie jasne, czy dostaniemy się do kwalifikacji. W razie, gdyby się nie udało, mamy plan B - możliwe, że polecimy do Meksyku na turniej w Guadalajarze (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 22 kolejka

  Klasyfikacja generalna: 1. Szakaluch 161 (5 orderów słoneczka) 2. Włókniarz Forever 153 (2 ordery słoneczka) 3. Ilona Świtajska 153 (1 punkt fair play) 4. dastin 152 (4 ordery słoneczka) 5. Barceloniak11 152 (3 ordery słoneczka) 6. sternick 149 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play) 7. RR 25 Toruń (…)

  Więcej

 • Wywiad

  17-letnia Iga Świątek to zdecydowanie największa nadzieja polskiego tenisa, przez wielu uważana za "nową Agnieszkę Radwańską". Jak młoda Polka reaguje na te porównania? Co chce osiągnąć w tym sezonie? Jak ocenia występ w zakończonym w weekend Pucharze Federacji i dlaczego jest wobec siebie krytyczna? (…)

  Więcej

 • NBA - DYSKUSJA

  Witam na blogu który chcialbym poświęcić najlepszej koszykarskiej lidze świata. Blog poświęcony jest do dyskucja na temat aktualnych wydarzeń na boiskach NBA I nie tylko;) Zapraszam wszystkich fanatyków do udzialania się:)

  Więcej

 • Kodeks Hansa

  Nie interesują mnie spory prywatne forumowiczów, każdy radzi sobie jak potrafiNie obrażam jakiejkolwiek drużyny* (patrz * i pkt 10)Nie obrażam się jeśli ktoś poda w celu pojęcia dyskusji prawdziwe fakty z zakresu historii każdej drużyny łącznie z CWKS Legia WarszawaNie toleruje przekręcania nazwy klubu (…)

  Więcej

 • STS - największy polski bukmacher w Europie

  W piątek (8 lutego 2019) STS ogłosił, że rozpoczyna swoją działalność w kilku krajach europejskich, w tym Wielkiej Brytanii i Niemczech. Gościem specjalnym konferencji był Michael Ballack.STS, a w zasadzie Star-Typ Sport to największy bukmacher w Polsce, który według różnych szacunków kontroluje 50% (…)

  Więcej

 • Żona

  Moim zdaniem w największym stopniu żałoby bo Adamowiczu nie usznowała jego żona, udzielajaca się zarówno przed, w trakcie jak i po pogrzebie, medialnie. Dajaca wywiady gdzie tylko można, a nawet tokująca w Parlamencie Europejskim. NA koniec, wyjechała do USA. To ma być żałoba po najblizszej osobie?

  Więcej

 • Shalom!

  https://zapodaj.net/ba...4.jpg.html

  Więcej

 • Reprezentacja Polski przegrała z Rosją mecz otwarcia

  TENISKLUB "Reprezentacja Polski przegrała z Rosją mecz otwarcia w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Federacji. Na konferencji prasowej Dawid Celt i jego zawodniczki pojawili się jednak w dobrych nastrojach, podbudowani zwycięstwem w grze podwójnej. Jako pierwsza głos na spotkaniu z dziennikarzami (…)

  Więcej

 • Kalendarium Grand Prix F1 2019

  Daty, kraje, tory sprawdź szczegóły

  Więcej

 • 21 kolejka ekstraklasy

  Wreszcie nastąpił ten długo upragniony moment. Powrót najciekawszej ligi świata. W dodatku z przytupem, bo kolejka ze spotkaniem hitowym. Z wiadomych względów jest nim mecz Wisły Kraków. Zapraszam do typowania.21. kolejka: 08.02 18:00 Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 08.02 20:30 Lech Poznań - Zagłębie (…)

  Więcej

 • LM handball. Podsumowanie jesieni - asysty.

  W tytule napisałem, że ta część będzie dotyczyć asyst, ale to nie jest do końca prawda. Kiedyś już to wyjaśniałem, ale zrobię to jeszcze raz. W stosowanym przeze mnie systemie punktowym biorę pod uwagę także podania, które nie kończą się bramką - czyli takie, z których teoretycznie powinien paść gol, (…)

  Więcej