Pokaż:
 • Uznaniowe zaliczanie postów do punktacji rankingowej

  Nadmieniam, iż na lączną sumę 99 (słownie : dziewięćdziesiąt dziewięc) postów napisanych przezemnie w tym miesiącu  a wyszczególnionych w moim spisie zdobyłem tylko  za 32 uznanie Admina. Chyba Ktoś nie za bardzo jest biegły w rachunkach, ale.      Niniejszym proszę o sprostowanie, Henryk.

  Więcej

 • PGE Ekstraliga - TYPER 2018 13 KOLEJKA

  Witam ponownie w moim typerze. Czwarty sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

  Więcej

 • "14" typerek - kolejka nr 1

  Pierwszą kolejkę typujemy bez Bundesligi bo jeszcze nie gra. Ze względu na różne utrudnienia jakie nas spotykają na tym portalu (min. znikające avatary) proszę pod typami podawać swój nick. Przypominam typujemy 1 lub 2 i pamiętamy o 3 HITACH (szczegóły w regulaminie). ----------------------------------------------------------------------------------- (…)

  Więcej

 • Zagadka "Czas zawsze jest siostrą prawdy" rozwiązana

  Od dłuższego czasu zastanawiałem sie, kim jest użytkownik @hippekk. Swoimi przydługimi elaboratami oraz stylem pisania bardzo przypominał mi mojego "ulubieńca" kamana, a także jego klona Pao na początku swojej działalności (gdy zdemaskowałem Pao on od razu zmienił swój sposób pisania z przynudzającego (…)

  Więcej

 • "14" typerek - REGULAMIN

  1) Typujemy zawsze 14 meczów. 2) Typujemy mecze z Bundesligi, Premier League, Serie A, Ligue 1 i La Ligi. 3) Typerek jest weekendowy, więc typujemy wyłącznie mecze sobotnie i niedzielne. 4) Typerek jest na zasadach handicapu azjatyckiego, dlatego typujemy jednodrogowo (czyli 1 lub 2 ) bez podpórek. (…)

  Więcej

 • Złota rączka.

  Łukasz Witczak.Łukasz Witczak to człowiek, bez którego ciężkiej pracy sukcesy naszej drużyny nie byłby możliwe. Przez dwa poprzednie sezony w znakomity sposób dbał o zdrowie naszych zawodników. To fachowiec z najwyższej półki. Dlatego jesteśmy ogromnie zadowoleni, że nasza współpraca będzie trwać dalej. (…)

  Więcej

 • 13 Runda DMP 19.08

  Zasady zabawy są proste.Trzeba trafić jak najbardziej dokładny wynik.Punnkty otrzymujemy tylko wtedy gdy jest prawidłowy zwycięzca meczu. I tak róznica od dokładnego wyniku 9-10 pkt otrzymujemy jeden punkt 7-8 pkt otrzymujemy 2 pkt 5-6 pkt otrzymujemy 3 pkt 3-4 pkt otrzymujemy 4 pkt 1-2 pkt otrzymujemy (…)

  Więcej

 • Blog na zaległy mecz. z 17.06 Łódz-Pila 17.08[Piątek]

  Łódź-Piła Nasza Generalka Generalka po 12 rundach: 1 Byk Bodzioncy UT 282 [ 81 ] 13 2 Przemek M11 270 [ 83 ] 12 3 yes 269 [ 81 ] 11 4 Martyna Wilczyńska 267 [ 82 ] 10 5 kierowca pociągu 265 [ 83 ] 8 6 Sartael 262 [ 81 ] 11 7 Alain 260 [ 84 ] 6 8 korbel 258 [ 84 ] 7 9 Sellex 257 [ 84 ] 7 10 rabhadh 257 (…)

  Więcej

 • Nie lubię porównań, ale...

  Dziś odrabiam zaległości transferowe, czyli słów kilka o Przemysławie Żołnierewiczu i Arturze Packu.Jeśli chodzi o Żołnierewicza to jest to jeden z większych talentów występujących na parkietach PLK. Jego zakontraktowanie jest bardzo dużym sukcesem ponieważ chętnych na tego zawodnika było więcej. Zawodnik (…)

  Więcej

 • Jest asystent.

  Andrzej Urban. Andrzej Urban będzie asystentem Wojciecha Kamińskiego w nowym sezonie w zespole BM Slam Stal. W poprzednich rozgrywkach ten duet współpracował ze sobą w Rosie Radom. Teraz czas na Ostrów Wielkopolski. - Praca w zespole wicemistrza Polski jest dla mnie dużym wyzwaniem, jak również i ogromnym (…)

  Więcej

 • MUNDIAL 2018 TYPER ● WYNIKI KOŃCOWE

  Mundial zakończył się prawie miesiąc temu a ja w tym czasie podliczyłem punkty, miejsca i garść statystyk. Bez owijania w bawełnę zapraszam :1.ANWIL DUMA KUJAW 54pkt 2.wielkarybka 50pkt 3.Szarold 49pkt 4.mtay 48pkt 5.jerrypl 47pkt 6.Andrzej Hessler 45pkt 7.Penhal 45pkt 8.ZZZ09 43pkt 9.Markson 43pkt (…)

  Więcej

 • Moja odpowiedź do Ciebie.

  Do Claudii_ No tak, nie wziąłem pod uwagę jego wydolności fizjologicznej, która po mundialu w Rosji mogła u niego spaść. W Bayernie na pewno takie badania wydolnościowe są robione i Kovac ma pogląd na to. Ale będę się upierał, że drugie dno co do Lewandowskiego jest inne. Już samo niepodanie ręki Heynckesowi (…)

  Więcej

 • Ardeli kontra Shaw King.

  Wracamy do pisania po krótkiej wakacyjnej przerwie. W sumie to ta przerwa, zupełnie przypadkowo, wypadła w najlepszym z możliwych momencie. KRS-y, "trzymanie kciuków" by to upadło, "troska" kibiców w prawie całej koszykarskiej Polsce o to by PLK nie pozwoliła nam na grę w podstawówce. Naprawdę dobrze (…)

  Więcej

 • Obraz nędzy i permanentnego dna.

  Legia, Lech, Jagiellonia, w czwartek 09.08.2018r. poległy solidarnie w elim. do Ligi Europy - III runda z kretesem. Z kim? Z klubami z państw Beneluxu, czyli z Belgii - KRC Genk, KAA Gent orz F91 Dudelange z Luksemburga! Oczywiście są za tydzień rewanże, w Polsce Lecha z KRC Genk (0:2), w Belgii Jagiellonii (…)

  Więcej

 • problemy rankingowe

  Mam prośbę do Innych Szanownych Użytkowników o wypowiedzi odnośnie rankingów na SF, z poważaniem Henryk.

  Więcej