Pokaż:
 • Klasyfikacja generalna / 24 kolejka

  Mam trochę zabiegany tydzień, dlatego wrzucam na razie następną kolejkę, żeby nie zapomnieć, a na dniach dorzucę tutaj klasyfikację generalną i wyniki poprzedniej kolejki.1. rabhadh 207 (4 ordery słoneczka) 2. eXpErT 203 (6 orderów słoneczka) 3. R R 25 Toruń 188 (4 ordery słoneczka) 4. jerrypl 184 (4 (…)

  Więcej

 • Menatyper - 24.02.2020.

  13. kolejka to była trochę droga przez mękę. Raczej ciułanie punktów niż efektowne zdobycze :)) Stąd też, pomimo 10 meczów, wynik zwycięzcy poniżej 30 punktów. Wynik meczu Flensburg-Pick zaskoczył wszystkich, podobnie jak zwycięstwo Mieszkowa nad Kielem, choć akurat dla mnie nie było to niespodzianką (…)

  Więcej

 • Globalne ocieplenie czyli subiektywny przegląd sportów zimowych w PL

  Choć za oknem w tym roku wyjątkowo tego nie widać wciąż mamy zimę a sezon w sportach zimowych przekroczył półmetek.To dobra pora by podsumować nasze dotychczasowe osiągnięcia.Nie będę omawiał każdej dyscypliny z osobna bo nie mam czasu przyjrzeć się każdej z nich. Podsumuje wiec stan sportów indywidualnych (…)

  Więcej

 • ANIMA SANA IN CORPORE SANO – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

  29 HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERSW dniu 22.02.2020 r. Toruń gościł lekkoatletów-weteranów, którzy rywalizowali o tytuły i medale w ramach 29 Halowych Mistrzostwach Polski Masters. W tegorocznej imprezie wystartowało 488 osób (119 kobiet i 369 mężczyzn).  Mniej zorientowanym należy (…)

  Więcej

 • To dopiero początek! Przemyślenia po meczach 1/8 Ligi Mistrzów

  Głowa już trochę ostygła po wtorkowych i środowych meczach Ligi Mistrzów. Przyszedł czas na pierwsze przemyślenia dotyczące 1/8 finału i tego, które drużyny mają większe szanse na ćwierćfinał. Walka skończyła się już tylko w jednym dwumeczu. We wtorek doszło do dwóch, co by nie powiedzieć, zaskoczeń. (…)

  Więcej

 • Imponująca karta walk na KSW 53

  Już 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się KSW 53. Organizatorzy odsłaniają przed nami kolejne szczegóły związane z pełną kartą walk. Choć nie znamy jeszcze pełnej obsady dwóch najważniejszych walk, już teraz możemy oczekiwać niezwykłego spektaklu. W serwisie bukmacherskim Fortuna możliwe jest (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 23 kolejka

  W klasyfikacji generalnej coraz bardziej od reszty stawki oddalają się rabhadh i eXpErT! Na trzeci stopień podium udało się wskoczyć mi - wyprzedzam RR 25 Torunia liczbą orderów słoneczka. Emocje w dalszym ciągu ogromne.Klasyfikacja generalna: 1. rabhadh 198 (4 ordery słoneczka)  2. eXpErT 191 (5 orderów (…)

  Więcej

 • Sprawdzony sklep z balonami imprezowymi

  Kolejny weekend, kolejna impreza urodzinowa. W niedzielę meczyk, wiadomo. Liga angielska, Liverpool. Trzeba było odpocząć po sobotniej imprezie urodzinowej. Tym razem były to czterdzieste urodziny szwagra. Co, ze mną się nie napijesz? Żona wymyśliła, że zrobimy większą imprezę dla chłopa. Niech ma, (…)

  Więcej

 • wyprawa rowerowa- przygotowanie cz1. jedzenie

  Wycieczki rowerowe z rodziną albo znajomymi to super zabawa. Trzeba się jednak do tego odpowiednio przygotować. Jeśli jedziemy na rowerach bardzo daleko to trzeba będzie przygotować jedzenie. Nie będziemy przecież robić biwaków z ogniskiem tylko raczej skupiamy się na przejazdach i zobaczeniu super (…)

  Więcej

 • Menatyper - 17.02.2020.

  W 12. kolejce poszło Wam dużo lepiej niż ostatnio. Psikusa większości zrobił Vardar, który mimo kłopotów zlał Ukraińców. Może gdyby artykuł o odejściach z Motoru ukazał się trochę wcześniej, to nie poprawialibyście wyników tego meczu. Wynik zwycięzcy - 34 punkty, w tym dwie trafione różnice (Barcelona-Zagrzeb (…)

  Więcej

 • PHYSIOCHEMICAL AND MICROBIAL OF PACKAGED WATER ANALYSIS SOLD

  PHYSIOCHEMICAL AND MICROBIAL OF PACKAGED WATER ANALYSIS SOLD IN OSUN STATE.INTRODUCTION Water is an essential natural resource required by all living organisms. However among these living organisms, human beings tend to use water most for the purposes of drinking, personal, domestic, industrial and (…)

  Więcej

 • PYROLYSIS STUDIES OF GROUNDNUT SHELL

  PYROLYSIS STUDIES OF GROUNDNUT SHELL1.1. INTRODUCTION Biomass resources including wood and wood wastes, agricultural residues, municipal solid waste, animal wastes, wastes from food processing and aquatic plants and algae. They are renewable resources whose utilization has received great attention due (…)

  Więcej

 • Obsesja koloru niebieskiego.

  @Big Lebowski:Wystarczy mi,że Janka opętałeś.Ze mnie durnia nie zrobisz.Staraj się ile wlezie.Ludzie prędzej czy póżniej poznają się na takich manipulatorach jak ty.Pzdr! @Penhall:Kacperek co to za tchórzliwa metoda?Piszesz tu czy uciekasz do norki?Ja nie muszę tam czytać bo mam cię na zakładce.A,dobrze (…)

  Więcej

 • Kwasy omega-3 w diecie sportowca

  Kwasy omega-3 to niezwykle ważny składnik diety, nie tylko u sportowców. W tym artykule przedstawiam jednak, dlaczego osoby trenujące organizm powinny zwrócić na nie szczególną uwagę. W tym artykule prezentuję dlaczego warto sięgać po kwasy omega-3.Często myślimy o kwasach tłuszczowych omega-3 w kontekście (…)

  Więcej

 • THE MOST EFFECTIVE METHOD TO CHOOSE A GOOD PROJECT TOPIC

  The instructive educational programs express that the end goal is to be granted a degree after the graduation. Before this, there is a need for scholars to carry out research in their field of studies. Thusly, this is done at the final year level in all college or university organizations. A considerable (…)

  Więcej