Pokaż:
 • Powrót córki marnotrawnej

  26 kwietnia roku 2017 na zawsze zapisze się w historii światowego tenisa. Tego dnia Maria Szarapowa wyszła na kort po raz pierwszy od prawie półtora roku. Nieco wcześniej, bowiem dnia 7 marca 2016 r. Rosjanka zaszokowała cały świat zwołaną konferencją prasową. Wszyscy spodziewali się informacji o ciąży (…)

  Więcej

 • TYPER LIGI ANGILESKIEj - WYGRANA 1000 ZŁOTÓWEK POLSKICH

  Typujemy tabele kto trafi wygrywa 100 polskich

  Więcej

 • Multi 11, sezon 16/17 Wybraliśmy najlepszych

  Co prawda współczesne filmy oglądam równie często jak mecze Rakowa Częstochowa to pamiętam wpadkę przy ostatniej gali wręczania Oscarów. Ja mogę Was uspokoić, nie pomyliłem kopert. 11 osób zagłosowało i tak powstały nagrody za sezon 16/17 w Multi 11. --- Kategoria: BRAMKARZ Gdy Parma była liczącą się (…)

  Więcej

 • Multi 7 - KOLEJKA PIĄTA (zaległa)

  Czekamy...1. Rambo: s J.Doyle s T.Batchelor Kapitan s R.Miskowiak Vice s K.Pieszczek s K.Woryna j M.Drabik j J.Kostygow R1 N.K.Iversen R2 E.Sajfutdinow RJ D.Kaczmarek2. Krzyżacy: Zmarzlik (vk) Protasiewicz Bogdanovs (k) x3 Lindbaeck Fricke W. Lampart Kaczmarek R1. Kołodziej R2. Ułamek R3. Piosicki3. (…)

  Więcej

 • PGE Ekstraliga - TYPER 2017 6 KOLEJKA

   Witam ponownie w moim typerze. Trzeci sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

  Więcej

 • Skuteczne leczenie trądziku różowatego?

  Cera z trądzikiem różowatym wymaga specyficznej pielęgnacji. Wynika to z charakterystyki tej dolegliwości, która z jednej strony wynika z cery naczynkowej (kruche, pękające naczynka), z drugiej zaś z zaburzeń w funkcjonowaniu gruczołów łojowych. Kompleksowa kuracja stanowi klucz do sukcesu – nie należy (…)

  Więcej

 • Lubuskie derby w najwyższej klasie rozgrywkowej cz.XXIV

  Rok 1997.W roku 1997 drużyna zielonogórska powraca do najwyższej klasy rozgrywkowej.Teraz Zielonogórzanie noszą nazwę ZKŻ Polmos Zielona Góra.Czasy Morawskiego przeszły do historii.Zmiana nazwy również następuje w drużynie gorzowskiej.Już nie Stal,a Pergo Gorzów tak brzmi nazwa gorzowskiego klubu.Derby (…)

  Więcej

 • Wtorek, na forum cicho, a tu taki link..

  .. więc wsadzam tutaj. Może ktoś zauważy. Może ktoś komuś podeśle. Nie będę się rozpisywał i tłumaczył wikipedii. Kto chce, ten poczyta. Linkuję bieg dziesiąty z Brisbane z International Speedway Masters Series 1997. W roli głównej Piotr Świst (chociaż bez fajerwerków). Przy okazji, od dobrych 4 lat (…)

  Więcej

 • Podsumowanie Bundesligi i typera 2016/17

  Na samym początku chciałem przeprosić, że to przygotowywanie trwało tak długo – miałem trochę rzeczy na głowie, a dodatkowo kompletnie nie miałem weny. No ale mus to mus, więc ostatecznie napisałem.Wzorem poprzedniego roku, również w tym postanowiłem podzielić się moimi przemyśleniami na temat Bundesligi, (…)

  Więcej

 • Rome

  Już z samego początku chciałem tutaj napisać jakiegoś krótkiego bloga na jakikolwiek lużny temat. Czas mijał a mi nadal się nie udało znaleźć odpowiedniego tematu...aż wreszcie nadarzyła się okazja w postaci turnieju rzymskiego wta premier 5/ atp 1000, którego byłem świadkiem. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, (…)

  Więcej

 • BREJKING NJUS! MARIA SZARAPOWA Z DZIKĄ KARTĄ W TORONTO!

   Dziękuję Toronto ;*Kolejne karty sypią się jak z rękawa ku rozpaczy czeladniczek, iwanków i innych malkontentów!

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 36 kolejka

  Klasyfikacja generalna: 1. Ilona Świtajska 286 (1 order słoneczka) 2. niktxxx 284 (5 orderów słoneczka, 1 punkt fair play) 3. RAMBO3 279 (3 ordery słoneczka) 4. jerrypl 277 5. Falubaz40 276 (1 order słoneczka) 6. rabhadh 275 (2 ordery słoneczka, 3 punkty fair play) 7. eXpErT 274 (1 order słoneczka) (…)

  Więcej

 • Maj miesiącem hokeja

  Wydawałoby się, że maj to miesiąc zarezerwowany wyłącznie dla dyscyplin letnich. Tymczasem przy tej słonecznej pogodzie mają miejsce najważniejsze hokejowe wydarzenia sezonu. Mowa tu o Mistrzostwach Świata, zakończonych w niedzielę zwycięstwem Szwedów oraz finałach konferencji w NHL. I właśnie tym drugim (…)

  Więcej

 • Lubuskie derby w najwyższej klasie rozgrywkowej cz.XXIII

  Rok 1994.Kolejny odcinek derbowych emocji.W sezonie 94 obie lubuskie ekipy trafiły na siebie w 5 kolejce w Zielonej Górze.I tutaj pada dosłownie taki sam wynik jak rok wcześniej,czyli 47:43 dla Morawskiego Zielona Góra.Mecz ten roztrzygnął się dopiero w biegach nominowanych( od sezonu 94 nastąpiła zmiana (…)

  Więcej

 • Lubuskie derby w najwyższej klasie rozgrywkowej cz.XXII

  Rok 1993.Sezon 93 rozpoczyna się tragicznie.21 marca podczas sparingowego meczu Morawskiego z Unią Leszno w jednym z biegów dochodzi do karambolu.Motocykl jednego z leszczyńskich zawodników uderza w Andrzeja Zarzeckiego,co powoduje,że zawodnik Morawskiego wjeżdża w drewnianą bandę.Po 3 dniach w szpitalu (…)

  Więcej