Pokaż:
 • Bonusowa zabawa: Miejsce Igi przy rozpoczęciu Stuttgartu?

  Hej! Zapraszam do takiej zabawy: Oddajemy typy z nickiem i jedną cyfrą: Określa ona miejsce Igi Swiątek w 52-tygodniowym rankingu WTA (nie w Race) w poniedziałek 22.04.2019, to jest w momencie rozpoczęcia turnieju w Stuttgarcie, który poprowadzę w typerku. Kto najdokładniej określi to miejsce, otrzyma: (…)

  Więcej

 • Super Typer - 2018/2019 - Z przymrużeniem oka "chilli" na weseło.

  Witam grających i czytających gości. ============= Będą tu statystyki na różne sposoby "chilli" trochę pikanterii w naszych relacjach pomiędzy uczestnikami. Blog będzie edytowany po każdej kolejce od wtorku do piątku (chilli w wolnym czasie). Więcej poniżej. =========================== Wyniki naszych (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 19 kolejka

  Na czele klasyfikacji generalnej po wygranej kolejce umacnia się Szakaluch! Na drugie miejsce z ósmego przesuwa się drugi ze zwycięzców kolejki - Włókniarz Forever. Podium uzupełnia RR 25 Toruń. Klasyfikacja generalna: 1. Szakaluch 135 (5 orderów słoneczka)  2. Włókniarz Forever 127 (2 ordery słoneczka) (…)

  Więcej

 • Zasady puntacji Rankingowej.

  Punktacja w rankingu moim zdaniem powinna być zrozumiała i jasna oraz obietywna a nie przyznawna "po uważaniu", nikt dotychczas tego mi a pewnie i innym postmenom nie objaśnil,

  Więcej

 • Zasady Rankingu.

  Jeśli to możliwe to proszę Sportowe Fakty o określenie zasad przyznawania punktów w rankingu.

  Więcej

 • Zimowe M11, zawodnicy/punktacja

  ANGLIA Fabiański 3 pkt Duffy NG (czerwona) Alonso 7 pkt, Luiz 15 pkt!, E.Hazard 10 pkt, Morata NG Coleman 4 pkt, Sigurdsson 1 pkt, Richarlison 7 pkt Robertson 7 pkt, Milner 5 pkt, Wijnaldum 5 pkt, Salah 16 pkt! Trippier NG , Eriksen 1 pkt, Kane 1 pkt Doherty 13 pkt! Madisson 4 pkt Fraser 4 pkt D.Silva (…)

  Więcej

 • Na łukach wspomnień. Jarosław Szymkowiak.

  Jesienno-zimowa aura nie zachęca do wychodzenia z domu. Dni są krótsze, często pada czy wieje. Pasjonaci sportów zimowych wyczekują śniegu i temperatury minusowej, rozpoczął się sezon skoków narciarskich. A w speedwayu? sezon ogórkowy trzeba czekać na następne potyczki ligowe, sparingi w marcu, manetka (…)

  Więcej

 • QUO VADIS, SZARAPOWA? - 2

    Najpopularniejsza jak dotąd tenisistka świata, Marija Jurjewna Szarapowa, zakończyła sezon 2018 przed czasem po porażce z Carlą Suarez Navarro w czwartej rundzie US Open. Nie pojechała do Moskwy na WTA Premier gdzie była wyczekiwana z utęsknieniem, nie pojechała do Pekinu ani do Tianjin gdzie miała (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 18 kolejka

  Prowadzenie w klasyfikacji generalnej utrzymał Szakaluch. Za jego plecami z jednopunktową stratą sternick. Na trzecim stopniu podium RR 25 Toruń, za jego plecami Barceloniak11 i Ilona Świtajska. Klasyfikacja generalna: 1. Szakaluch 123 (4 ordery słoneczka)  2. sternick 122 (2 ordery słoneczka, 1 punkt (…)

  Więcej

 • Zimowe Multi 11

  99 Rambo 89 Kasyx 83 Black Wars 82 Włókniarz 77 Nalo 70 Fan Sparty 63 Przemek 60 Marta 36 Fazik ************************************* 1.Fan Sparty B Consigli (Sassuolo, Włochy) B Gulacsi (Lipsk, Węgry) O Brooks (Wolfsburg, USA) O Kaderabek (Hoffenheim, Czechy) / CL O Marcos Alonso (Chelsea, Hiszpania) (…)

  Więcej

 • LM handball, gr. A i B - rankingi. 9. kolejka

  W 9. kolejce dostaliśmy lanie od Barcelony, ale paradoksalnie nasze prawe skrzydło i koło były najlepsze wśród wszystkich drużyn. Dobrze, za sprawą Kulesza, wypadło też kulejące do tej pory lewe rozegranie. Co u innych? Zwraca uwagę coraz wyższa pozycja bramki i środka rozegrania Veszprem oraz zadyszka (…)

  Więcej

 • Szanse polskich skoczków w dzisiejszych zawodach

  Dzisiaj odbędą się zawody pucharu świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile. Na starcie dzisiejszych kwalifikacji i najpewniej konkursu stanie 6 polaków. O szansach w kwalifikacjach pisać nie będe bo wątpliwe że polacy przegrają z rosyjską krajówką i reprezentacją kazachstanu. Ale wróćmy do szans (…)

  Więcej

 • Wyodrębnienie i zdefiniowanie spółek Skarbu Państwa

  1. Wyodrębnienie i zdefiniowanie spółek Skarbu PaństwaSpółki kapitałowe z udziałem Skarbu Państwa są w Polsce najważ-niejszym elementem zbioru różnorodnych podmiotów gospodarczycho charakterze komercyjnym, których własność– w większym lubmniejszym stopniu – należy do państwa. W literaturze naukowej, (…)

  Więcej

 • Łukasz Kupczyk: Nie ma mowy o kalkulowaniu

  Prawobrzeże Świnoujście zakończyło rundę jesienną z przewagą czterech punktów nad drugą Koroną Stuchowo. Podopieczni Łukasza Kupczyka nie zanotowali żadnej porażki i liderując w szczecińskiej b-klasie z optymizmem spoglądają w przyszłość. To była znakomita jesień w wykonaniu Prawobrzeża, które od początku (…)

  Więcej

 • Jaka odżywka do rzęs najlepsza ?

  Długie, zagęszczone i podkręcone rzęsy to sen każdej kobiety. Nie zawsze zdarza się, że są one takie bez żadnej ingerencji kosmetycznej. Niektóre kobiety nie chcą kosmetycznych zabiegów ze sztucznymi rzęsami. Pomimo to mogą zadbać o ich odbudowę dzięki odżywkom pielęgnacyjnym, właśnie do nich przystosowanych.Kosmetyk (…)

  Więcej