Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Pottermaniack
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaman

Nic nie sugeruję, jednak tak się zapędziłeś w odpowiedziach do jej komentarzy, że się naprawdę mocno zdziwiłem. Do tej pory sądziłem, iż zachowujecie koleżeńskie relacje. Czyżbym coś przeoczył? ^_- Tak, tak, drogi Potterze, przecież widać, że cierpisz i ukrywasz to pod tymi suchymi żarcikami. Jak dla mnie Agnieszka wyglądała nieszczególnie, o sukience wypowiadać się jednak nie będę, gdyż to już temat stworzony dla pań, szczególnie forumowych fashionistek, np. Vivendi i Marzami. Moim zdaniem Radwańska dużo lepiej prezentuje się na korcie. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

No tak, przed psychologiem nic się nie ukryje. Tak, kamanie, rozpaczam z powodu ślubu mojej idolki. Jak mogła wybrać Celta zamiast mnie? Pociąłbym się z rozpaczy, ale to chyba zbyt banalne? Co robić, kamanie? Czy trzeba brać garść, by wziąć się w garść? :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

Widziałem na wielu portalach, tych sportowych jak i czysto plotkarskich radosną nowinę o ślubie Agnieszki i oczywiście, pierwsze co pomyślałem - trzeba wejść na Sportowe Fakty, może trzeba będzie pocieszyć...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaman

Widziałem na wielu portalach, tych sportowych jak i czysto plotkarskich radosną nowinę o ślubie Agnieszki i oczywiście, pierwsze co pomyślałem - trzeba wejść na Sportowe Fakty, może trzeba będzie pocieszyć najbardziej zaślepionego psychofana z grona psychofanów, czyli Pottermaniacka. Nie myliłem się, drogi Potterze, szalejesz jak opętany. Cały dzień tylko wrzucasz coraz to nowsze zdjęcia do swojej galerii, pewnie co 5 sekund odświeżasz Google w poszukiwaniu fotek. ^_- Cały dzień żyjesz tylko tym ślubem, Twoje słowa "bałem się o jej sukienkę" potwierdzają to, czego się spodziewałem - Ty po prostu czujesz się wirtualnym panem młodym. Widać po Tobie ten ból, stratą ukochanej kobiety, która wybrała innego... Śmiesznie to brzmi, bo w końcu mówimy o fanie i jego ulubionej tenisistce, ale w Twoim przypadku tak to niestety wygląda. Próbujesz być wyluzowany, ale Ci nie wychodzi i widać, że tak naprawdę jesteś rozżalony. Powinieneś się pogodzić z tym, że ona kocha innego i wziąć się w garść chłopie. Nic z tego już nie będzie. Zaczynam się obawiać o życie świeżo upieczonego małżonka, Dawida Celta, nie wiadomo, czy jego życie jest bezpieczne w obliczu zazdrosnych Isiofanów, których może być więcej niż tylko Ty, choć Twoje zaślepienie na punkcie Radwańskiej to oczywiście już patologiczny przykład. Weź coś na wstrzymanie, drogi Pottermaniacku, bo strasznie to wszystko przeżywasz, i to z tak błahego powodu! Przyznam, że uśmiałem się czytając Twoją wojenkę z drogą Lady. ^_- Poprawiliście mi tym humor. Ty w roli księcia na białym koniu, broniącego swojej ukochanej, a Lady w roli kogoś, kto chce Ci odbić Twoją księżniczkę. ^_- Dobre, doprawdy dobre! Polski Pottermaniack kontra ukraiński Pottermaniack. A ja Agnieszce Celt życzę wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia. Teraz, gdy wreszcie skosztuje w pełni związek ze swoim wieloletnim partnerem, może zacznie osiągać lepsze wyniki. Oby tylko TA noc nie skończyła się jedną nogą w nocniku i pieluchach. ^_- To mogłoby oznaczać koniec jej tenisowej kariery... Co byś wtedy zrobił drogi Potterze? Wolę o tym nie myśleć. Nie wiesz może, czy będzie to gdzieś transmitowane? Zawsze miałeś najlepsze informacje co do transmisji różnych eventów, w których brała udział Agnieszka. ^_- Trzymaj Isiu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

Suknia Agnieszki była piękna. Bałem się maciejakowego prześwitu, a wyszła klasyczna, biała, nieprzekombinowana. ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.