Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Tom_J

Najlepiej wygląda Sara. A Andzi ktoś fatalnie doradził. W zeszłym roku wyglądała super, w tym jak jakaś radziecka kulomiotka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TurboFan GT

Najmilej zaskoczyła Petra? ,..tym że wskoczyła w kieckę ,w jaką wskakuje 80% panienek na dyskotekach ,.... Aga dużo lepiej !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Powiem Wam, że bardzo jestem nieusatysfakcjonowana wyglądem pań w tym roku. Najgorzej prezentuje się zdecydowanie Angie- ciężko, topornie i bardzo niekobieco. Jelena spoko( plus za buciki!), ale też szału...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fabulous_Killjoy

Powiem Wam, że bardzo jestem nieusatysfakcjonowana wyglądem pań w tym roku. Najgorzej prezentuje się zdecydowanie Angie- ciężko, topornie i bardzo niekobieco. Jelena spoko( plus za buciki!), ale też szału jakoś nie ma. Linka lepiej wypadła rok temu, nie wspominając już o fantastycznej, orientalnej sukni z 2011 roku. Makijaż fajny, ale reszta jakoś średnio. Vika...ja nie wiem, na pewno czarna suknia lepsza niż 'piknikowy' outfit z zeszłego roku, ale efekt nie jest jakiś powalający, naszyjnik kompletnie 'od czapy'.Serena w sumie ok, tylko nie podoba mi się jej nowa fryzura. Chyba Królowa lubi czerwień, bo zeszłym roku również miała na imprezie Mistrzyń kreację w tym kolorze. Errani w porównaniu do zeszłego roku niby ok, ale jakoś tak staro tu wygląda. A przecież ona ma 26 lat, na pewno mogłaby bardziej podkreślić swoje atuty. Co do naszej Aggie, to niestety również mnie nie przekonała. Suknie z dwóch poprzednich lat znacznie lepsze.
Sama siebie zaskakuję, ale chyba najmilej zaskoczyła mnie P3TRA. Poza butami wygląda w tym kobalcie naprawdę znakomicie!
A teraz sama się z siebie śmieję, że w tak szczegółowy sposób oceniłam wygląd każdej z tenisistek. Tym bardziej, że nie należę do jakichś elegantek czy coś. Dziewczyny wyraźnie mnie zawiodły w porównaniu do przyjęć z dwóch poprzednich edycji, na których zawsze każda się jakoś pozytywnie wyróżniła. Tutaj jak dla mnie Petra, See i JJ na plus, choć bez fajerwerków, Linka i Aggie mogą być. Najgorzej niestety Endżi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 20 października 2013 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Ciekawe co kryje Vika pod tą sukienką "ciociną"? I nie chodzi mi o ciążę - raczej o "kształty", które będzie musiała na korcie wprawić w ruch. Jej forma jest chyba największą niewiadomą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.