WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Robert Złotkowski dołączył do federacji DSF Kickboxing Challenge

Robert Złotkowski dołączył do federacji DSF Kickboxing Challenge. Wspólnie z Piotrem Siegoczyńskim będzie odpowiedzialny za ułożenie karty walk każdej gali. Piotr Siegoczyński dalej pozostaje dyrektorem sportowym grupy.
 Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe / DSF Kickboxing Challenge

- Mamy teraz prawdziwy dream team jeśli chodzi o osoby odpowiadające za kartę walk. Cieszę się, że dołączył do zespołu Robert Złotkowski. Mam nadzieję, że jego ogromne doświadczenie pozwoli na kontraktowanie najlepszych kickboxerów, tak by nasze gale zadowoliły każdego fana sportów walki. Panowie Siegoczyński i Złotkowski będą ściśle ze sobą współpracować. Robert - przede wszystkim - będzie odpowiedzialny za układanie karty walk. Natomiast Piotr to znakomity trener, który ma za zadanie budować zespół w postaci DSF Kickboxing TEAM - powiedział Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge.

- Moje przyjście do DSF Kickboxing Challenge ma służyć temu, by siła rażenia była jeszcze większa. Poziom zawodników, poziom wyszkolenia, który zobaczyłem na gali był bardzo wysoki. Zostało wykonane bardzo dużo pracy. Moje zadanie w federacji to znalezienie odpowiednich rywali dla zawodników DSF Kickboxing TEAM ale też wyszukiwanie nowych talentów. Liczymy, że najlepsi z najlepszych w przyszłości będą mogli dołączyć do TEAMU. By ich znaleźć to trzeba tych zawodników obejrzeć na żywo. A to będzie wiązało się z podróżami. Chcemy także ściśle współpracować z Polskim Związkiem Kickboxingu - mówi Robert Złotkowski.

Złotkowski przez ostatnie lata bardzo mocno angażował się w pracę z zawodnikami MMA czy pięściarzami, ale przez cały czas miał kontakt ze sportem, z którego się wywodzi.

- Kickboxing przez ostatnie lata podupadał, zszedł na drugi plan. Rękę wyciągnął Sławomir Duba, tworząc federację DSF Kickboxing Challenge. To świetna inicjatywa. Profesjonalna gala z transmisją na żywo w telewizji, to dla kickboixngu jak woda na młyn. Już dostrzegam zmiany, a wierzę, że będzie jeszcze lepiej. Widzę, że idą nowe, lepsze czasy dla kickboxingu i K-1. Na tym skorzystamy wszyscy – zakończył nowy matchmaker federacji.

ZOBACZ WIDEO Szczere słowa Karoliny Kowalkiewicz o debiucie w UFC

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
informacja prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×