Quizy
Wyniki
Zaloguj
W trakcie
Przejdź do relacji
Dla Ciebie
Piłka nożna
Zimowe
Żużel
Tenis
Siatkówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Koszykówka
Moto
LA
Bukmacherzy
SportowyBar
Esport
Alpinizm
Kajakarstwo
Kolarstwo
Kolarstwo górskie
LFA
NFL
Pływanie
Rugby
Snooker
Szermierka
Tenis stołowy
Wioślarstwo
Żeglarstwo
IO 2024
Badminton
...więcej
Start
Koszykówka
Europejskie puchary
Europejskie puchary - Wyniki i Terminarz
Europejskie puchary
Wyniki/Kalendarz
Relacje na żywo
Europejskie puchary - Wyniki i Terminarz
Koszykówka
Wszystkie kolejki/grupy
Wszystkie kolejki/grupy
Druga runda
Final Eight - 1. kolejka
Ćwierćfinał - 1. kolejka
Ćwierćfinał - 2. kolejka
Ćwierćfinał - 3. kolejka
Ćwierćfinał - 1. kolejka
Ćwierćfinał - 2. kolejka
Final Eight - 2. kolejka
Final Eight - 3. kolejka
Final Eight - Finał
Final Eight - mecz o 3. miejsce
Final Eight - mecz o 5. miejsce
Final Eight - mecz o 7. miejsce
Półfinał
Mecz o 3. miejsce
Finał
Półfinał
Mecz o 3. miejsce
Finał
Play off
Grupa F
Grupa C
Grupa A
Grupa B
Grupa L
1/8 finału
Grupa B
Grupa C
Grupa Q
Grupa U
Last 32
1/8 finału
Ćwierćfinał
Ćwierćfinał
Kwalifikacje
1/16 finału
Kwalifikacje
Eliminacje
Grupa A
Grupa B
Grupa A
Grupa C
Grupa D
Grupa E
1. runda play-off
1/8 finału
Grupa B
Kwalifikacje
Grupa A
Kwalifikacje
VTB 2018/2019
Eliminacje
1. kolejka fazy grupowej
2. kolejka fazy grupowej
1. kolejka fazy grupowej
2. kolejka fazy grupowej
3. kolejka fazy grupowej
4. kolejka fazy grupowej
5. kolejka fazy grupowej
6. kolejka fazy grupowej
7. kolejka fazy grupowej
1. runda fazy play-off
1/16 Women EuroCup
1/8 Women EuroCup
play-off
Kwalifikacje
Grupa D
Runda zasadnicza
1. kolejka
1. kolejka BCL
1. kolejka BCL
1. kolejka
Faza grupowa, grupa G
1. kolejka
Druga runda, grupa L
2. kolejka BCL
2. kolejka BCL
Faza grupowa, grupa G
Druga runda, grupa L
2. kolejka
2. kolejka
2. kolejka
3. kolejka
Druga runda, grupa L
3. kolejka BCL
3. kolejka
3. kolejka fazy grupowej
3. kolejka
3. kolejka BCL
Faza grupowa, grupa G
4. kolejka
4. kolejka
Top 16, 4. kolejka
4. kolejka BCL
4. kolejka fazy grupowej
4. kolejka
Druga runda, grupa L
Faza grupowa, grupa G
4. kolejka BCL
Druga runda, grupa L
5. kolejka
5. kolejka BCL
5. kolejka
5. kolejka
Top 16, 5. kolejka
5. kolejka BCL
Faza grupowa, grupa G
5. kolejka fazy grupowej
Top 16, 6. kolejka
6. kolejka BCL
6. kolejka fazy grupowej
Faza grupowa, grupa G
Druga runda, grupa L
6. kolejka
6. kolejka
6. kolejka
6. kolejka BCL
7. kolejka
7. kolejka BCL
8. kolejka fazy grupowej
8. kolejka BCL
8. kolejka
9. kolejka
9. kolejka BCL
9. kolejka fazy grupowej
10. kolejka BCL
1/16 Women EuroCup
10. kolejka
10. kolejka fazy grupowej
11. kolejka BCL
11. kolejka
11. kolejka fazy grupowej
12. kolejka
12. kolejka BCL
12. kolejka fazy grupowej
13. kolejka BCL
13. kolejka fazy grupowej
13. kolejka
14. kolejka BCL
14. kolejka fazy grupowej
14. kolejka
1/8 Women EuroCup
1/4 Women EuroCup
Runda zasadnicza, sezon 2020/2021
Turniej kwalifikacyjny
Faza grupowa
"Bańka", grupa C
"Bańka", grupa E
Faza grupowa
1/8 FIBA Europe Cup
1/16 EuroCup
1/4 FIBA Europe Cup
Final Four FIBA Europe Cup
Play-off VTB
Faza grupowa EuroCup
Faza grupowa BCL
Runda zasadnicza, sezon 2021/2022
Kwalifikacje do fazy grupowej
Turniej kwalifikacyjny FIBA Europe Cup
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Top 16
Pierwsza runda play-off
Top 16
Top 8
Ćwierćfinał
Eight Finals
7. kolejka
4. kolejka
Eliminacje
Faza grupowa
Ćwierćfinał
Półfinał
Finał, pierwszy mecz
Finał, rewanż
3. kolejka
5. kolejka
11. kolejka
18. kolejka
3. kolejka
4. kolejka
Kwalifikacje, pierwszy mecz
Kwalifikacje, rewanż
Turniej kwalifikacyjny, ćwierćfinał
Turniej kwalifikacyjny, półfinał
6. kolejka
8. kolejka
13. kolejka
faza grupowa, 1. kolejka
faza grupowa, 2. kolejka
faza grupowa, 3. kolejka
faza grupowa, 4. kolejka
faza grupowa, 5. kolejka
faza grupowa, 6. kolejka
Top 16, 1. kolejka
Top 16, 2. kolejka
Top 16, 3. kolejka
ćwierćfinał
Wszystkie lata
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Wszystkie rozgrywki
VTB
Women EuroCup
Basketball Champions League
Euroliga kobiet
Puchar Europy
FIBA Europe Cup
03.01.2019
19:00
DSK Basketball Nymburk
66 : 72
KS Basket 25 Bydgoszcz
19:30
Nantes Reze
86 : 79
Energa Polski Cukier Toruń
10.01.2019
18:00
KS Basket 25 Bydgoszcz
93 : 66
DSK Basketball Nymburk
18:00
Energa Polski Cukier Toruń
81 : 77
Nantes Reze
23.01.2019
19:30
Nantes Reze
67 : 87
Wisła CanPack Kraków
24.01.2019
20:00
KS Basket 25 Bydgoszcz
77 : 60
KSC Szekszard
20:00
Lyon Asvel Feminin
90 : 82
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
30.01.2019
18:00
KSC Szekszard
86 : 60
KS Basket 25 Bydgoszcz
31.01.2019
18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
67 : 81
Lyon Asvel Feminin
18:30
Wisła CanPack Kraków
64 : 56
Nantes Reze
14.02.2019
18:30
Wisła CanPack Kraków
73 : 93
Cukurova Basketbol
21.02.2019
16:00
Cukurova Basketbol
86 : 78
Wisła CanPack Kraków
16.10.2019
19:00
KGHM BC Polkowice
59 : 64
Bellona Kayseri Basketbol
17.10.2019
18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
93 : 57
KP Brno
18:00
KS Basket 25 Bydgoszcz
72 : 67
ACS Sepsi
23.10.2019
15:00
OGM Orman Genclik
89 : 85
KGHM BC Polkowice
19:00
Lulea BBK
62 : 72
KS Basket 25 Bydgoszcz
24.10.2019
18:00
Elitzur Ramla
71 : 70
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
31.10.2019
18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
72 : 67
Botas Spor
19:00
A3 Basket Umea
66 : 91
KGHM BC Polkowice
18:00
KS Basket 25 Bydgoszcz
79 : 75
Galatasaray Stambuł
06.11.2019
16:30
Bellona Kayseri Basketbol
54 : 69
KGHM BC Polkowice
18:00
KP Brno
71 : 67
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
07.11.2019
18:00
ACS Sepsi
50 : 76
KS Basket 25 Bydgoszcz
27.11.2019
19:00
KGHM BC Polkowice
75 : 55
OGM Orman Genclik
28.11.2019
18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
88 : 95
Elitzur Ramla
18:00
KS Basket 25 Bydgoszcz
78 : 82
Lulea BBK
04.12.2019
17:30
Galatasaray Stambuł
85 : 76
KS Basket 25 Bydgoszcz
17:30
KGHM BC Polkowice
83 : 70
A3 Basket Umea
05.12.2019
17:00
Botas Spor
49 : 83
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
18.12.2019
17:00
Botas Spor
56 : 75
KGHM BC Polkowice
18:00
ACS Sepsi
61 : 70
KS Basket 25 Bydgoszcz
19.12.2019
18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
67 : 66
WBC Jenisej Krasnojarsk
06.01.2019
12:00
Lokomotiv Kubań Krasnodar
73 : 41
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
13.01.2019
16:00
VEF Ryga
83 : 57
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
18.01.2019
19:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
88 : 63
Parma Parimatch Perm
26.01.2019
19:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
72 : 83
Jenisej Krasnojarsk
30.01.2019
17:30
CSKA Moskwa
102 : 78
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10.02.2019
17:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
108 : 100
Avtodor Saratow
12.02.2019
14:30
BC Astana
84 : 70
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
03.03.2019
17:30
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
78 : 92
VEF Ryga
11.03.2019
19:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
74 : 115
CSKA Moskwa
16.03.2019
18:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
78 : 109
Zenit Sankt Petersburg
24.03.2019
15:00
BK Niżny Nowogród
101 : 61
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
28.03.2019
19:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
100 : 117
BC Kalev Cramo Tallin
31.03.2019
15:00
Avtodor Saratow
112 : 106
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
05.04.2019
16:30
Parma Parimatch Perm
72 : 92
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
08.04.2019
19:00
Chimki Moskwa
100 : 80
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
21.04.2019
17:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
78 : 80
BC Tsmoki Mińsk
28.04.2019
14:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
73 : 82
Uniks Kazań
25.09.2019
19:30
Chimki Moskwa
79 : 75
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
01.10.2019
19:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
67 : 92
Zenit Sankt Petersburg
06.10.2019
15:00
Avtodor Saratow
86 : 89
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
20.10.2019
18:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
64 : 104
CSKA Moskwa
05.11.2019
18:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
106 : 88
Parma Parimatch Perm
16.11.2019
15:00
BK Niżny Nowogród
82 : 87
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
25.11.2019
17:30
Lokomotiv Kubań Krasnodar
93 : 71
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
07.12.2019
16:00
Uniks Kazań
86 : 73
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
15.12.2019
18:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
102 : 96
BC Tsmoki Mińsk
22.12.2019
19:30
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
78 : 81
BC Astana
28.12.2019
18:00
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
83 : 85
Lokomotiv Kubań Krasnodar
08.01.2019
18:30
Anwil Włocławek
62 : 72
Sidigas Avellino
16.01.2019
18:30
Anwil Włocławek
74 : 87
MHP Riesen Ludwigsburg
22.01.2019
20:30
UCAM CB Murcia
78 : 70
Anwil Włocławek
30.01.2019
18:30
Anwil Włocławek
84 : 95
Teksut Bandirma
05.02.2019
18:30
Le Mans Sarthe Basket
88 : 79
Anwil Włocławek
17.09.2019
20:00
KB Prishtina
79 : 81
Legia Warszawa
20.09.2019
20:00
Legia Warszawa
85 : 83
KB Prishtina
26.09.2019
17:30
Karhu Basket
93 : 82
Arriva Polski Cukier Toruń
20:00
Legia Warszawa
61 : 74
BK Niżny Nowogród
29.09.2019
14:00
BK Niżny Nowogród
78 : 63
Legia Warszawa
19:00
Arriva Polski Cukier Toruń
70 : 58
Karhu Basket
15.10.2019
20:00
Rasta Vechta
89 : 76
Anwil Włocławek
16.10.2019
20:30
BAXI Manresa
85 : 81
Arriva Polski Cukier Toruń
22.10.2019
18:30
Arriva Polski Cukier Toruń
97 : 81
SIG Strasbourg
20:30
San Pablo Burgos
110 : 78
Anwil Włocławek
29.10.2019
18:00
Anwil Włocławek
95 : 87
EB Pau-Orthez
20:30
Arriva Polski Cukier Toruń
105 : 122
UNET Holon
05.11.2019
18:30
Arriva Polski Cukier Toruń
95 : 113
Dinamo Banco di Sardegna Sassari
06.11.2019
18:30
Hapoel Bank Yahav Jerozolima
112 : 94
Anwil Włocławek
12.11.2019
18:00
BC 7-bet Lietkabelis
98 : 83
Arriva Polski Cukier Toruń
13.11.2019
18:30
Anwil Włocławek
80 : 71
Telenet Giants Antwerpia
19.11.2019
18:00
Teksut Bandirma
86 : 87
Anwil Włocławek
20:00
Arriva Polski Cukier Toruń
73 : 95
Turk Telekom Ankara
03.12.2019
20:00
Filou Ostenda
105 : 103
Arriva Polski Cukier Toruń
04.12.2019
18:30
Anwil Włocławek
77 : 79
AEK Beetson Ateny
10.12.2019
18:30
Anwil Włocławek
103 : 92
Rasta Vechta
11.12.2019
18:00
Arriva Polski Cukier Toruń
102 : 121
BAXI Manresa
17.12.2019
20:30
SIG Strasbourg
75 : 97
Arriva Polski Cukier Toruń
18.12.2019
20:00
Anwil Włocławek
100 : 90
San Pablo Burgos
09.01.2019
20:00
Tango Bourges Basket
76 : 65
KGHM BC Polkowice
16.01.2019
19:00
KGHM BC Polkowice
64 : 69
UMMC Jekaterynburg
23.01.2019
20:30
Royal Castors Braine
71 : 94
KGHM BC Polkowice
30.01.2019
19:00
KGHM BC Polkowice
86 : 66
ESBVA-LM
06.02.2019
20:30
Famila Schio
83 : 69
KGHM BC Polkowice
13.02.2019
15:00
Nadieżda Orenburg
55 : 59
KGHM BC Polkowice
20.02.2019
20:00
KGHM BC Polkowice
74 : 79
ZVVZ USK Praga
05.03.2019
17:00
Dynamo Kursk
89 : 53
KGHM BC Polkowice
08.03.2019
19:00
KGHM BC Polkowice
77 : 81
Dynamo Kursk
17.10.2019
20:30
Famila Schio
51 : 47
VBW Arka Gdynia
23.10.2019
18:00
VBW Arka Gdynia
73 : 77
BLMA
30.10.2019
17:30
Fenerbahce Stambuł
68 : 48
VBW Arka Gdynia
07.11.2019
18:00
VBW Arka Gdynia
71 : 69
SPAR Citylift Girona
28.11.2019
18:00
Sopron Basket
59 : 61
VBW Arka Gdynia
05.12.2019
20:00
Lyon Asvel Feminin
71 : 87
VBW Arka Gdynia
11.12.2019
18:00
VBW Arka Gdynia
86 : 92
Dynamo Kursk
18.12.2019
18:00
VBW Arka Gdynia
92 : 73
Famila Schio
01.10.2019
20:00
EWE Baskets Oldenburg
74 : 78
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
09.10.2019
19:30
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
59 : 66
Unicaja Malaga
16.10.2019
19:45
KK Buducnost Voli Podgorica
59 : 62
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
23.10.2019
19:30
Dolomiti Energia Trento
80 : 91
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
30.10.2019
20:00
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
78 : 83
Galatasaray Nef Stambuł
05.11.2019
20:00
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
61 : 73
EWE Baskets Oldenburg
13.11.2019
20:45
Unicaja Malaga
91 : 69
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
20.11.2019
20:00
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
61 : 78
KK Buducnost Voli Podgorica
11.12.2019
20:00
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
78 : 85
Dolomiti Energia Trento
18.12.2019
18:00
Galatasaray Nef Stambuł
92 : 73
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
23.10.2019
20:00
Legia Warszawa
86 : 55
Kataja Basket
30.10.2019
18:00
Egis Kormend
74 : 60
Legia Warszawa
06.11.2019
20:00
Legia Warszawa
83 : 84
Bakken Bears
13.11.2019
17:30
Kataja Basket
112 : 105
Legia Warszawa
20.11.2019
20:00
Legia Warszawa
68 : 78
Egis Kormend
27.11.2019
18:00
Bakken Bears
77 : 74
Legia Warszawa
© 1995-2024
Grupa WP
O firmie
Dla prasy
Prywatność
Ustawienia Prywatności
Reklama
Regulamin
Pogoda
WP RadarOkazji
Horoskopy
Program tv
Telewizja WP
Plotki
Moje IP
Wiadomości
Sport
Imperium gier