W sobotę hit kolejki I ligi. Kto dysponuje mocniejszą kadrą?

Już w sobotę w Warszawie będziemy świadkami hitu kolejki na zapleczu Tauron Basket Ligi. Która drużyna dysponuje mocniejszą kadrą?

Jakub Artych
Jakub Artych
Dawid Bręk będzie miał bardzo trudnego rywala

Rozgrywający:

Łukasz Wilczek (Legia Warszawa) - 7 pkt, 7,1 as, 3,4 zb

Kapitan Legii Warszawa od kilku tygodni prezentuje wysoką formę. Łukasz Wilczek jest prawdziwym przywódcą drużyny, która celuje w awans do ekstraklasy. - Ciężko pracujemy nad tym, aby dawać naszym kibicom powody do satysfakcji. Zwycięstwa zawsze cieszą, ale równie ważny jest styl, w jakim je osiągamy - podkreśla kreator gry. 29-letniego zawodnika czeka w sobotę bardzo trudne starcie z Dawidem Brękiem, który od początku rozgrywek utrzymuje wysoką dyspozycję.

Dawid Bręk (Miasto Szkła Krosno) - 8,6 pkt, 5,3 as, 2,3 zb

Popularny "Breniu" po wcześniejszych perypetiach zdrowotnych, od kilku miesięcy wyszedł na prostą i spisuje się świetnie. Dawid znakomicie napędza akcje Miasta Szkła Krosno, które w tym sezonie doznało tylko jednej porażki. 26-letni Bręk umiejętnie wykorzystuje atuty swoich kolegów z drużyny, którzy przy nim nabrali jeszcze większej pewności siebie. Były zawodnik Sokoła Łańcut zasługuje na to, aby za kilka miesięcy zagościć w Tauron Basket Lidze.

Przewaga według WP SportoweFakty: Remis

Która drużyna dysponuje mocniejszą kadrą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (0)