Wyniki / Kalendarz dla Koszykówka - 19 listopada

    Skocz do kalendarza rozgrywek:
    Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
    19 listopada Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers NBA - Sezon zasadniczy
    19 listopada Orlando Magic - Utah Jazz NBA - Sezon zasadniczy
    19 listopada Atlanta Hawks - Boston Celtics NBA - Sezon zasadniczy
    19 listopada Philadelphia 76ers - Golden State Warriors NBA - Sezon zasadniczy
    19 listopada Memphis Grizzlies - Houston Rockets NBA - Sezon zasadniczy
    19 listopada Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks NBA - Sezon zasadniczy
    19 listopada Portland Trail Blazers - Sacramento Kings NBA - Sezon zasadniczy
    19 listopada Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski PLK - 8. kolejka PLK
    19 listopada Pogoń Prudnik - KK Warszawa I liga mężczyzn - 11. kolejka
    19 listopada Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko I liga mężczyzn - 11. kolejka
    19 listopada Elektrobud-Investment ZB Pruszków - R8 Basket AZS Politechnika Kraków I liga mężczyzn - 11. kolejka
    19 listopada Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź BLK - 9. kolejka BLK
    19 listopada InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków BLK - 9. kolejka BLK
    19 listopada CCC Polkowice - Energa Toruń BLK - 9. kolejka BLK
    19 listopada Miami Heat - Indiana Pacers NBA - Sezon zasadniczy
    Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
    18 października NBA - Sezon zasadniczy
    19 listopada Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers
    19 listopada Orlando Magic - Utah Jazz
    19 listopada Atlanta Hawks - Boston Celtics
    19 listopada Philadelphia 76ers - Golden State Warriors
    19 listopada Memphis Grizzlies - Houston Rockets
    19 listopada Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks
    19 listopada Portland Trail Blazers - Sacramento Kings
    19 listopada Miami Heat - Indiana Pacers
    15 listopada PLK - 8. kolejka PLK
    19 listopada Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
    18 listopada I liga mężczyzn - 11. kolejka
    19 listopada Pogoń Prudnik - KK Warszawa
    19 listopada Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
    19 listopada Elektrobud-Investment ZB Pruszków - R8 Basket AZS Politechnika Kraków
    18 listopada BLK - 9. kolejka BLK
    19 listopada Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź
    19 listopada InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków
    19 listopada CCC Polkowice - Energa Toruń