Superpuchar: Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom NA ŻYWO

Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 77:81 (15:20, 23:20, 15:20, 24:21)

Stelmet BC: Florence 26, Vaughn 12, Zamojski 12, Gruszecki 11, Koszarek 6, Djurisić 5, Zajcew 4, Hrycaniuk 1.

Rosa: Brazelton 30, Bell 18, Sokołowski 13, Witka 7, Bonarek 6, Jackson 4, Bojanowski 2, Adams 1.

Skomentuj 3
  • leH Zgłoś komentarz
    Falstart Stelmetu widać brak zgrania w zespole Koszar doskonałe podania do gości,jednym słowem Radom grał lepiej i musiał wygrać.Ostatnie zrywy w grze to bicie głową w mur,nieciekawie
    Czytaj całość
    to wygląda trener było widać jakby prosił zawodników o lepszą grę,to nie Filipowski gdzie potrafił poustawiać zespół i swoją miną wszystko załatwić.Zobaczymy co dalej być może był to wypadek przy pracy?oby.
    • kargul Zgłoś komentarz
      Spokojnie facet. Zobaczymy co będzie.graty dla Radomia!
      • miszczu77 Zgłoś komentarz
        AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Koniec! Superpuchar dla Rosy Radom!

Skomentuj 1

Tyrone Brazaleton wykonuje rzuty wolne, jak automat. 30 punktów na jego koncie

Skomentuj 0

James Florence się nie poddaje - akcja od kosza do kosza. 5 sekund do końca i 79:77 dla Rosy

Skomentuj 1
        • Gruener Veltliner Zgłoś komentarz
          Twierdza CRS to naiwne zaklęcie. Albo są gracze i zwycięstwa, albo nie ma Borownjaka, Ponitki, DeeBosta, Hosleya, Hodge'a i mit twierdzy leży.

Tym razem na linii rzutów wolnych Tyrone Brazelton - ten się nie myli, 79:75 dla Rosy

Skomentuj 0

Robert Witka dwa razy nieskutecznie, a szybkie punkty zdobył Karol Gruszecki! 77:75 dla Rosy, 10 sekund do końca

Skomentuj 0
        • Akcja mistrzów Polski nie przyniosła punktów. 15 sekund do końca i Robert Witka będzie wykonywał dwa rzuty wolne. Wcześniej przerwa

Skomentuj 0

Tyrone Brazaleton i kolejne jego punkty z linii rzutów wolnych - 77:73 dla Rosy 25 sekund do końca

Skomentuj 0

Poślizgnął się Łukasz Koszarek, a piłkę przechwycił Tyrone Brazelton. To może być kluczowa strata dla losów tego meczu

Skomentuj 0

Adam Hrycaniuk w walce o zbiórkę sfaulował Tyrone'a Brazaletona - ten nie pomylił się na linii rzutów wolnych. 75:73 dla Rosy i 37 sekund do końca spotkania

Skomentuj 0

James Florence trzecia trójka z rzędu! Tym razem trafiłod tablicy! Remis na minutę przed końcem meczu!

Skomentuj 1

Rosa zgubiła piłkę, ale szansy nie wykorzystał Stelmet BC, bowiem Łukasz Koszarek spudłował zza łuku

Skomentuj 0

Przemysław Zamojski trzyma Stelmet BC w grze - 69:64 dla Rosy

Skomentuj 0

Michał Sokołowski i jego trojka z kontry! 69:62 dla Rosy! Przerwa dla Artura Gronka na 4 minuty i 4 sekundy przed końcem

Skomentuj 1

Tyrone Brazelton skutecznie z półdystansu i na jego koncie już 20 punktów! Stelmet BC - Rosa 62:66, 4:30 do końca

Skomentuj 0

Adam Hrycaniuk mógł doprowadzić do remisu, jednak nie przebił się przez Darnella Jacksona

Skomentuj 0

Rywalizacja na rzuty wolne: Tyrone Brazelton - Przemysław Zamojski 2:2, a wynik meczu 64:62 dla Rosy

Skomentuj 0

6:27 do końca meczu - Stelmet BC przekroczył już limit przewinień, to będzie spore utrudnienie przy pogoni za Rosą

Skomentuj 0

10 minut do końca i 7 punktów przewagi Rosy Radom - czy twierdza CRS padnie?

Skomentuj 0

Po trzeciej kwarcie:

Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 53:60 (15:20, 23:20, 15:20, :)

Stelmet BC: Florence 13, Vaughn 12, Gruszecki 9, Koszarek 6, Djurisić 5, Zajcew 4, Zamojski 3, Hrycaniuk 1.

Skomentuj 0

Tyrone Brazelton nie daje o sobie zapomnieć - trójka na jego koncie!

Skomentuj 0

James Florence tym razem w roli asystenta, a Nemanja Djurisić notuje efektownego alley-oopa

Skomentuj 0

Tyrone Brazelton to godny rywal dla Jamesa Florence! 56:51 dla Rosy

Skomentuj 0

James Florenc druga akcja i druga trójka! Stelmet BC traci już tylko dwa oczka

Skomentuj 0

James Florenc melduje się na parkiecie i od razu wzbogaca konto Stelmetu BC o trzy oczka - 53:48 dla Rosy

Skomentuj 0

Nie może wstrzelić się w rzutach zza łuku Przemysław Zamojski i to jest problem dla mistrzów Polski

Skomentuj 0

Adam Hrycaniuk z pierwszymi swoimi punktami w meczu, a wszystko dzięki skutecznej egzekucji rzutów wolnych - 51:45 dla Rosy w 26 minucie

Skomentuj 0

Wsadem odpowiedział Darnell Jackson - coraz ciekawiej w hali CRS

Skomentuj 0

Łukasz Koszarek indywidualnie pod kosz i straty Stelmetu BC maleją do pięciu oczek

Skomentuj 0

Akcja w trójkącie, Koszarek do Djurisicia, ten do Vaughna i kolejny wsad tego ostatniego - 49:42 dla Rosy

Skomentuj 0

Nemanja Djurisić zaliczył "niedolota" przy próbe rzutu za trzy punkty...

Skomentuj 0

Aleź pofrunął Gary Bell! 49:40 dla Rosy i przerwa dla Artura Gronka!

Skomentuj 1

Robert Witka nie trafił zza łuku, ale zebrał po swoim rzucie i dobił spod samego kosza

Skomentuj 0

Drugą połowę rozpoczęła Rosy i to z przytupem - Tyrone Brazelton do Michała Sokołowskiego, a ten w akcji 2+! 43:38 dla Rosy

Skomentuj 0

Ostatnie chwile dzielą nas od powrotu do gry. Tylko dwa oczka przewagi Rosy Radom - tu będą emocje!

Skomentuj 0

Po drugiej kwarcie:

Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 38:40 (15:20, 23:20, :, :)

Stelmet BC: Gruszecki 9, Vaughn 8, Florence 7, Zajcew 4, Koszarek 4, Djurisić 3, Zamojski 3.

Rosa: Bell 12, Brazelton 10, Sokołowski 7, Witka 5, Bonarek 3, Bojanowski 2, Adams 1.

Skomentuj 0

Michał Sokołowski pomknął sam na sam z koszem, ale... nie zdołał włożyć piłki do kosza

Skomentuj 0

Łukasz Bonarek zza łuku tuż po czasie, ale odpowiedź Karola Gruszeckiego natychmiastowa

Skomentuj 0

Łukasz Koszarek do Juliana Vaughna i efektowny alley-oop! 37:35 dla Rosy na minutę przed końcem pierwszej połowy meczu. Przerwa dla Wojciecha Kamińskiego

Skomentuj 0

Michał Sokołowski kolejny raz na linii rzutów wolnych i Rosa prowadzi 37:33

Skomentuj 1

Strata Thomasa Kelatiego i punkty Michała Sokołowskiego z linii rzutów wolnych - 36:30 dla Rosy

Skomentuj 0

Gary Bell jest głodny gry! Tym razem w dziecinny sposób przedarł się pod kosz i Rosa powróciła na prowadzenie. Przerwa dla Artura Gronka przy stanie 31:30 dla Rosy

Skomentuj 0

Powrócił na boisko Gary Bell i również skutecznie - 30:29 dla Stelmetu BC

Skomentuj 0

Na kłopoty doświadczenie - Robert Witka z ósmego metra

Skomentuj 0

Skutecznie z linii rzutów wolnych Nemanja Djurisić i Łukasz Koszarek, a Stelmet BC prowadzi już 28:24

Skomentuj 0

Rosa "stanęła" w ofensywie, dodatkowo przewinieniem technicznym ukarany został Wojciech Kamiński. Stelmet BC może odskoczyć

Skomentuj 0

James Florence najpierw wywrócił Tyrone'a Brazeltona, po czym przymierzył zza łuku i zmniejszył straty Stelmetu BC do dwóch oczek

Skomentuj 0

Tyrone Brazelton celnie z półdystansu i na jego koncie już 10 punktów, a Rosa prowadzi 22:17

Skomentuj 0

Przemysław Zamojski efektownie pod kosz i pierwsze punkty reprezentanta Polski i zawodnika Stelmetu BC

Skomentuj 0

Rozpoczęła się druga kwarta

Skomentuj 0

Po pierwszej kwarcie:

Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 15:20 (15:20, :, :, :)

Stelmet BC: Gruszecki 6, Koszarek 3, Vaughn 2, Zajcew 2, Florence 2.

Rosa: Brazelton 8, Bell 5, Sokołowski 4, Witka 2, Adams 1.

Skomentuj 0

James Florence długo kozłował, ale w końcu wsunął się pod kosza i zaliczył akcję 2+ na 5 sekund przed końcem kwarty

Skomentuj 0

Rosa ucieka! Skuteczna kontra Michała Sokołowskiego i mistrz Polski przegrywa już 20:13

Skomentuj 0

Tyrone Brazelton spod samego kosza, 17:13 dla Rosy i przerwa dla Artura Gronka

Skomentuj 0

I kolejna trójka - to już mały festiwal. Tym razem skutecznie Karol Gruszecki

Skomentuj 0

Tyrone Brazelton z 8 metrów! Niezwykle pewnie czuje się rozgrywający Rosy, a radomianie prowadzą 15:10

Skomentuj 0

Seria trójek w Zielonej Górze. Trafił Tyrone Brazelton, oddał mu Łukasz Koszarek - 12:8 dla Rosy

Skomentuj 0

Rosa jednak dalej swoje - Gary Bell zza łuku i 9:5 dla Rosy Radom

Skomentuj 0

Potężny wsad w wykonaniu Juliana Vaughna!

Skomentuj 0

Gary Bell z półdystansu i Rosa prowadzi 6:3

Skomentuj 0

Wynik otworzył w końcu Michał Sokołowski, ale szybko trójką odpowiedział Karol Gruszecki i jest 3:2 dla Stelmetu BC

Skomentuj 0

Pierwsza minuta, a w niej obie ekipy miały po dwie akcje - żadna z nich nie zakończyła się punktami

Skomentuj 0

Ostatnie narady i rozpoczynamy pojedynek

Skomentuj 0

Sędziowie dzisiejszego meczu: Piotr Pastusiak, Robert Zieliński oraz Michał Proc

Skomentuj 0

Łukasz Koszarek jeszcze przed meczem otrzymał pamiątkową statuetkę i koszulkę od prezesa Polskiej Ligi Koszykówki Marcina Widomskiego. Wszystko to z okazji zdobycia 1000 punktów w reprezentacji Polski

Skomentuj 0

Przed rokiem w meczu o Superpuchar również spotkały się ze sobą drużyny Stelmetu BC i Rosy. Wówczas - w Radomiu - z wygranej 67:66 cieszyć mogli się zielonogórzanie, czyli aktualni mistrzowie Polski

Skomentuj 0

Już za parę minut pierwszy oficjalny mecz nowego sezonu. Do kogo trafi Superpuchar w koszykówce mężczyzn? Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom w hali CRS w Zielonej Górze. Pierwsze trofeum w sezonie 2016/2017 do wzięcia