• 15 : 20
  • 15 : 25
  • 9 : 19
  • 17 : 28

Sopocianie teraz będą czekać na swojego sobotniego rywala, będzie nim zwycięzca meczu WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard

Koniec tego wybitnie jednostronnego pojedynku. Trefl pewnie "zaklepał" sobie miejsce w sobotnim półfinale wygrywając różnicą aż 36 punktów!

Haws w końcówce robi co chce - ma już 21 punktów na swoim koncie

Michał Kolenda, potem Haws - lecą "trójki" lecą

Trefl jest +34, czas dla najmłodszych w obu ekipach

Kamiński z dystansu - to czwarta "trójka" Legii w meczu... przy 23 próbach

Omot z akcją 2+... Trefl zbliża się do 30-punktowej przewagi

Generalnie trwa już "dogrywanie" spotkania...

Uaktywnił się w ataku Haws i już 10 punktów na jego koncie

Czy Legia zdobędzie 50 punktów?

Medford zwariował, ale trafieniem uratował akcję Kamiński

Trener Marcin Stefański nawoływał swoich podopiecznych, żeby zamknęli mecz... już chyba mamy to za sobą

25 punktów różnicy po trzech kwartach. Tutaj nic nie może się już wydarzyć

Akcja z deski się udała - Lichodiej wymanewrował Omota

Przerwa dla Legii Warszawa

Sopocianie wychodzą nawet z największych opresji - niemal równo z syreną czasu akcji trafił Omot

Legia jest bez obrony i bez ataku. Trudno wskazać cokolwiek, z czego zadowolony mógłby być trener Wojciech Kamiński

Kolejna "trójka" Łukasza Kolendy, pachnie nokautem

Kolejne punkty dołożył Olejniczak - Trefl jest już +20!

Trefl spokojnie odpowiada na każdą akcję Legii, team ze stolicy na razie bezradny

Teraz sopocianie cieszą się jeszcze bardziej, bo z dystansu trafił Łukasz KOlenda

Minuta minęła, wynik bez zmian... Trefl się cieszy

Zawodnicy wysłuchują ostatnich wskazówek i wracamy do gry

Największe problemy Legii? Skuteczność (29 procent rzutów z gry) i przegrana "deska" (15:26). Trefl dodatkowo bardzo łatwo odnajduje pozycje dla swoich wysokich, którzy zdobywają punkt za punktem

Czy Legia zdoła wrócić do gry o zwycięstwo?

Długo pozycji szukał Medford, ale w końcu znalazł i trafił trudny rzut. To jednak Trefl ma 15 punktów więcej schodząc na przerwę

Moten nie trafił, ale punkty zaliczone - blokujący uderzyli w tablicę

Zespołowy Trefl gra jak chce z Legią - wysocy to kopalnia punktów

Nie potrafi wstrzelić się Karolak, to duży problem dla Legii, która przegrywa już -11

Olejniczak jest nie do zatrzymania dla defensywy Legii. Swoją drogą nadal bardzo chętnie szukają go koledzy

Po serii rzutów wolnych w końcu punkty z akcji - trafił Karolak

Faulowany przy rzucie zza łuku Morris bezbłędny na linii

Michał Kolenda przejął mecz! Kolejna "trójka" na jego koncie

Najpierw tyłem do kosza, po chwili z dystansu - tak Michał Kolenda przerwał serię Legii

Przerwa dla Trefla Sopot

Ponownie Lichodiej! Tym razem trafił z dystansu i już remis na tablicy wyników

Lichodiej w kontrze, Legia coraz bliżej

Trefl dominuje pod koszami - walkę "na desce" wygrywa 13:6

Czy Dominik Olejniczak powinien na stałe zagościć w kadrze narodowej?

Pierwsza kwarta za nami, Trefl ma pięć punktów przewagi

Zatańczył z defensywą Trefla Medford i wykończył akcję z faulem

Kapitalnie grają obwodowi Trefla z Olejniczakiem!

W końcu trafiła coś i Legia - Lichodiej "plecami" zagrał z Omotem

Łukasz Kolenda z dystansu i Trefl pomału buduje przewagę

Legia stanęła w ataku, a Trefl prze do przodu - efekt? Sopocianie są +3 i mają piłkę

Wzorowa kontra Legii - Medford z ładną asystą do Karolaka

Olejniczak z linii daje pierwsze prowadzenie Treflowi

Mini festiwal "trójek" - swoje trafienie dołożył Medford, który wraca do hali Globus

Odpowiedź? Gruszecki za trzy!

Morris trafieniem z dystansu otwarł wynik meczu

Kapitalny blok na starcie w wykonaniu Olejniczaka

W hali Globus czas na prezentacje i za chwilę zaczynamy ćwierćfinał numer 3

Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w tym sezonie Energa Basket Ligi - w Warszawie Legia pokonała Trefl 78:72, Mecz odbył się jednak stosunkowo dawno, bo 5 listopada

Przed nami drugi dzień Suzuki Pucharu Polski, który od czwartku rozgrywany jest w Lublinie. Pierwszymi półfinalistami zostali Enea Zastal BC Zielona Góra i Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski. Kto dołączy do nich w piątek i pozostanie w walce o pierwsze trofeum w tym sezonie?