• 23 : 18
  • 13 : 19
  • 32 : 21
  • 16 : 14

Legia ma szansę na pierwszy medal od 52 lat. Drugi mecz serii w sobotę o godzinie 20:30, zapraszamy na WP SportoweFakty

Jamel Morris uzbierał 35 punktów i 4 asysty. Wykorzystał 14 z 19 rzutów z gry. Genialny występ!

Koniec! Legia zrobiła pierwszy krok w kierunku brązowych medali!

Teraz z linii nie myli się Lichodiej, Legia blisko, coraz bliżej

Karolak bezbłędny z linii, a Śląsk pudłuje zza łuku

Rekord sezonu to 37 punktów. Jamel Morris ma ich już 35! Do końca meczu 2 i pół minuty - czy to się może stać?

Przerwa dla Śląska

Genialną, zespołową akcję kończy trafieniem Morris, ale w odpowiedzi szybko Gibson robi to samo

Gibson nie trafił z dystansu, ale piłkę wywalczył Tomczak, a ponowienie akcji Gibson wykończył już z faulem

Morris jest nie do zatrzymania! Puścił w powietrze Stewarta i trafił piątą "trójkę"!

Jovanović z linii, Stewart z półdystansu, Śląsk się zbliża

Ważnej "trójki" nie trafił Gibson, za to po drugiej stronie Morris jeździ z każdym jak chce

Kto jest najlepszym graczem meczu?

Ależ pudło Karolaka w kontrze - to mogły być punkty na uspokojenie

Przerwa dla Legii

Efektowny blok Stewarta, punkty z kontry McCauley'a - takie otwarcie czwartej kwarty

Czy Śląsk zdoła jeszcze wrócić do gry?

Legia ma 61 procent skuteczności rzutów z gry - w tym 10/16 zza linii 6,75

Ależ kwarta Legii. Pięć "trójek", 32 punkty i 10 "oczek" przewagi na tablicy wyników

Śląsk z serią 8 punktów z rzędu otwiera sobie furtkę do walki o wygraną

W końcu coś trafił Stewart, Śląsk punktu po długiej przerwie

To już może i trochę nudne, ale... Ponownie trafił Morris! Już 27 punktów na jego koncie!

Morris trafi dzisiaj wszystko! Z siedmiu metrów za trzy punkty, Legia ponownie daleko z przodu

Morris show trwa, już 22 punkty na jego koncie

Jest festiwal rzutów zza łuku! Trafia Ramljak, trafia Wyka - Legia ucieka na 7 "oczek"

Wow! Ależ fragment Karolaka! Drugi celny rzut zza łuku!

Przebudzenie Karolaka - jest dwójka, jest trójka. Jego punktów Legia potrzebuje jak tlenu

Morris zupełnie nic nie robi sobie z tego, że kryje go wybrany najlepszym defensorem ligi Ramljak

Morris trafia, jest nie do zatrzymania

W końcu coś się udało - tak Legii, jak i Wyce, który zdobył pierwsze swoje punkty w meczu

Fatalne błędy Legii po obu stronach parkietu

Tym razem Vidin od pierwszych minut postawił na McCauley'a, a ten szybko przymierzył z dystansu

Zawodnicy już wysłuchują ostatnich wskazówek i wracamy na drugą połowę

Czas na przerwę, wracamy za kilka minut

Mateusz Szlachetka i Ben McCauley mają wskaźnik +/- na poziomie 18 na plusie! Odmienili grę Śląska bez dwóch zdań

Po 5/5 zza łuku w pierwszej kwarcie, w drugiej podopieczni Kamińskiego przestrzelili wszystkie cztery próby

Duet Medford - Morris zdobył 27 z 36 punktów Legii

Kto zrobi ten pierwszy krok w kierunku brązu?

Legia prowadziła przez 90 procent pierwszej połowy, ale do szatni schodzi przegrywając różnicą punktu!

Morris ma już 16 punktów, jest niezawodny i niezbędny dla Legii

Gibson trafia trzeci raz z dystansu, a Śląsk jest na prowadzeniu

Medford z linii, Medford spod kosza i Legia ponownie próbuje zbudować przewagę

Gibson z dystansu! Śląsk ma serię 12:1 i doprowadza nią do remisu

A to ciekawe - Morris z linii tylko 1/3

Teraz dla odmiany faul przy rzucie zza łuku wymusił Morris

Szlachetka bardzo odważnie, tym razem wymusza przewinienie i wędruje na linię rzutów wolnych

Śląsk łapie kontakt - skutecznie Szlachetka, potem "trójka" Gibsona

Medford miał autostradę do kosza, Legia ponownie ma dwucyfrową przewagę

Bałagan w ofensywie Śląska jest niespotykany. Vidin zaraz nie wytrzyma, a przerw już nie ma

Medford pod sam kosz "jak w masło" i Legia znów ucieka na 9 punktów

Czy Jamel Morris zdobędzie 30 punktów?

Trener Wojciech Kamiński miał nadzieję, że skuteczność zza łuku będzie lepsza po serii półfinałowej - po pierwszej kwarcie Legia ma 5/5 w tym elemencie

Legia była +12, ale Śląsk szybko wrócił do gry. Na koniec kwarty dostał jednak "trójkę" równo z syreną od Morrisa

McCauley po słabej serii w półfinałach ponownie dużo daje w ofensywie

Legia stanęła, popełnia błędy, a kolejną "trójkę" dla Śląska trafia Szlachetka

McCauley z dystansu, wrocławianie wracają pomału

Dziewa pudłuje na potęgę spod samego kosza, to duży problem dla ofensywy Śląska

Medford z dalekiego dystansu i było już +12 dla Legii

Morris w fazie play-off notuje średnio 20 punktów na mecz - teraz ma już ich 10 po trafieniach zza łuku

Morris zawisł w powietrzu i trafił - Ramljak bezsilny

Po stronie Śląska wynik ruszył Jovanović, ale szybko odpowiedział "trójką" Lichodiej

Do trzech razy sztuka - wynik otworzył Morris

Mecz poprowadzi trójka sędziowska: Piotr Pastusiak, Michał Chrakowiecki, Mariusz Nawrocki

W Arenie Ostrów trwa właśnie prezentacja obu zespołów

W sezonie zasadniczym Śląsk dwukrotnie ograł Legię - we Wrocławiu 73:68, a w Warszawie 69:67

Legia wystąpi w roli gospodarza, ale przewagi parkietu nie ma - mecz ponownie toczyć będą się w ramach "bańki" w Ostrowie Wielkopolskim

Kto wygra pierwszy mecz serii o brązowy medal?