• 21 : 23
  • 24 : 14
  • 20 : 12
  • 19 : 24

Bardzo dziękujemy, że byli państwo z nami! Zapraszamy już jutro od godz. 14:30 na relację live z trzeciego, decydującego starcia. Dobrej nocy, miłego weekendu!

Lester Medford rzucił 21 punktów, ale na niewiele się to zdało warszawianom. W drużynie Śląśka aż pięciu zawodników rzuciło 13 lub więcej punktów. Najwięcej, bo 19, Stewart.

WKS w drugiej połowie kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie i zasłużenie triumfował.

Kto zdobędzie brązowy medal?

WKS Śląsk Wrocław dopiął swego! 1-1 w serii o brązowy medal!

Kacper Gordon faul niesportowy. Kulka trafił dwa wolne.

Jeszcze minuta.

Stewart 2+1. Śląsk uspokoił.

Rezerwy Śląska radzą sobie fatalnie. Legia zniwelowała straty do 11 punktów.

Grzegorz Kulka z impetem upadł na parkiet. Wstał jednak o własnych siłach. Faulował go Elijah Stewart.

Legia także. Chociaż teraz dwa razy warszawianie trafili zza łuku.

Dziewa dwa razy skutecznie z linii. Śląsk wprowadza już zawodników rezerwowych.

Do końca niespełna pięć minut. 20 punktów różnicy.

Legia przekroczyła już limit przewinień w czwartej kwarcie. Każdy następny faul warszawian będzie karany rzutami wolnymi. Stewart trafił dwa wolne, a Oliver Vidin wpuścił na parkiet Kacpra Marchewkę.

Grzegorz Kamiński za dwa, ale to już chyba za późno dla warszawian.

WKS Śląsk coraz bliżej wyrównania w serii o brązowy medal. Jeśli będzie trzeci mecz, to jutro o godz. 14:30.

Aleksander Dziewa ograł Dariusza Wykę, wcześniej Szlachetka trafił jednego z dwóch wolnych.

Aleksander Dziewa raz jeszcze. 20 punktów różnicy w Arenie Ostrów.

Będzie 1-1?

Legia wciąż nie może się wstrzelić.

Dominacja Śląska. Aleksander Dziewa teraz za dwa spod kosza.

Przed nami czwarta kwarta!

Gibson trafia jeden i powiększa przewagę Śląska do 16 punktów.

Faulował Earl Watson. Czwarty faul zawodnika. Śląsk ma wolne po zbiórce w ataku.

Faulował w ataku Earl Watson.

Elijah Stewart również z dystansu! Ale dzień Śląska! WOW!

Kyle Gibson trafia jak natchniony! Earl Watson odpowiedział wsadem.

Strata Śląska. Faulował Szymon Tomczak.

Grzegorz Kulka przerywa niemoc Legii.

Elijah Stewart pojawił się na parkiecie i od razu trafił za dwa.

Kyle Gibson nie trafił spod kosza, ale wymusił faul Medforda.

Kyle Gibson zza łuku! WKS ma już 13 punktów zaliczki - najwięcej dziś!

Ben McCauley z odchylenia. Wielka partia Amerykanina!

Trzeci faul Dziewy. Walerij Lichodiej trafia raz z linii rzutów wolnych.

Strahinja Jovanović trafia dwa wolne. Teraz faul w ataku warszawian.

Ale rzut! Ben McCauley za dwa z odchylenia równo z syreną!

Kyle Gibson zaatakował kosz i to się opłaciło.

Jamel Morris zaczyna od rzutu za trzy!

Czas na trzecią kwartę!

WKS Śląsk prowadzi duet Strahinja Jovanović - Ben McCauley, który zdobył wspólnie 21 punktów. Ten pierwszy ma też trzy asysty, a podkoszowy pięć zbiórek.

Legia Warszawa trafiła w pierwszej połowie tylko 41-proc. rzutów z gry, zdobywając w sumie 37 "oczek".

Śląsk walczy z całych sił! Prowadzi do przerwy i zapowiada nam się emocjonująca druga połowa.

Elijah Stewart równo z końcową syreną! Sędziowie po wideoweryfikacji orzekli, że był to rzut nie za trzy punkty, a za dwa. Amerykanin nadepnął na linię.

Lester Medford trafił z faulem Szlachetki. Słaby jak do tej pory mecz Polaka. Medford za to jest świetny i trzyma Legię "przy życiu".

Ben McCauley powiększa przewagę Śląska!

Legia pudłuje dziś niemiłosiernie.

Walerij Lichodiej faule Dziewę po zbiórce w ataku. Polak ma dwa rzuty z linii, trafił raz.

Wielki Aleksander Dziewa teraz! Spudłował jednak rzut wolny.

Legia rzuciła się do odrabiania strat! Już tylko cztery "oczka" różnicy. Oliver Vidin prosi o czas.

Jakub Karolak za trzy.

Mateusz Szlachetka z faulem! Polak chybił jednak rzut wolny.

Pierwsze punkty zdobywa Jamel Morris.

Faulował w ataku Strahinja Jovanović.

Reaguje Wojciech Kamiński. Przerwa na żądanie.

Strahinja Jovanović wypatrzony na obwodzie przez Ivana Ramljaka. To są trzy punkty! Radość w Śląsku. Już 9 punktów zaliczki!

10:2 w tej kwarcie! WKS w natarciu.

Ben McCauley za trzy! Teraz świetna akcja wrocławian.

Nickolas Neal wchodzi pod kosz i wymusza faul. Amerykanin dostał dwa wolne, trafił jednak tylko raz.

Elijah Stewart wyprowadza WKS na prowadzenie!

Seria pudeł z obu stron, przerywa ją Strahinja Jovanović.

Szalona końcówka pierwszej kwarty! Jak na razie cios za cios, Legia minimalnie lepsza.

Elijah Stewart efektownie w kontrze po przechwycie.

Lester Medford po raz traci za trzy. Ale forma Amerykanina!

Czy WKS doprowadzi od trzeciego meczu?

Błędy Śląsk, dwie straty, co od razu wykorzystuje Legia Warszawa.

Lester Medford znów za trzy. Kyle Gibson odpowiada za dwa.

Faulował po raz drugi Aleksander Dziewa.

Lester Medford zza łuku, ale od razu trafia też Ben McCauley. Robi się świetny mecz!

Spudłował Wyka, WKS Śląsk napędza atak. Dziewa za dwa.

Strahinja Jovanović raz jeszcze za trzy!

Strahinja Jovanović odpowiada celnym trafieniem za trzy, ale zza łuku przymierzyła też Legia.

Walerij Lichodiej otwiera wynik, trafiając dwa wolne.

Faulował w ataku Dariusz Wyka.

Ruszyli! Wielka stawka dzisiejszego starcia w "bańce" w Arenie Ostrów. Legia może już dziś zapewnić sobie brązowy medal, WKS chce przedłużyć marzenia o zdobyciu krążka w tym sezonie.

Czy WKS dziś wyrówna serię? Początek o godz. 20:30! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.

W czwartek błyszczał Jamel Morris, który rzucił aż 35 puntów.

Legia prowadzi w serii o brązowy medal 1-0. Warszawianie w pierwszym meczu pokonali WKS 84:72.