Suzuki 1LM: 20. kolejka
18 sty 2023 20:00
Szczegółowe wyniki
Drużyna
AZS AGH Kraków
Dziki Warszawa
zagrywka
zagrywka
K1
24
27
K2
21
18
K3
11
23
K4
17
21
Total
73
89
Zobacz punkt po punkcie
Składy
Składy meczowe nie zostały jeszcze dodane.  Zazwyczaj są one dostępne na około 1 godzinę przed meczem.
1 Liga 2023/2024
# Drużyna M Z P PZ PS RP Pkt
1 Miasto Szkła Krosno 342682867261225560
2 Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 342592804244136359
3 WKS Śląsk II Wrocław 34259305529748159
4 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3423112743246527857
5 Weegree AZS Politechnika Opolska 3423112950277817257
6 SKS Starogard Gdański 3422122830256826256
7 Sensation Kotwica Kołobrzeg 342113287627869055
8 GKS Tychy 341915278927642553
9 HydroTruck Radom 34191527462769-2353
10 Enea Basket Poznań 3418162888274114752
11 Decka Pelplin 34161827542775-2150
12 MKKS Żak Koszalin 34142027762914-13848
13 KKS Polonia Warszawa 34132127022808-10647
14 Przemyśl34112327762891-11545
15 WKK Wrocław 34102426722878-20644
16 AZS AGH Kraków 3482626492992-34342
17 Międzychód3472727423126-38441
18 AZS AWF Katowice 3462826542991-33740
Wszystkie tabele
Wiadomości