EuroCup: Faza grupowa
22 mar 2023 20:00
Szczegółowe wyniki
Drużyna
WKS Śląsk Wrocław
Hapoel Shlomo Tel Awiw
zagrywka
zagrywka
K1
K2
-
-
K3
-
-
K4
-
-
Total
76
87
Zobacz punkt po punkcie
Składy
Składy meczowe nie zostały jeszcze dodane.  Zazwyczaj są one dostępne na około 1 godzinę przed meczem.
Eurocup, grupa A (2021/2022)
# Drużyna M W P + -
1 Joventut Badalona 1612412971130
2 Partizan Belgrad 1511412741141
3 Boulogne Metropolitans 92 1510512381187
4 MoraBanc Andorra 1610613041271
5 BC Lietkabelis 159611941105
6 Turk Telekom Ankara 168812111252
7 Hamburg Towers 1661013151411
8 WKS Śląsk Wrocław 1631311901320
9 Dolomiti Energia Trento 1511410491255
Wszystkie tabele
Wiadomości