• 20 : 20
  • 37 : 22
  • 33 : 12
Klay Thompson - 20 punktów, Kenneth Faried i Anthony Davis z double-double - to najważniejsi gracze USA.
Koniec meczu - mega pogrom USA, które rozbiło Słowenię 119:76 i jest w półfinale MŚ!
A także Andre Drummond - całą dwunastka USA zdobyła przynajmniej 2 punkty!
I zapunktował Mason Plumlee.
Nie punktowali już tylko Andre Drummond i Mason Plumlee - czy zdołają zdobyć choć po punkcie?
Zmiennicy USA na parkiecie i też punktują! Cztery oczka wywalczył DeMar DeRozan i już 111:72! Cóż za pogrom!
Klay Thompson znów celnie za trzy. Snajper USA ma już 20 punktów i jest najlepszym strzelcem spotkania.
Derrick Rose i mamy 100 punktów! A to nie koniec...
Kto zdobędzie setny punkt dla USA?
Koncert trwa w najlepsze, teraz wsad Jamesa Hardena, który po starcie 0/8 może będzie nawet najlepszym strzelcem spotkania! Już ma 14 punktów.
Szybkie 5:0 USA na początku czwartej kwarty i już czas dla rozbitej Słowenii. 27 punktów straty ekipa Jure Zdovca....
Straty: 18-9 na niekorzyść Słowenii - to mówi dużo.
Co za kwarta Amerykanów! Zdobyli w niej 37 punktów, sam James Harden aż 12, z czego ostatnia trójka dobiła Słoweńców!
Dwie trójki Słoweńców w końcówce trzeciej kwarty - Klemen Preprelić oraz Jaka Klobucar.
James Harden za trzy i USA przekroczyło barierę 80 punktów.
Dawno nie punktował też Klay Thompson, który teraz dołożył kolejna dwa oczka dla USA.
25:13 w tej kwarcie dla USA - absolutna dominacja ekipy Mike'a Krzyzewskiego.
Stephen Curry nieomylny na linii już 20 punktów przewagi USA, które pewnie zmierza do półfinału!
Harden do Kennetha Farieda i kolejny alley oop! Trwa zabawa Amerykanów!
James Harden nadrabia zaległości - już ma 6 punktów.
Irving szaleje! Po celnych rzutach teraz podanie na alley oop do Anthony'ego Davisa i już 16 punktów przewagi USA!
Seria trójek - najpierw Kyrie Irving a w odpowiedzi Goran Dragić.
W końcu obudził się James Harden, który wykończył akcję 2+1.
W połowie trzeciej kwarty USA nadal pewnie prowadzi ze Słowenią, teraz dwa punkty zdobył piekielnie szybki Kyrie Irving.
Wsad Anthony'ego Davisa, ale chwilę potem odpowiedź za trzy Urosa Slokara.
Dwie szybkie kontry i USA znowu ma dużą przewagę. Czas dla Jure Zdovca, trenera Słowenii.
Niemoc strzelecką przełamał w końcu Stephen Curry, który zdobył pierwsze punkty w meczu.
Czas na trzecią kwartę! Otworzył ją Goran Dragić celnym rzutem.
Nie wszyscy dzisiaj są w formie... James Harden do przerwy 0/8 z gry, Stephen Curry 0/4.
Kenneth Faried ma 12 punktów i 7 zbiórek, z kolei Anthony Davis 9 punktów, 10 zbiórek i 2 bloki. Czy Słowenia znajdzie na to odpowiedź w drugiej połowie?
Zoran Dragić trafił za trzy i ustalił wynik do przerwy. Słowenia przegrywa z USA, ale różnicą tylko siedmiu punktów. Druga kwarta na remis.
USA ma aż 11 zbiórek więcej do Słoweńców - Anthony Davis i Kenneth Faried rządzą pod koszami zdecydowanie.
Bracia Dragić wzięli sprawy w swoje ręce, lecz Słowenia nadal dosyć wyraźnie dostaje od USA. Minuta do końca pierwszej połowy.
Rudy Gay za trzy i USA znowu ma 12 punktów więcej.
Słowenia ma 1/10 za trzy - trzeba poprawić ten element jeśli myśli się o wygraniu z USA.
Miha Zupan 0/2 z linii, a mogło być już tylko -7.
Trener Mike Krzyzewski wziął pierwszy czas w tym meczu. USA notują słabszy okres gry.
Miha Zupan trafia spod kosza i Słowenia odrobiła nieco strat. Amerykanie faulują - już sześć przewinień w tej kwarcie.
Przyspieszenia Derricka Rose'a są niesamowite - żaden defensor nie jest w stanie go powstrzymać.
Domen Lorbek skutecznie dwa razy i ten zawodnik ma już 11 punktów - jest najlepszym graczem Słoweńców w dzisiejszym meczu.
Mało ciekawej gry, prowadzenie USA +12.
Oba zespoły nie są już tak skuteczne jak w pierwszej kwarcie.
Ekwilibrystyczny rzut Jamesa Hardena - celny, ale wcześniej faulował leworęczny brodacz.
Kenneth Faried dwa razy z góry i już ma 12 punktów - czas dla Słowenii, bo USA znowu odskoczyło.
1,5 minuty gry a Słowenia już ma dwa faule -w sumie aż 13!
Klay Thompson jest w gazie! Już 10 punktów snajpera USA.
11 fauli Słoweńców w pierwszej kwarcie - to najważniejsza informacja po 10 minutach gry.
Cousins ustalił wynik pierwszej kwarty na 29:22.
Klay Thompson w krótkim czasie zdobył już 7 punktów.
USA odskoczyło na 11 punktów! DeMarcus Cousins po przechwycie skończył akcję z góry.
Klay Thompson to co umie najlepiej - za trzy punkty!
Jeden punkt z linii autorstwa Klay'a Thompsona.
Wymiana ciosów, ale dalej USA na prowadzeniu. Niesamowity jest Kenneth Faried, który ma 8 punktów.
Słowenia ma aż 8 fauli! Po 2: Zupan, Lorbek i Slokar.
Derrick Rose nie do zatrzymania i już 5 punktów przewagi USA! Czas dla Słowenii.
Kapitalny rzut Kyriego Irvinga, który zakończył akcję 2+1.
Słowenia ma już aż 6 fauli, dlatego USA wyrównuje już stan meczu celnymi rzutami wolnymi.
Domen Lorbek i Słowenia prowadzi różnicą czterech oczek - dobry okres gry koszykarzy z Bałkanów.
Goran Dragić zakręcił amerykańską obroną, a akcję wykończył Uros Slokar.
Miha Zupan ma już dwa faule - nie radzi sobie z Fariedem, który akcją 2+1 wyprowadził USA na prowadzenie
Domen Lorbek skuteczny i Słowenii wychodzi na prowadzenie.