• 18 : 22
  • 15 : 12
  • 15 : 20
  • 10 : 14
KONIEC MECZU! Stelmet BC Zielona Góra wygrywa na wyjeździe z Umaną Reyer Venezia i awansuje do kolejnego etapu Pucharu Europy! Tam na podopiecznych Saso Filipovskiego czeka kolejne ciężkie zadanie, bowiem rywalem mistrzów Polski będzie Uniks Kazań
Dee Bost pieczętuje wygraną! Tego już nie da się przegrać!
Umana Reyer Venezia traci piłkę! Stelmet BC Zielona Góra ma osiem punktów przewagi i będzie w posiadaniu piłki na 54 sekundy przed końcem meczu!
Kolejna zbiórka w ataku Mateusza Ponitki a punkty zdobywa Dee Bost! Wygrana na wyciągnięcie ręki!
Vlad-Sorin Moldoveanu zebrał w ataku, jest faulowany i wykorzystuje dwa rzuty wolne!
Boris Savovic na szczęście wykorzystuje tylko jeden rzut wolny
...a teraz jego piąte przewinienie - Bestia w tym meczu już nie zagra
Niestety strata Adama Hrycaniuka
Saso Filipovski prosi o przerwę. Nieco ponad 3 minuty do końca i 6 punktów zaliczki.
Pudła Vlad-Sorin Moldoveanu i Dee Bosta, a w odpowiedzi akcji 2+1 Jarrius Jackson i robi się nerwowo
Niestety dwukrotnie z linii rzutów wolnych chybił Nemanja Djurisić
Boris Savovic trójką nieco zmniejsza straty Umany Reyer Venezia
Zielonogórzanie walczą niesamowicie na atakowanej tablicy! Już 18 zbiórek w ataku na koncie Stelmetu BC Zielona Góra
Gospodarze grają nerwowo, a to tylko pomaga Stelmetowi!
Mistrzowie uciekają! Mateusz Ponitka i jest +11!
Nemanja Djurisić skutecznie! Stelmet BC Zielona Góra ma 9 oczek przewagi na nieco ponad 7 minut przed końcem! Przerwa dla gospodarzy!
Przechwyt Łukasz Koszarek i kolejne rzuty wolne Mateusza Ponitki! Tym razem skrzydłowy się nie myli!
Mateusz Ponitka wykorzystuje jeden z dwóch rzutów wolnych
Przemysław Zamojski dwukrotnie pudłuje zza łuku, jednak dwukrotnie piłkę w ataku zbiera Mateusz Ponitka
6 punktów przewagi! Tyle Stelmet BC Zielona Góra ma nad Umana Reyer Venezia i ostatnią, decydującą kwartę przed sobą! Czy to wystarczy?
Przemysław Zamojski również skuteczny - trafia zza łuku!
Czwarte przewinienie Adama Hrycaniuka - to jest problem dla Saso Filipovskiego
Łukasz Koszarek trafia dwukrotnie z linii rzutów wolnych i mistrzowie Polski osiągają rekordową w tym meczu przewagę siedmiu punktów!
Dee Bost i jego kolejna trójka!
Faulowany Przemysław Zamojski wykorzystuje dwa rzuty wolne i Stelmet BC Zielona Góra ma pięć oczek zaliczki!
Dee Bost wykorzystał "korytarz" i wszedł skutecznie pod kosz!
Adam Hrycaniuk tylko pojawił się na parkiecie i od razu popełnił przewinienie w ataku. To już trzeci faul polskiego środkowego
Michele Ruzzier odpowiedział jednak natychmiastowo
Vlad-Sorin Moldoveanu po asyście Łukasza Koszarka! Cztery oczka przewagi!
Pudłuje Vlad-Sorin Moldoveanu, pudłuje też Łukasz Koszarek i Stelmet BC Zielona Góra nie potrafi odskoczyć
Tomas Ress wykorzystuje trzeci już rzut zza łuku! Warto dodać, że ma on 100 procent skuteczności w tym elemencie
W końcu trafia Vlad-Sorin Moldoveanu!
Gracze z Zielonej Góry długo czekają na swoje pierwsze punkty po przerwie bo to już prawie trzy minuty
Pudłuje na umór Vlad-Sorin Moldoveanu, który jeszcze nie zdobył punktów w tym spotkaniu
Drugą połowę od punktów rozpoczynają gospodarze
Stelmet BC Zielona Góra prowadzi z ekipą Umana Reyer Venezia po pierwszej połowie meczu różnicą zaledwie jednego punktu. Z pewnością emocje będą towarzyszyły tej rywalizacji aż do samego końca
Dee Bost - to dzięki niemu mistrzowie Polski znów są na prowadzeniu!
Kapitalne zawody rozgrywa Josh Owens, który ma już na swoim koncie 14 punktów wykorzystując 6 z 6 rzutów z gry!
Coś drgnęło, skuteczny Dee Bost i Stelmet BC Zielona Góra broni minimalnego prowadzenia
I kolejny przestój ze skutecznością po obu stronach
Przerwa dla Umana Reyer Venezia
Tym razem zza linii 6,75 trafia Łukasz Koszarek i Stelmet BC Zielona Góra wraca na prowadzenie
Trójeczka Przemysława Zamojskiego i jest remis!
Wynik na chwilę utknął w miejscu. Dużo nieskutecznych rzutów po obu stronach
Josh Owens nie do zatrzymania i ma już na swoim koncie 10 punktów
Niestety Umana Reyer Venezia już na prowadzeniu
Niestety zza łuku celnie przymierzył Stefano Tonut
Do gry wrócił Mateusz Ponitka!
Dwa pierwsze rzuty trzypunktowe w drugiej kwarcie nie dochodzą celu niestey
Po pierwszej kwarcie mistrzowie Polski mają cztery oczka przewagi! I oby tak do samego końca!
Dee Bost po raz drugi za trzy punkty!
W odpowiedzi są problemy z powstrzymaniem akcji Borisa Savovicia potężnego środkowego Umany Reyer Venezia, a przy okazji drugi faul popełnia Adam Hrycaniuk
Pod koszem skuteczny Adam Hrycaniuk i mistrzowie Polski nie oddają prowadzenia
Niestety Mateusz Ponitka zaczął utykać i opuszcza parkiet. W jego miejsce Karol Gruszecki
Mateusz Ponitka notuje znakomity początek meczu!
Zza linii 6,75 trafia również Dee Bost i mistrzowie Polski na prowadzeniu!
Trójką odpowiada również Mateusz Ponitka
Josh Owens nic nie robi sobie z obrony Dejan Borovnjak , a zza łuku kosz zielonogórzan dziurawi Tomas Ress
Trzy pierwsze akcje obu zespołów - wszystkie skuteczne
Rozpoczęli! I tylko wygrana interesuje drużynę Stelmetu BC Zielona Góra
Mateusz Ponitka zagra w tym meczu i rozpocznie go nawet w wyjściowej piątce! Skrzydłowy Stelmetu BC Zielona Góra w miarę wyleczył kontuzję stawu skokowego, jakiego doznał w ostatnim meczu ligowym
W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Umana Reyer Venezia wygrała w Zielonej Górze 92:83
Już za chwilę Stelmet BC Zielona Góra rozpocznie walkę o awans do kolejnego etapu Puchar Europy! Żeby awans stał się faktem mistrzowie Polsku muszą pokonać na wyjeździe zespół Umana Reyer Venezia