• 8 : 17
  • 23 : 18
  • 6 : 10
  • 6 : 7

Ostatnie sekundy to błąda za błędem. Dwa razy spudłowała Zoll, która w tym meczu trzykrotnie mogła zostać jego bohaterką. Doskonały mecz godny finału

WISŁA CAN-PACK KRAKÓW z Pucharem Polski!

Trafia! Wisła ma punkt przewagi!

Kapitalny blok Ben Abdelkader! Faulowana Ziętara staje na linii rzutów wolnych!

Ygueravide zza łuku!

Przerwa dla Wisły Can-Pack Kraków

Szott-Hejmej również nie trafia, a pod kosz przedziera się Kaczmarczyk! 55 sekund do końca!

Strata Ygueravide i pudło zza łuku Skobel - tutaj nadal wszystko jest otwarte

Z półdystansu trafiła Greene, z linii rzutów wolnych poprawiła Kastanek - Ślęza nieco bliżej Pucharu Polski

Gidden trafia, Wisła prowadzi

Zza łuku myli się też Kastanek

Ben Abdelkader nieskutecznie z półdystansu

Agnieszka Kaczmarczyk wykorzystała rzut wolny i Ślęza wróciła na minimalne prowadzenie

Poślizgnęła się Gidden i Zoll miała przed sobą otwartą drogę do kosza... chybiła! W Krakowie będzie dogrywka!

Dogrywka? Pudło Ben Abdelkader i pudło Simmons! Ślęza ma 9 sekund na akcję, która może dać im Puchar Polski

Nic nie wyszło z akcji Ślęzy - Wisła może uciec

Wrocławianki będą miały 3 sekundy na wykończenie akcji - tyle zostało na zegarze odmierzającym czas akcji

Przerwa dla Ślęzy Wrocław

Vanessa Gidden z półdystansu. W Krakowie trybuny już niemal w komplecie na stojąco

Minifestiwal rzutów wolnych, ale tym razem żaden nie wpada do kosza - spudłowała Ziętara

Po drugiej stronie tym samym odpowiada Nikki Greene

Ależ szansa dla Ślęzy - otwarta zza łuku rzucała Rymarenko, niestety dla wrocławianek spudłowała. W odpowiedzi dwa celne rzuty wolne Meighan Simmons i Wisła prowadzi

Ziomara Morrison trafiła, ale sędziowie odgwizdują błąd kroków... przy Reymonta w Krakowie temperatura wrze

Ben Abdelkader indywidualnie i remis!

Szott-Hejmej skutecznie z narożnika. Nikt tutaj nie odpuści

Czwarte przewinienie popełniła Nikki Greene - to może mieć znaczenie w podkoszowej wojence

Tym samym odpowiedziała Agnieszka Skobel

Dopiero w 30 minucie meczu swoje pierwsze punkty zdobyła Meighan Simmons - wykorzystała dwa rzuty wolne

Czwarta kwarta czas start

Nic z tego nie wyszło i przed decydującą częścią drużyny dzielą zaledwie cztery punkty

Ślęza będzie miała 14 sekund na powiększenie prowadzenia

Są takie emocje, że trener Jose Ignacio Hernandez, aż... upadł na parkiet! Co w tym meczu się jeszcze wydarzy?

Jeden rzut z linii wykorzystuje Nikki Greene - pod koszami trwa niesamowita walka

Belgijka jest on fire! Już 22 punkty na jej koncie

Wiisła - na swoje szczęście - ma Ben Abdelkader

Rymarenko jest wprost nie do zatrzymania

Rymarenko to nie tylko trójki, ale i efektowne bloki o czm teraz przekonała się Gidden. Po nim zabójczą kontrę wyprowadziła Zoll

Naprawdę dobra koszykówka w Krakowie i wielkie emocje. Ślęza gra z obwodu, Wisła pod kosz do Gidden

Coraz lepiej spisuje się Sharnee Zoll, a to może oznaczać duże kłopoty krakowianek - teraz jej asysta do Kastanek, a ta trafia zza łuku

Wisła odpowiada - trafiają Ben Abdelkader i Ziętara, a wynik znó blisko remisu

Trwa seria trójek Ślęzy - tym razem trafiła Sharnee Zoll

Kateryna Rymarenko jest niesamowita! Czwarta trójka Ukrainki!

Z półdystansu przymierzyła Sharnee Zoll, ale natychmiast odpowiada tym samym Vanessa Gidden

Kateryna Rymarenko otwiera trójką - to już jej trzecia w tym spotkaniu

Ruszamy! Druga połowa czas strat

W pierwszej połowie zawodniczki obu zespołów wykonały po 30 rzutów z gry i wykorzystały solidarnie po 11 z nich. Generalnie wszystkie słupki statystyczne - podobnie, jak i cały mecz - są bardzo wyrównane

Ostatnia akcja nie przyniosła punktów, zatem po dwudziestu minutach rywalizacji Wisła Can-Pack Kraków prowadzi ze Ślęzą Wrocław 28:27!

Trzy sekundy będzie miała po przerwie Wisła na podwyższenie prowadzenia przed zakończeniem pierwszej połowy meczu

Kolejna przerwa dla Wisły Can-Pack Kraków

Prowadzenie zmienia się jak w kalejdoskopie...

Szaleje za to Ben Abdelkader

Snajperki na razie mają ciężko... Marissa Kastanek i Meighan Simmons bez punktów

Pierwsze punkty w meczu zdobywa Sharnee Zoll... ależ w Krakowie jest gorąco

Krakowianki poprawiły defensywę, a w ataku nie do zatrzymania Ziomara Morrison i Wisła na prowadzeniu!

Wisła się budzi! Zza linii 6,75 trafia Ziomara Morrison i już prawie remis!

Żaden chociażby jeden punkty nikomu nie przychodzi tutaj łatwo

Tym razem zza łuku celnie Szott-Hejmej po asyście... Ben Abdelkader

Ben Abdelkader zza łuku - strach pomyśleć, co by się działo po stronie Wisły, gdyby nie ta koszykarka

Źle wygląda gra krakowianek - drugą kwartę rozpoczynają od dwóch prostych strat

Równo z syreną trafia Ben Abdelkader i to dzięki Belgijce Biała Gwiazda pozostaje w grze, a po pierwszej kwarcie przegrywa różnicą tylko 8 oczek

Kolejna zbiórka w ataku Rymarenko i kolejne jej punkty! Ukrainka ma już na swoim koncie 10 punktów, a Ślęza ciągle ucieka

Kapitalną zmianę dała Rymarenko - teraz zbiórka w ataku i skuteczna dobitka

Druga próba i druga trójka Kateryny Rymarenko. Jak na razie Ślęza wygląda zdecydowanie lepiej, a Wisła popełnia dużo błędów i gra bardzo nerwowo

Hind Ben Abdelkader trzyma Wisłę w grze - Belgijka ma już 7 ppunktów na swoim koncie

Kateryna Rymarenko zameldowała się na parkiecie trójką!

Ben Abdelkader kończy szybki atak trójką i krakowianki niwelują straty

W końcu się udało - akcję ponowiła Hind Ben Abdelkader, ale natychmiast trójką odpowiedziała Agnieszka Skobel

Niesamowita walka w defensywie, a Biała Gwiazda nadal szuka swoich pierwszych punktów

Agnieszka Skobel skutecznie z półdystansu, a gospodynie nadal pudłują

Wisła Can-Pack ponownie rozpoczyna źle - trzy pierwsze akcje nie przyniosły jej punktów

Wynik otwiera Nikki Greeny, która pod koszem wygrała walkę z Vanessą Gidden

No i zaczynamy!

Trener Jose Ignacio Hernandez nieco zaskoczył wyjściową piątką, w której zabraknie Meighan Simmons. Na parkiecie z kolei na pewno nie pojawi się Ewelina Kobryn

Prezentacja dobiegła końca, zabrzmiał hymn i za chwilę rozpocznie się walka o pierwsze trofeum w sezonie 2016/2017

W meczach półfinałowych, które rozegrane zostały w sobotę, Ślęza pokonała CCC Polkowice 75:63, natomiast Wisła Can-Pack ograła InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski 79:63

Punktualnie o godzinie 20:00 w Krakowie rozpocznie się spotkanie, którego stawką będzie Puchar Polski. Zmierzą się ze sobą Wisła Can-Pack Kraków oraz Ślęza Wrocław