• 12 : 15
  • 21 : 9
  • 13 : 16
  • 18 : 16

Koniec. Wisła Can-Pack Kraków wygrywa i o mistrzostwie Polski zadecyduje piąty mecz!

Przerwa dla Jose Ignacio Hernandeza (WIsła Can-Pack Kraków)

Simmons wykorzystała dwa rzuty wolne, a za chwilę trzy próby otrzyma Sklepowicz

Kroki Kaczmarczyk! Wisła już tego nie przegra

Kastanek spod kosza i strata Wisły, to jeszcze nie koniec meczu

Kaczmarczyk skutecnzie pod kosz i już 20 punktów na jej koncie, Ślęza jednak -9

Simmons wykorzystuje jeden rzut wolny

Sklepowicz miała otwartą pozycję z narożnika, ale nie trafiła

Przerwa dla Arkadiusza Rusina (Ślęza Wrocław)

Ben Abdelkader z półdystansu! Ślęza w bardzo trudnej sytuacji

Gidden z półdystansu i pudło Kaczmarczyk zza łuku - Wisła coraz bliżej

Ślęza również gubi piłkę!

Strata Kobryn - jak odpowie Ślęza?

Kolejne starcie na linii Sklepowicz - Ben Abdelkader, ależ walka w Krakowie

Pudłuje Simmons, źle podaje Zoll - wynik bez zmian

Piłka zatańczyła na obręczy po rzucie Ben Abdelkader ale nie wpadła do kosza, w odpowiedzi z półdystansu trafia Zoll

Z wejścia nie trafiła Kaczmarczyk i Wisła ma szansę po raz kolejny prowadzić dwucyfrowo

Majewska nie sięgnęła Kobryn, w końcu punkty Białej Gwiazdy, a po chwili Simmons kończy kontrę

Wisła stanęła w ataku i to jest jej problem, Ślęza jest już bardzo blisko

Zoll z linii, Kastanek spod kosza i Ślęza ma już tylko cztery oczka do odrobienia

Z półdystansu trafiła Morrison, oddała Kastanek. Teraz przewinieniem technicznym ukarana Szott-Hejmej za próbę wymuszenia przewinienia

Z linii rzutów wolnych odpowiada Zoll

Szott-Hejmej trójką otwiera decydującą część meczu

Trzecia kwarta dobiegła końca. Wisła nadal prowadzi, ale sprawa zwycięstwa jest otwarta

Szott-Hejmej do Pop i łatwe punkty Rumunki

Majewska zza łuku i już tylko 6 punktów straty Ślęzy

Dużo chaosu po obu stronach

Kaczmarczyk tym razem spenetrowała pod sam kosz

Na ratunek Kobryn i jej skuteczny rzyt z półdystansu

Kaczmarczyk trafia zza łuku i Ślęza łapie kontakt

Przerwa dla Jose Ignacio Hernandeza (Wisła Can-Pack Kraków)

Strata goni stratę, a wynik stoi w miejscu

Ziętara fauluje w kontrze Kaczmarczyk, sędziowie odgwizdali przewinienie niesportowe

Zoll zmniejsza straty z linii rzutów wolnych

Gidden z ponowienia i +15 dla Białej Gwiazdy

Trójka Ziętary i faul w ataku Treffers

Zoll skutecznie z półdystansu - liderka Ślęzy musi coś zrobić, jeżeli Ślęza chce wrócić do gry

Kolejna strata Ślęzy, tym razem rywalki nie skorzystały z tego prezentu - również popełniły stratę

Ślęza rozpoczęła od straty, Wisła od akcj 2+ Ziętary

Ostatnie chwile i zaczniemy drugą połowę czwartego meczu finałów BLK. Jeżeli Wisła utrzyma prowadzenie - będzie piąty mecz. W innym wypadku Ślęza zostanie mistrzem Polski

Koniec pierwszej połowy i WIsła Can-Pack prowadzi 33:24. Ślęza na pewno nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa

Po raz kolejny Gidden - tym razem z półobrotu i rekordowe prowadzenie Wisły

Gidden wykorzystała dwa rzuty wolne, a na parkiet wróciła Szott-Hejmej

Simmons chciała dobić Ślęzę kolejną trójką, ale tym razem nie trafiła

Kaczmarczyk w sobotę nie zagrała nic, w tym razem ma już 11 punktów po zaledwie 17 minutach meczu

Simmons zamieniła Pop i od razu trafiła trójkę z narożnika, po czym poprawiła z półdystansu

Szott-Hejmej powędrowała na ławkę, na razie nie jest zdolna do gry, ale na pewno wróci

DYSKWALIFIKACJA DLA GREENE! Amerykanka powaliła Szott-Hejmej i mecz skończy w szatni

Zoll od kosza do kosza po stracie Pop i łatwe punkty dla Amerykanki

Ślęza pudłuje, Wisła ucieka zdecydowanie lepszy fragment aktualnych mistrzyń Polski

Bardzo dobra zmiana Pop, teraz jej asysta do Szumełdy-Krzyckiej

Ben Abdelkader zza łuku i Wisła ma cztery punkty przewagi

Skobel sam na sam z koszem popełnia błąd kroków

Skutecznie z półdystansu Zoll, a po drugiej stronie pod koszem dobry manewr Pop

Stało się. Szott-Hejmej trafiła z półdystansu i Wisła po raz pierwszy na prowadzeniu

Pop z linii rzutów wolnych trafia dwukrotnie i Wisła jest już tuż, tuż

Po pierwszej kwarcie 15:12 dla Ślęzy Wrocław. Jest niesamowita walka w obronie po obu stronach parkietu

Gidden z półdystansu po asysćie Ziętary

Wisła miała trzy akcje na zmniejszenie strat, ale wszystkie rzuty okazały się nieskuteczne - nawet te Szott-Hejmej z linii rzutów wolnych

Gidden próbowała trafić tyłem - nie udało się, ale odrobiła w obronie blokując Greene

Wisła ma już 5 strat, Ślęza ani jednej

Przerwa dla Jose Ignacio Hernandez (Wisła Can-Pack Kraków)

Wisła gubi piłkę za piłką, kolejna strata i Ślęza cuieka na 7 punktów

Defensywa Ślęzy jest zdecydowanie inna w porównaniu z sobotnim meczem, dużo bardziej agresywna - Wisła ma z nią problemy

Źle weszła w mecz bohaterka sobotniego starcia Simmons - już trzy straty na jej koncie

Jest gorąco w Krakowie - spięcie na linii Ben Abdelkader - Sklepowicz, ta druga ląduje na parkiecie, ale gwizdki sędziów milczą

Kaczmarczyk bardzo aktywna na początku meczu i ma już sześć punktów

Gidden dostrzegła pod koszem Ziętarę i są pierwsze punkty na koncie Wisły

Kolejna kontra Ślęzy i kolejne punkty Kaczmarczyk

Wisła zaczęła nerwowo - dwie straty i pudło

Wynik otwiera Kaczmarczyk, która skutecznie kończy szybki atak

Zaczynamy

Ostatnie chwile rozgrzewki, pytanie na dziś brzmi: czy już niedzielny mecz wyłoni mistrza Polski czy rywalizacja wróci do Wrocławia na decydujące piąte spotkanie

Trenerzy nie zdecydowali się na zmiany w wyjściowych piątkach względem sobotniego meczu

W Krakowie rozpoczęła się prezentacja, potem czas na hymn i początek spotkania

15 minut pozostało do rozpoczęcia trzeciego meczu finałów Basket Ligi Kobiet. W sobotę Wisła Can-Pack pokonała Ślęzę 86:56, ale to Ślęza prowadzi w serii do trzech zwycięstw 2:1. Początek niedzielnego meczu o godzinie 18:30