MVP spotkania wybrany został Łukasz Koszarek

Stelmet Enea BC wygrywa i zagra w niedzielę w wielkim finale Pucharu Polski!

Koszarek bezwzględny na linii rzutów wolnych

Przerwa dla Anwilu Włocławek

Nie mogą trafić włocławianie zza łuku, a co za tym idzie, Stelmet nadal blisko wygranej

Przewinienie techniczne dla Igora Milicicia

Kto, jak nie Koszarek. Stelmet ponownie dwucyfrowa przewaga

Teraz Airington, ależ Anwil miał szansę niemal dojść Stelmet

Hosley miał otwartą pozycję na obwodzie, ale niestety dla siebie i Anwilu nie trafił

Co ten Almeida... przejął mecz totalnie, a rywale popełnili kolejną stratę

Przerwa dla Stelmetu Enei BC Zielona Góra

9:0 run Anwilu! Czyżby odrodzenie sezonu?

Airington zza łuku... a teraz przewinienie niesportowe na Almeidzie. Czy Anwil może się jeszcze podnieść?

Kelati mógł rzucać, ale oddał do Mokrosa, a ten celnie zza łuku

Zielonogórzanie korzystają z tego, że Anwil ma już przekroczony limit fauli i spokojnie powiększają konto z linii rzutów wolnych

Anwil jeszcze nie oddaje tego meczu - Hosley z akcją 2+

Łączyński przedarł się pod sam kosz, ale Gecevicius dał kolejną trójkę

Gecevicius zaczął decydujące minuty od trójki z... z bardzo daleka

Czy Anwil zdoła wrócić do gry?

Dla odmiany Gecevicius na koniec tej części wykorzystał dwa z trzech rzutów i zielonogórzanie mają aż o 11 punktów więcej od Anwilu

Almeida mógł znacząco zmniejszyć straty, ale wykorzystał tylko 1 z 3 rzutów wolnych

Gecevicius efektownie do Zamojskiego na alley-oopa

Anwil walczy, przegrywał już różnica 9 oczek, ale trójkę przymierzył Łączyński

Festiwal trójek trwa, tym razem Gecevicius i Stelmet ucieka na osiem oczek

Almeida przedarł się pod kosza i zaliczył akcję 2+

Zyskowski skutecznie po czasie - Anwil nie może dać uciec rywalom myśląc o wygranej

Zielonogórzanie złapali niesamowity wiatr - znów zza łuku, znów Koszarek

Marković półhakiem i Stelmet ma rekordowe prowadzenie

Kelati trafia niesamowite rzuty z dystansu i mistrzowie uciekają na cztery punkty

Ależ te trójki się sypią... teraz Koszarek

Gecevicius dodaje swoją trójkę i na tablicy zagościł remis

Hosley odpowiada natychmiast - również z dystansu

Kelati... niemal z połowy, gdyż kończył się czas 24 sekund...

Wracamy do gry! Trwa walka o finał Pucharu Polski

No to raz jeszcze. Kto zagra w finale?

Dobre granie na Arenie Ursynów - po dwudziestu minutach Anwil ma punkt przewagi nad Stelmetem Eneą BC

Kelati dwukrotnie skutecznie z linii rzutów wolnych i z przewagi Anwilu nie zostało już prawie nic

Kelati sprytnie zgubił kozłem obrońcę i trafił zza łuku

Hosley przejechał całą obronę rywala i kapitalnie dostrzegł Sobina - ten wykończył akcję z faulem

Ależ akcje Leończyka po obu stronach parkietu - najpierw blok, potem dobitka

Koszarek równo z syreną końca czasu akcji z zachwianej pozycji... ależ to był rzut

Przerwa dla Stelmetu Enea BC Zielona Góra

Kolejna skuteczna akcja Zyskowskiego!

"Technika" Anwil zamienił na 4 punkty, wolnego wykorzystał Almeida, a zza łuku trafił Zyskowski

Przewinienie techniczne dla Andrieja Urlepa

Tempo gry jest niesamowite, gracze gonią od kosza do kosza - jedną taką akcję własnie wykończył Almeida

Szalona, ale skuteczna akcja Hernandeza

Anwil ponownie rozpoczyna kwartę od trójki, ale odpowiedź rywala natychmiastowa

Almeida sam, Almeida z punktami - po pierwszej kwarcie tego naprawdę dobrego meczu jest remis

Dragicević z półdystansu i pierwsze prowadzenie Stelmetu

Co się odwlecze... Geevicius z drógą trójką, a na tablicy wyników remis

Druga trójka Litwina już była prawie w koszu, ale na miejscu znalazł się Koszarek, który popisał się skuteczną dobitką

Gecevicius od raz po wejściu znaleziony na dystansie i trójka na koncie obrońców tytułu

Duży do dużego - Marković idealnie asystą obsłużył Hrycaniuka

Almeida akcją 2+ odkupił winy za stratę w poprzedniej akcji

Przechwyt Markovicia i efektowny wsad w kontrze gracza Stelmetu

Hrycaniuk tym razem z półdystansu, Bestia rozgrywa naprawdę dobry turniej jak dotychczas

Hosley jest niesamowicie zmotywowany i aktywny - kolejne jego punkty

Hrycaniuk po picku z Koszarkiem popisuje się efektownym wsadem

Na Arenie Ursynów w końcu da się odczuć atmosferę wielkiego koszykarskiego święta

3 na 3 za 3! Genialne otwarcie Anwilu

Tym razem Łączyński do Hosley'a i kolejna trójka Anwilu!

Hosley do Łączyńskiego i Anwil zaczyna od trójki

Quinton Hosley od pierwszej minuty przeciwko swojej byłej drużynie - zapraszamy do lektury wywiadu z tym zawodnikiem, znajdziecie go TUTAJ

W wielkim finale Pucharu Polski na zwycięzcę tego pojedynku czeka już Polski Cukier Toruń, który w pierwszym półfinale pokonał PGE Turów Zgorzelec 79:72

Kto zagra w wielkim finale Pucharu Polski?

Jeden mecz i dwie drużyny o niesamowitych ambicjach - tak zapowiada się konfrontacja Anwilu Włocławek ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra. Wygrany zagra w wielkim finale Pucharu Polski. Anwil to aktualny lider Energa Basket Ligi, z kolei Stelmet Enea BC broni w Warszawie trofeum. Przed rokiem oba zespoły zmierzyły się w najważniejszym meczu tego turnieju. Wtedy zielonogórzanie triumfowali 79:57.

W ćwierćfinałach Anwil pokonał Asseco Gdynia 87:73 (czwartek), z kolei Stelmet Enea BC rozgromił Legię Warszawa 109:63 (piątek).