I liga mężczyzn: 30. kolejka
31 mar 2019 18:00
Szczegółowe wyniki
Drużyna
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
Sensation Kotwica Kołobrzeg
zagrywka
zagrywka
K1
K2
-
-
K3
-
-
K4
-
-
Total
70
68
Zobacz punkt po punkcie
Składy
Składy meczowe nie zostały jeszcze dodane.  Zazwyczaj są one dostępne na około 1 godzinę przed meczem.
1 Liga 2023/2024
# Drużyna M Z P PZ PS RP Pkt
1 Miasto Szkła Krosno 342682867261225560
2 Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 342592804244136359
3 WKS Śląsk II Wrocław 34259305529748159
4 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3423112743246527857
5 Weegree AZS Politechnika Opolska 3423112950277817257
6 SKS Starogard Gdański 3422122830256826256
7 Sensation Kotwica Kołobrzeg 342113287627869055
8 GKS Tychy 341915278927642553
9 HydroTruck Radom 34191527462769-2353
10 Enea Basket Poznań 3418162888274114752
11 Decka Pelplin 34161827542775-2150
12 MKKS Żak Koszalin 34142027762914-13848
13 KKS Polonia Warszawa 34132127022808-10647
14 Przemyśl34112327762891-11545
15 WKK Wrocław 34102426722878-20644
16 AZS AGH Kraków 3482626492992-34342
17 Międzychód3472727423126-38441
18 AZS AWF Katowice 3462826542991-33740
Wszystkie tabele
Wiadomości