Na siłownię wybrał się dopiero po 60-tce. Tak wygląda dziś

Wojciech Węcławowicz udowadnia, że wiek to tylko liczba. Zobacz, jak "Fit Old Boy" wypadł w zestawieniu z Conorem McGregorem.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Wojciech Węcławowicz Instagram / www.instagram.com/fit_oldboy / Na zdjęciu: Wojciech Węcławowicz
"Jeśli chcesz wygrać, musisz działać. Ale jest lato, więc pamiętaj o ochronie przed słońcem" - napisał na swoim instagramowym profilu (patrz poniżej) Wojciech Węcławowicz, znany w sieci pod pseudonimem "Fit Old Boy".

69-latek zestawił ze sobą dwa zdjęcia. Na jednym z nich (po lewej) widzimy pozującego bez koszulki Conora McGregora - gwiazdę MMA, byłego czempiona UFC.

Na drugim zdjęciu (po prawej) możemy podziwiać - w identycznej pozie - Węcławowicza. "Fit Old Boy" po 60-tce zaczął pracować na siłowni nad swoją sylwetką.

Dziś - niedługo będzie obchodzić 70. urodziny - zachwyca formą i motywuje do treningu. "Ale forma!", "Mega", "Jest moc", "Ogień!" - pisali w komentarzach internauci, którzy byli pod wrażeniem rzeźby "modela".

"Ten co zna się, to Ci powie, że każdy ruch zaczyna się w głowie. (...) Na oczyszczenie głowy polecam trening siłowy" - podkreślił "Fit Old Boy" w jednym z kolejnych postów na portalu społecznościowym.

Zobacz:
Nie żyje niemiecki kulturysta. Zmarł w ramionach swojej dziewczyny
Ta radość mówi wszystko. Polak ćwiczył na słynnej siłowni

ZOBACZ WIDEO: Jest chętny na bój z Arturem Szpilką. "Nie ma się co zastanawiać"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×