Znany kabareciarz zwrócił się do Fajdka

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / PAP/Piotr Nowak  / Marcin Daniec/Paweł Fajdek z żoną Sandrą
PAP / PAP/Piotr Nowak / Marcin Daniec/Paweł Fajdek z żoną Sandrą
zdjęcie autora artykułu

Marcin Daniec, podczas występu na Gali Mistrzów Sportu, wbił szpilę Pawłowi Fajdkowi. "Złoto olimpijskie rozwiązuje sprawę" - skwitował zachowanie młociarza.

Paweł Fajdek zajął 9. miejsce w 88. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" oraz Polsatu Sport na Sportowca Roku 2022. Aktualny mistrz świata w rzucie młotem nie był zadowolony z wyników głosowania.

- Obiecałem sobie i rodzinie, że będzie bez awantur. Może ja przestanę wygrywać, bo jak coraz więcej wygrywam, to coraz bardziej spadam w plebiscycie - mówił młociarz na scenie, odbierając nagrodę.

Potem wymownie nie wyszedł do pamiątkowego zdjęcia (więcej TUTAJ). Słowa i zachowanie 33-letniego Fajdka postanowił skomentować Marcin Daniec.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tajskie wakacje byłego gwiazdora

- Zdążyłem jeszcze na głosowanie? Więc proponuję tak: Pan Fajdek musi wiedzieć, że jest jak Sidło (Janusz Sidło, dwukrotny mistrz Europy i wicemistrz olimpijski w rzucie oszczepem - przyp. red.), czyli sześćset mistrzostw świata, ale... nie ma złotego medalu olimpijskiego - wprowadził w temat kabareciarz.

- Więc panie Pawle. Złoto olimpijskie rozwiązuje sprawę (Fajdek w swojej kolekcji ma tylko jeden brązowy medal IO - przyp. red.). Jezu, stoi Wojciech Nowicki obok niego... Nowicki proszę pani (do osoby z sali - przyp. red.), to też młociarz. Bo pani tak patrzy na mnie… No właśnie mistrz olimpijski (z Tokio 2020 - przyp. red.)! - odpowiedział Fajdkowi Daniec.

Zobacz: Znany trener ostro o zachowaniu Pawła Fajdka. "Chłop ze wsi wyjdzie, ale…"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty