Kłopoty Natalii Kaczmarek po finale sztafet

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Natalia Kaczmarek
Getty Images / Na zdjęciu: Natalia Kaczmarek
zdjęcie autora artykułu

Natalia Kaczmarek po finale sztafet 4x400 metrów poczuła się gorzej - poinformował obecny na miejscu dziennikarz WP SportoweFakty Tomasz Skrzypczyński. Przez to polska lekkoatletka nie stawiła się na wywiad przed kamerami TVP Sport.

W tym artykule dowiesz się o:

W środowym finale sztafety 4x400 metrów podczas tegorocznych mistrzostw Europy kluczowa okazała się być druga zmiana. Marika Popowicz-Drapała niestety pod koniec mocno osłabła i reprezentantki Polski spadły w klasyfikacji.

Nadrobić wszystko próbowała Natalia Kaczmarek (więcej przeczytasz TUTAJ). Mimo jej indywidualnego czasu poniżej 50 sekund (49,28 s), Biało-Czerwone zakończyły zmagania na szóstej pozycji. Złoty medal zdobyły Holenderki, które wyprzedziły Irlandki i Belgijki.

Wygląda na to, że Kaczmarek mocno odczuła pościg. Nie stanęła bowiem przed kamerami TVP Sport do wywiadu.

Obecny na miejscu dziennikarz WP SportoweFakty Tomasz Skrzypczyński przekazał, iż zawodniczka z Drezdenka po prostu gorzej się poczuła. Podobnie zresztą jak wcześniej wspomniana Marika Popowicz-Drapała.

Miejmy nadzieję, że obie lekkoatletki błyskawicznie wrócą do pełni sił. Regeneracja jest bardzo ważna, ponieważ już za półtora miesiąca rozpoczną się igrzyska olimpijskie w Paryżu.

Zobacz też: Natalia Kaczmarek ruszyła w szalony pościg. Tak to się skończyło [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Zachwyty nad urodą Joanny Jóźwik. "Moje osiągnięcia są sprawą drugorzędną?"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty