Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Trwają zapisy na weekend z Robertem Korzeniowskim w Dolinie Charlotty

W ramach długiego weekendu majowego (start 28 kwietnia) Dolina Charlotty wraz z klubem Roberta Korzeniowskiego RK Athletics przygotowała specjalną ofertę dla gości. Właśnie trwają zapisy na to wydarzenie.
Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Robert Korzeniowski Newspix / Tedi / Na zdjęciu: Robert Korzeniowski

Aktywny, sportowy weekend z nutą relaksu, podczas którego na gości czekać będą treningi biegowe i fitness walkingowe z trenerem RK Athletics, pakiety startowe na Charlotta Trail oraz masaże regeneracyjne w Charlotta SPA. Do tego wszystkiego spotkanie z samym Robertem Korzeniowskim.

Całość wydarzeń odbędzie się w kompleksie obiektów Doliny Charlotty Resort & SPA. To miejsce znane wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, a jednocześnie pragną wypocząć w relaksującym otoczeniu. Dolina Charlotty zapewnia szereg atrakcji zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Do dyspozycji oddane są ZOO z Krainą Bajek i Fokarium, Park Linowy, jazda konna, wypożyczalnia sprzętu wodnego i łowiska, ponadto kręgielnia, bilard, gry elektroniczne, sale zabaw z małpim gajem oraz luksusowy Basen i SPA. Na deskach amfiteatru Doliny Charlotty gościły m.in. takie sławy jak Ian Gillan, Carlos Santana, Alice Cooper, Bob Dylan i Robert Plant.

Unikatowa na skalę polski, niepowtarzalna w pełni crossowa trasa, prowadząca przez ZOO i las na terenie obiektów Doliny Charlotty, z dala od szumu i zgiełku miast. 3 czterokilometrowe pętle przygotowane dla biegaczy, oraz jedna większa i jedna mniejsza dla walkerów.

Ambasadorem przedsięwzięcia będzie Robert Korzeniowski. To postać znana i podziwiana nie tylko w kręgu zapalonych kibiców lekkoatletyki. Czterokrotny Mistrz Olimpijski, wielokrotny mistrz świata w chodzie sportowym, jest patronem i dyrektorem wydarzeń odbywających się w Dolinie Charlotty. Pomysłodawca Fitness Wakingu - sportu bezpiecznego dla wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania treningowego.

Pomysłodawcą Fitness Walkingu jest sam Korzeniowski. Ta prosta dyscyplina uprawiana może być przez wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania treningowego. Fitness Walking to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują bezpiecznej formy ruchu, która jednocześnie daje możliwość przyjemnej sportowej rywalizacji. Robert zapowiada przeprowadzenie rozgrzewki dla wszystkich walkerów oraz start w tej konkurencji.

ZOBACZ WIDEO Przemysław Babiarz: Sobotni konkurs był jak zimne piekło. Jestem pełen szacunku i współczucia dla skoczków

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×