Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Radwańska - Görges na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
W singlu pozostaje nam jedynie Urszula Radwańska, która swoje spotkanie z Sereną Williams rozegra najprawdopodobniej w dniu jutrzejszym. Na relację z tego meczu już teraz serdecznie Państwa zapraszamy!
Skomentuj 0
Słowa uznania należą się zawodniczce naszych zachodnich sąsiadów, która grała agresywnie i nie bała się w kluczowych momentach podjąć ryzyka. Agnieszce Radwańskiej pozostaje jeszcze rywalizacja w deblu oraz najprawdopodobniej w mikście, w którym wstępnie chce wystąpić u boku Marcina Matkowskiego.
Skomentuj 0
5:7, 7:6(5), 4:6 - Gem, set i mecz Julia Görges! Nasza najlepsza tenisistka, aktualnie druga rakieta świata, przegrywa mecz I rundy i żegna się z szansą na olimpijski medal w grze pojedynczej!
Skomentuj 5
 • kibol50 Zgłoś komentarz
  No i po ptokach a wszystko przez brak bialoczerwonego Orla na piersi gdzie ustawa ktora stawia taki wymog
  • Tomrz Zgłoś komentarz
   Hehe niemka pokazala Radwanskiej jak sie powin grac:-D Ranking nie gra
   • dendryk Zgłoś komentarz
    przecież ca drobne funciaki nie będzie się gimbać !
    Zobacz więcej komentarzy (2)
    *5:7, 7:6(5), 4:5 - Krakowianka znakomitym serwisem zmniejsza stratę, ale po chwili Niemka kończy wymianę forhendem po linii i ma dwie piłki meczowe!
    Skomentuj 0
    *5:7, 7:6(5), 4:5 - Niestety, Polka rozpoczyna od dwóch błędów własnych i robi się 0-30!
    Skomentuj 0
    *5:7, 7:6(5), 4:5 - Rewelacyjne zagranie Polki przeciw nogom daje naszej tenisistce drugiego break pointa w gemie, lecz Niemka tym razem odpowiada serwisem! Görges zagrywa 20. asa w meczu, lecz po chwili ponownie myli się i znów mamy remis w gemie! Kolejna szansa dla rywalki i tym razem Niemka zagrywa wspaniałego drop szota! Polka będzie teraz podawać, aby pozostać w meczu!
    Skomentuj 0
   • 5:7, 7:6(5), 4:4* - Görges popełnia podwójny błąd i Polka ma break pointa, którego rywalka kasuje znakomitym stop-wolejem! Niemka ma trzecią okazję na skończenie gema, ale krakowianka znów podejmuje ryzyko i mamy kolejną równowagę!
    Skomentuj 0
    5:7, 7:6(5), 4:4* - Pierwszy punkt pada łupem Görges, ale po chwili Niemka wyrzuca piłkę w aut. Rywalka zdobywa kolejny punkt po tym jak piłka po dotknięciu siatki szczęśliwie spada po stronie Polki. Niemka ma dwie okazje na skończenie gema, ale nasza tenisistka doprowadza do równowagi! Czy Isia będzie w stanie pokusić się o przełamanie?
    Skomentuj 0
    5:7, 7:6(5), 4:4* - Rewelacyjna odpowiedź krakowianki! Dwa znakomite winnery dają Polce 40-0, a całość krakowianka kończy wygrywającym serwisem! Gem wygrany na sucho przez Isię i remis w meczu!
    Skomentuj 0
    *5:7, 7:6(5), 3:4 - Zawodniczka naszych zachodnich sąsiadów obejmuje prowadzenie w meczu! Seria świetnych serwisów Niemki, na które Isia nie była w stanie znaleźć odpowiedzi. Polka musi teraz utrzymać własne podanie!
    Skomentuj 1
    • dendryk Zgłoś komentarz
     za bylejakie pięniądze gra się tak....bylejak .... a honor to tam gdzie się mieszka ...
     5:7, 7:6(5), 3:3* - Moment zawahania naszej tenisistki, nieudany skrót i Niemka ma drugiego break pointa! Błąd Polki i Julia Görges doprowadza do remisu w meczu!
     Skomentuj 0
     *5:7, 7:6(5), 3:2 - Na szczęście Niemka wyrzuca przy break poincie piłkę w aut i mamy równowagę. Isia marnuje szansę na skończenie gema, ale po chwili ma drugą okazję. Tym razem przeciwniczka odpowiada idealnie mierzonym returnem!
     Skomentuj 0
     *5:7, 7:6(5), 3:2 - Pierwszy punkt w gemie pada łupem tenisistki naszych zachodnich sąsiadów, ale nasza wiceliderka rankingu WTA odpowiada serwisem. Niemka wygrywa dłuższą wymianę i wysuwa się na 30-15, lecz po chwili znów mamy remis. Podwójny błąd serwisowy krakowianki i szansa dla rywalki!
     Skomentuj 0
     *5:7, 7:6(5), 3:2 - Görges otrząsnęła się już po przegraniu ostatniego podania. Niemka popisuje się świetnym forhendem pod końcową linię i ma trzy game pointy. Wykorzystuje pierwszego, po tym jak idealnie trafia bekhendem.
     Skomentuj 0
     5:7, 7:6(5), 3:1* - Tak grającą Polkę pragniemy oglądać przez cały okres trwania londyńskich igrzysk! Znakomite zagranie po linii, kolejny wygrywający serwis i krakowianka szybko wychodzi na 40-0. Niemka myli się i nasza tenisistka powiększa przewagę!
     Skomentuj 0
     *5:7, 7:6(5), 2:1 - Jest przełamanie na konto Agnieszki Radwańskiej! Niemka ratuje się jeszcze asem, swoim 18. w całym meczu, ale po chwili pakuje piłkę w siatce i krakowianka wychodzi na prowadzenie w decydującej partii!
     Skomentuj 0
     5:7, 7:6(5), 1:1* - Po dłuższej wymianie Görges wyrzuca piłkę w aut, a po podwójnym błędzie, Polka wychodzi na 30-0. Isia ma trzy szanse na breaka!
     Skomentuj 0
     5:7, 7:6(5), 1:1* - Polka odpowiada błyskawicznie. Cztery wygrane punkty, gem wygrany na sucho i remis w trzecim secie!
     Skomentuj 0
     *5:7, 7:6(5), 0:1 - Rewelacyjne otwarcie w wykonaniu Niemki, która bez straty punktu zapisuje na swoje konto pierwszego gema w decydującej odsłonie.
     Skomentuj 0
     Pragniemy Państwu przypomnieć, że w trzeciej partii nie ma rozgrywki tie breakowej. Jedna z zawodniczek musi zatem uzyskać przewagę przełamania, aby wygrać ten pojedynek.
     Skomentuj 0
     Agnieszka Radwańska opuściła na kilka minut główną arenę zmagań. Polka skorzystała z przysługującej jej przerwy toaletowej. Na pozostałych kortach w dalszym ciągu nie rozpoczęto jeszcze zmagań, w Londynie w dalszym ciągu pada deszcz.
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(7-5) - I jest set dla naszej tenisistki! Agnieszka Radwańska wykorzystuje czwartego setbola i doprowadza do remisu w meczu!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(6-5) - Rewelacyjne podanie Niemki, czwarta szansa dla Polki!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(6-4) - Druga piłka setowa również niewykorzystana przez krakowiankę.
     Skomentuj 1
     5:7, 6:6(6-3) - Niemka smeczem broni się jeszcze przed porażką w secie.
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(6-2) - Cztery piłki setowe dla Polki!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(5-2) - Görges bekhendem po linii zmniejsza stratę, ale teraz dwukrotnie podawać będzie Polka!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(5-1) - Znakomite podanie Niemki, ale na zmianę stron to Isia schodzi z wyraźnym prowadzeniem!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(5-0) - Dłuższa wymiana pada łupem Radwańskiej.
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(4-0) - Coraz lepiej! Pewny serwis krakowianki!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(3-0) - Rewelacyjne odegranie Polki i Isia zwiększa przewagę!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(2-0) - Błąd Niemki z bekhendu i jest mini break!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6(1-0) - Polka rozpoczyna tie breaka asem serwisowym!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:6 - Görges i tym razem utrzymuje własny serwis! Niemka błyskawicznie ucieka na 40-0, a całego gema zapisuje na swoje konto przy trzeciej okazji. O losach drugiej partii zadecyduje zatem tenisowa dogrywka!
     Skomentuj 0
     5:7, 6:5* - Tylko jeden punkt stracony w gemie przez Radwańską. Polka wymusza błąd rywalki swoim serwisem i znów wychodzi na prowadzenie w secie.
     Skomentuj 0
     *5:7, 5:5 - Niestety, Niemka pozostaje niewzruszona! W dalszym ciągu serwuje znakomicie, a gema, znów wygranego na sucho, zamyka kolejnym odwrotnym krosem forhendowym.
     Skomentuj 2
     5:7, 5:4* - Jest gem wygrany na sucho przez reprezentantkę Polski! Isia po kapitalnej wymianie wychodzi na 40-0, a całość zamyka idealnie trafionym serwisem. Czy krakowianka będzie w stanie przełamać podanie rywalki i wyrównać stan meczu?
     Skomentuj 0
     *5:7, 4:4 - Görges znów ratuje się pewnym podaniem, a w kolejnej akcji, po krótkiej wymianie, Radwańska minimalnie wyrzuca piłkę w aut. Niemka idealnie trafia z bekhendu w linię i mamy kolejny remis w drugiej partii!
     Skomentuj 0
     5:7, 4:3* - Pierwszy punkt pada łupem Polki, ale Niemka odpowiada serwisem. Błąd z bekhendu rywalki daje Isi prowadzenie 30-15. Czy wykorzysta szansę?
     Skomentuj 1
     • macias22 Zgłoś komentarz
      wkurzają mnie Ci komentatorzy,że Aga jest 2gą rakieta to co?Goerges ma jej mecz oddać?jak nasza gra masakre.
      5:7, 4:3* - Isia z trudem utrzymuje własne podanie. Kapitalny winner po linii Niemki doprowadza do remisu po 30. Krakowianka w kolejnej akcji popisuje wspaniałym kończącym forhendem, ale po chwili Polka wyrzuca piłkę w aut. Z pomocą naszej tenisistce przychodzi jednak pewne pierwsze podanie i Radwańska ponownie wychodzi na prowadzenie w secie!
      Skomentuj 0
      *5:7, 3:3 - Görges otwiera gema asem serwisowym, a po chwili Isia lokuje piłkę w siatce. Niemka podaje znakomicie, dwie kolejne petardy i znów mamy remis w secie.
      Skomentuj 1
      • macias22 Zgłoś komentarz
       słabo gra Aga...strasznie słabo, z taką grą to to raczej szans z Kvitovą nie ma.
       5:7, 3:2* - Pierwszy punkty gema pada łupem przeciwniczki, ale Agnieszka Radwańska dwukrotnie odpowiada serwisem. Kąśliwy return Niemki i jest po 30. Jeszcze jedno mocne podanie Polki przynosi jej punkt, a as z drugiego serwisu wyprowadza na 3:2!
       Skomentuj 0
       *5:7, 2:2 - Polka minimalnie myli się z forhendu, a po chwili jest już remis po 30, bowiem Niemka popisuje się kolejnym kończącym forhendem. As serwisowy daje Görges game pointa, które wykorzystuje, po tym jak krakowianka wyrzuca woleja w aut!
       Skomentuj 0
       5:7, 2:1* - Znakomity początek Polki. Kapitalny return wiceliderki światowego rankingu oraz błąd z forhendu rywalki, wyprowadzają Isię na 30-0!
       Skomentuj 0
       5:7, 2:1* - Wreszcie Isia ruszyła do przodu, wreszcie popisała się idealnymi zagraniami na linię. Całość zamyka asem serwisowym i znów wychodzi na prowadzenie w secie.
       Skomentuj 0
       *5:7, 1:1 - Polka miała swoje szansę w tym gemie, ale Niemka znów odpowiedziała rewelacyjnie. Całego gema tenisistka naszych zachodnich sąsiadów wygrywa do 30, kończąc idealnie trafionym odwrotnym krosem forhendowym.
       Skomentuj 0
       5:7, 1:0* - Pierwszy gem drugiej partii pada łupem krakowianki, ale Niemka od stanu po 30 dwukrotnie podała naszej tenisistce pomocną dłoń.
       Skomentuj 0
       Niemka w premierowej odsłonie grała bardzo agresywnie, zanotowała 18 kończących uderzeń, a pomyliła się 9 razy. Radwańska miała zaledwie pięć winnerów oraz popełniła cztery błędy niewymuszone. Polka musi jednak poprawić swoją grę, jeśli chce utrzymać się w grze o olimpijskie medale!
       Skomentuj 0
       *5:7 - Coś niesamowitego! Niemka nie wykorzystuje prowadzenia 40-0 oraz trzech kolejnych piłek setowych! Po chwili Isia ma na rakiecie break pointa, ale wyrzuca smecza w aut. Julia Görges nie marnuje już czwartej okazji. Znakomity serwis i Niemka wygrywa pierwszą partię!
       Skomentuj 0
       5:6* - I stało się! Julia Görges wykorzystuje pierwszego break pointa, bowiem Polka pakuje piłkę w siatkę. Niemka będzie teraz podawać po zwycięstwo w I secie!
       Skomentuj 1
       *5:5 - Isia w tarapatach! Znakomity return Niemki daje jej dwie okazje na przełamanie!
       Skomentuj 0
       *5:5 - Niemka odpowiada w swoim stylu. Jej najgroźniejsza broń, potężny forhend, szybko wyprowadza ją na 30-0, a po chwili rywalka wygrywa również akcję przy siatce. Błąd Polki z returnu, trzeci wygrany na sucho gem przez Görges i wyrównanie stanu rywalizacji.
       Skomentuj 0
       5:4* - Zawodniczka naszych zachodnich sąsiadów coraz częściej myli się, a Polka wyraźnie nabiera pewności siebie. Od stanu 0-15 Radwańska wygrywa cztery kolejne piłki i pierwszy raz w meczu obejmuje prowadzenie!
       Skomentuj 1
       *4:4 - Görges ma szansę na skończenie gema, ale popełnia błąd. Po chwili Niemka wyrzuca drajw-woleja w aut i krakowianka ma pierwszego break pointa w meczu! Piłka w siatce i jest przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej!
       Skomentuj 0
       3:4* - Cień szansy dla naszej zawodniczki, która zdobywa pierwszą piłkę w gemie. Niemka dysponuje jednak zabójczym serwisem, a po chwili precyzyjnie trafia również forhendem. Isia odpowiada znakomitym returnem i jest równowaga!
       Skomentuj 0
       3:4* - Isia przegrywa pierwszą piłkę gema, ale cztery kolejne pewnie padają już jej łupem. Krakowianka znów zmniejsza stratę, ale w dalszym ciągu przegrywa różnicą jednego przełamania!
       Skomentuj 0
       *2:4 - Forhend wciąż nie zawodzi 24. aktualnie rakiety świata, która śmiało idzie do przodu i zdobywa kolejne punkty. As serwisowy daje Julii Görges trzy game pointy i Niemka pewnie wykorzystuje pierwszą szansę. To już drugi z rzędu gem wygrany przez rywalkę na sucho!
       Skomentuj 0
       2:3* - Jeszcze jedno ryzykowne odegranie rywalki i Niemka ma kolejnego breaka pointa. Isia doprowadza do równowagi, a następnie dwukrotnie trafia pierwszym podaniem i ostatecznie zapisuje na swoje konto drugiego gema!
       Skomentuj 0
       *1:3 - Pierwszy punkt na konto reprezentantki naszych zachodnich sąsiadów, która popisuje się rewelacyjnym returnem. Polka zmniejsza stratę, ale Niemka znów odpowiada precyzyjnym odegraniem.
       Skomentuj 0
       *1:3 - Na tak grającą Görges nasza tenisistka nie może jak na razie znaleźć recepty. Niemka pewnie wygrywa własne podanie do zera i zwiększa przewagę!
       Skomentuj 0
       1:2* - Wreszcie gem wygrany przez Polkę! Trzy znakomite serwisy Isi wyprowadzają ją na 40-0, a przy drugim game poincie dla krakowianki Niemka popełnia błąd z returnu.
       Skomentuj 0
       *0:2 - Niemka jest niezwykle agresywna. Kończy akcję wygrywającym forhendem a po chwili zagrywa asa i wychodzi na 40-15. Wspaniały bekhend po krosie i pewnie wygrany gem przez rywalkę!
       Skomentuj 0
       0:1* - Isia z problemami już w pierwszym gemie! Znakomity return daje Niemce break pointa. Po krótkiej wymianie Polka pakuje piłkę w siatkę i jest przełamanie dla Julii Görges!
       Skomentuj 0
       Zawodniczki właśnie zakończyły rozgrzewkę i są już gotowe do rozpoczęcia spotkania! Jako pierwsza podawać będzie Radwańska!
       Skomentuj 0
       Tenisistki są już na korcie. W Londynie niestety pada deszcz, zatem pojedynek Polki z Niemką będzie się toczył pod zsuniętym dachem, gdyż taki posiada kort centralny. Pozostałe spotkania rozpoczną się, jak tylko poprawie ulegną warunki pogodowe.
       Skomentuj 0
       Pojedynek rozstawionej w turnieju olimpijskim z numerem drugim 23-letniej krakowianki z jej niemiecką rówieśniczką rozpocznie się za kilkanaście minut na głównej arenie zmagań przy Church Road. Równolegle, na korcie numer 16, grać ze sobą będą Amerykanka Varvara Lepchenko i Paragwajka Veronica Cepede Royg. Zwyciężczyni tego spotkania będzie ewentualną przeciwniczką Polki w II rundzie.
       Skomentuj 0
       Agnieszka Radwańska i Julia Görges dwukrotnie zmierzyły się dotychczas na zawodowych kortach, a oba te spotkania zostały rozegrane w obecnym sezonie na nawierzchni twardej. Podczas Australian Open Polka w IV rundzie oddała Niemce zaledwie dwa gemy, natomiast w finale imprezy w Dubaju Isia zwyciężyła 7:5, 6:4. Nie mamy nic przeciwko, aby nasza tenisistka postarała się dzisiaj o klasycznego hat-tricka.
       Skomentuj 0
       Dla Agnieszki Radwańskiej będzie to drugi w karierze występ w igrzyskach olimpijskich. Przed czterema laty w Pekinie Polka odpadła w II rundzie, a jej pogromczynią okazała się Włoszka Francesca Schiavone. Teraz jednak Isia powraca na wimbledońskie trawniki, na których w lipcu dzielnie biła się z Sereną Williams o triumf w wielkoszlemowym Wimbledonie.
       Skomentuj 0
       Jedynym promykiem radości dla polskich fanów białego sportu było wczoraj zwycięstwo Urszuli Radwańskiej. 21-letnia krakowianka pokonała w dwóch setach Niemkę Monę Barthel i zameldowała się w II rundzie singla. Jej rywalką będzie teraz Amerykanka Serena Williams, triumfatorka tegorocznego Wimbledonu. Miejmy nadzieję, że Agnieszka Radwańska pójdzie dzisiaj w ślady swojej młodszej siostry i pewnie wywalczy miejsce w II rundzie.
       Skomentuj 0
       Sobota nie była udanym dniem jeśli chodzi o poczynania naszych tenisistów. Z olimpijskimi marzeniami pożegnał się już Łukasz Kubot, który odpadł w I rundzie singla. Fatalnie spisali się również nasi debliści: Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali z Hiszpanami, a Klaudia Jans-Ignacik i Alicja Rosolska nie sprostały wyżej notowanym Rosjankom.
       Skomentuj 0
       Od godziny 13:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy tenisowego turnieju olimpijskiego kobiet pomiędzy Agnieszką Radwańską i Niemką Julią Görges.
       Skomentuj 2