Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Radwańska - Görges na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
W singlu pozostaje nam jedynie Urszula Radwańska, która swoje spotkanie z Sereną Williams rozegra najprawdopodobniej w dniu jutrzejszym. Na relację z tego meczu już teraz serdecznie Państwa zapraszamy!
Skomentuj 0
Słowa uznania należą się zawodniczce naszych zachodnich sąsiadów, która grała agresywnie i nie bała się w kluczowych momentach podjąć ryzyka. Agnieszce Radwańskiej pozostaje jeszcze rywalizacja w deblu oraz najprawdopodobniej w mikście, w którym wstępnie chce wystąpić u boku Marcina Matkowskiego.
Skomentuj 0
5:7, 7:6(5), 4:6 - Gem, set i mecz Julia Görges! Nasza najlepsza tenisistka, aktualnie druga rakieta świata, przegrywa mecz I rundy i żegna się z szansą na olimpijski medal w grze pojedynczej!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
*5:7, 7:6(5), 4:5 - Krakowianka znakomitym serwisem zmniejsza stratę, ale po chwili Niemka kończy wymianę forhendem po linii i ma dwie piłki meczowe!
Skomentuj 0
*5:7, 7:6(5), 4:5 - Niestety, Polka rozpoczyna od dwóch błędów własnych i robi się 0-30!
Skomentuj 0
*5:7, 7:6(5), 4:5 - Rewelacyjne zagranie Polki przeciw nogom daje naszej tenisistce drugiego break pointa w gemie, lecz Niemka tym razem odpowiada serwisem! Görges zagrywa 20. asa w meczu, lecz po chwili ponownie myli się i znów mamy remis w gemie! Kolejna szansa dla rywalki i tym razem Niemka zagrywa wspaniałego drop szota! Polka będzie teraz podawać, aby pozostać w meczu!
Skomentuj 0
 • 5:7, 7:6(5), 4:4* - Görges popełnia podwójny błąd i Polka ma break pointa, którego rywalka kasuje znakomitym stop-wolejem! Niemka ma trzecią okazję na skończenie gema, ale krakowianka znów podejmuje ryzyko i mamy kolejną równowagę!
  Skomentuj 0
  5:7, 7:6(5), 4:4* - Pierwszy punkt pada łupem Görges, ale po chwili Niemka wyrzuca piłkę w aut. Rywalka zdobywa kolejny punkt po tym jak piłka po dotknięciu siatki szczęśliwie spada po stronie Polki. Niemka ma dwie okazje na skończenie gema, ale nasza tenisistka doprowadza do równowagi! Czy Isia będzie w stanie pokusić się o przełamanie?
  Skomentuj 0
  5:7, 7:6(5), 4:4* - Rewelacyjna odpowiedź krakowianki! Dwa znakomite winnery dają Polce 40-0, a całość krakowianka kończy wygrywającym serwisem! Gem wygrany na sucho przez Isię i remis w meczu!
  Skomentuj 0
  *5:7, 7:6(5), 3:4 - Zawodniczka naszych zachodnich sąsiadów obejmuje prowadzenie w meczu! Seria świetnych serwisów Niemki, na które Isia nie była w stanie znaleźć odpowiedzi. Polka musi teraz utrzymać własne podanie!
  Skomentuj 1