Armia Fight Night 13

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Szeregowy Błażej Majdan (3-4) i Kamil Czyżewski (3-2) zmierzą się ze sobą 18 czerwca w Łodzi!
Materiały prasowe / / Szeregowy Błażej Majdan (3-4) i Kamil Czyżewski (3-2) zmierzą się ze sobą 18 czerwca w Łodzi!
zdjęcie autora artykułu

Szeregowy Błażej Majdan (3-4) i Kamil Czyżewski (3-2) zmierzą się ze sobą na Armia Fight Night 13 18 czerwca 2022 r. w Łodzi!

W tym artykule dowiesz się o:

Błażej Majdan – Szeregowy 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich, trenujący pod okiem Kamila Lamczyka i Grzegorza Bigonia w Wojskowej Sekcji Walki w bliskim kontakcie „Podhalańczyk” skrzyżuje rękawice z Kamilem Czyżewskim. Majdan świetnie się zaprezentował na gali AFN z numerem 11 pokonując szeregowego Szymona Karolczyka po batalii na pełnym dystansie. Wrócił do klatki po dwuletniej przerwie i zaskoczył swoją świetną dyspozycją. Powrót na zwycięskie tory sprawił, że ma ochotę na więcej… W przeciwnym narożniku stanie reprezentant klubu Vale Tudo Białystok, trenujący pod okiem Pawła Zalewskiego. Jest on również strażakiem w KP PSP w Sokółce. Kamila mieliśmy okazję oglądać na gali AFN 2 jeszcze w starciu amatorskim. Później, na ścieżce zawodowej również, jak jego rywal mierzył się z Szymonem Karolczykiem (AFN Special Edition), jednak musiał uznać wyższość reprezentanta klubu ANKOS MMA i MMA Witkowo. Na swoim koncie ma trzy zwycięstwa i dwie przegrane. Poza przegraną z Karolczykiem porażkę (w debiucie) zafundował mu Mateusz Legierski. Z kolei Anatoly Kuliapin, Jakub Jerzuchowski i Farrukh Saydullaev to zawodnicy, z którymi Czyżewski zwyciężał.

Obaj Panowie swoje ostatnie pojedynki wygrali, ale 18 czerwca tylko jeden wyjdzie zwycięsko z klatki AFN, o tym, czy będzie to Majdan czy Czyżewski dowiemy się już niedługo!

Gala organizowana jest przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Mecenasem walk z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego jest Polska Grupa Zbrojeniowa.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (0)