Popis Polaka na KSW 72! Wielki talent zatrzymany

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Patryk Surdyn
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Patryk Surdyn
zdjęcie autora artykułu

Mamy pierwszą niespodziankę podczas KSW 72 w Kielcach. Patryk Surdyn (7-2) nie dał szans Gustavo Oliveirze (8-2) i pewnie zwyciężył na punkty, wykonując duży krok w kierunku walki o pas w wadze koguciej.

W tym artykule dowiesz się o:

Surdyn szybko sprowadził Gustavo Oliveirę do parteru. W nim jednak Portugalczyk nie był pasywny, a sam szukał próby poddania. Reprezentant Fight Club Łomża był jednak czujny, kontrolował pojedynek, a w samej końcówce przeszedł do pozycji bocznej i "poczęstował" rywala mocnymi ciosami.

W drugiej rundzie Surdyn ponownie obalił rywala. Pojedynek układał się po myśli byłego mistrza Armia Fight Night, ale cały czas z pleców niebezpieczny był rywal Polaka.

W trzeciej odsłonie Patryk Surdyn kontynuował swoją grę i znakomicie kontrolował walkę w parterze. W końcówce 26-latek był bliski skończenia pojedynku przed czasem, ale rywal przetrwał nawałnicę ciosów.

Po 15 minutach starcia w kategorii koguciej sędziowie nie mieli wątpliwości. Wszyscy trzej wskazali wygraną Surdyna. Wojownik z Łomży odniósł drugiej zwycięstwo z rzędu w KSW.

Gala KSW 72 jest transmitowana w Viaplay. W walce wieczoru Andrzej Grzebyk zmierzy się z Tomaszem Romanowskim.

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: Dyrektor KSW o gali w Kielcach i hicie "Pudzian" - Chalidow. Kaczmarczyk wbija szpilki Śmiełowskiemu

Źródło artykułu: