"Superman" bez szans na KSW 72. Pewny triumf Francuza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Oumar Sy
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Oumar Sy
zdjęcie autora artykułu

W czwartej walce gali KSW 72 po raz czwarty o zwycięzcy zadecydowali sędziowie. Oumar Sy (7-0) zdeklasował Bartłomieja Gładkowicza (7-3). Polak wziął pojedynek w zastępstwie za kontuzjowanego Hasana Mezhieva.

W tym artykule dowiesz się o:

Francuz szybko przeniósł walkę do parteru. Gładkowicz starał się wrócić do stójki, ale potężnie zbudowany rywal umiejętnie kontrolował pojedynek. Sy zaszedł za plecy Polaka i starał się go poddać duszeniem, ale nieskutecznie.

W drugim starciu Oumar Sy nadal przeważał. Reprezentant Trójkolorowych zamęczał bydgoszczanina w parterze. Polak w trzeciej rundzie musiał postawić wszystko na jedną kartę. Odważnie zaatakował rywala frontalnym kopnięciem, ale po chwili ponownie znalazł się na macie i musiał bronić się atakami Sy.

Po 15 minutach pojedynku w kategorii półciężkiej sędziowie byli jednogłośni, przyznając zwycięstwo Francuzowi. Ten pozostaje niepokonany w KSW i pewnie zmierza do walki o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej.

Bartłomiej Gładkowicz doznał trzeciej porażki w zawodowej karierze. "Superman" przed podpisaniem kontraktu z KSW walczył na galach Babilon MMA, EFN i Slugfest.

Gala KSW 72 jest transmitowana w Viaplay. W walce wieczoru Andrzej Grzebyk zmierzy się z Tomaszem Romanowskim.

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: "Pudzian" nie wyklucza walki z Mamedem. Jest reakcja KSW

Źródło artykułu: