Artur Sowiński poznał rywala na CAVEMMA 2. Brutalna formuła walki

Artur "Kornik" Sowiński i Kamil "Bomba" Łebkowski zmierzą się 13 stycznia na gali CAVEMMA 2 w walce na specjalnych zasadach CAVERULES, które są znacznie brutalniejsze od zwykłego MMA.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Artur Sowiński WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Artur Sowiński
Starcie weteranów to Super Fight, w którym dozwolone będą m.in uderzenia głową, kolana w każdej płaszczyźnie, kopnięcia w parterze (soccer kicki), head stompy i łokcie 12-6. Bilety na CAVEMMA 2 są dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Transmisja na kanale YouTube oraz w WP Pilot.

- Cały czas jestem w tej grze, cały czas szukam wyzwań i cały czas daję efektowne walki - mówi 35-letni Artur Sowiński, były mistrz KSW i EFM Show. - W walkach MMA możemy sobie pozwolić na wiele, tutaj możemy sobie pozwolić na wszystko! Nie lekceważę nikogo, kto ma ksywę "Bomba". Nie wiem, czy u niego ta bomba jest od ciosu z prawej ręki, czy od tego, że Kamil jest na bombie. Uderzenia głową, łokcie, kopnięcia nawet leżącego przeciwnika. To wszystko ci zafunduję, ponieważ zasady mi na to pozwalają - zapowiada "Kornik".

- Wszyscy kibice będą cieszyć swoje oczy brutalnością walki na zasadach CAVERULES - dodaje Kamil Łebkowski, mistrz PLMMA z lat 2012-15 i weteran organizacji FEN oraz ACB. - Walki nadają sensu mojemu życiu. Nie potrafię wyobrazić sobie życia, w którym to zostawiam i zajmuję się czymś innym. To będzie jeden z lepszych przeciwników i dlatego bardzo się cieszę na to starcie i nie mogę się go doczekać. Artur, szykuj się na mocną bombę! - kończy.

Na gali CAVEMMA 2 w walce wieczoru Michał "Wampir" Pasternak (16-8) zmierzy się z Adamem Kowalskim (13-7-1). Do klatki w Jastrzębiu-Zdroju wyjdą także tacy zawodnicy jak Sylwester Miller, Azi "One Bomb" Thomas, Wiktor Zalewski, Patryk Fojcik, Mohamed "Dragon" Boy" Ghalab, Nika Phatian, Ruslan Bereznevych i Kamil Korzeniewski.

Czytaj także: 
"Totalna bzdura". Chalidow reaguje na oskarżenia po walce z Pudzianowskim
Ołeksandr Usyk znów to zrobił. Tak pomógł rodakom

ZOBACZ WIDEO: KSW chce takiej walki Chalidowa. Szef organizacji rzuca pomysł!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×