Ta walka przejdzie do historii. Romanowski i Paczuski skradli show w Szczecinie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Tomasz Romanowski i  Radosław Paczuski
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski
zdjęcie autora artykułu

Cóż to był za pojedynek! Podczas XTB KSW 78 w Szczecinie na szczycie wagi średniej zmierzyli się ze sobą Tomasz Romanowski (18-8) i Radosław Paczuski (5-1). Po 15 minutach widowiskowego starcia sędziowie byli podzieleni co do decyzji.

W tym artykule dowiesz się o:

Zgodnie z przewidywaniami pojedynek Romanowskiego i Paczuskiego szybko przerodził się w twardą batalię w stójce. "Tommy" skutecznie niwelował przewagę warunków fizycznych rywala i mocno "podłączył" warszawianina. Ten jednak szybko wrócił do gry.

Już na początku drugiej rundy Radosław Paczuski odpowiedział i trafił zawodnik ze Stargardu. Po chwili obaj poszli na bezpardonową wymianę ciosów. Nokaut wisiał w powietrzu. Emocje w Netto Arenie sięgały zenitu, a pojedynek przemienił się w istną bijatykę. Twarz Romanowskiego była już mocno porozbijana.

W trzeciej odsłonie pojedynku Paczuski mądrzę korzystał z większego zasięgu rąk i pojedynczymi ciosami stopował zapędy lokalnego bohatera. Do ostatnich sekund starcie trzymało jednak w dużym napięciu.

ZOBACZ WIDEO: Nagrali, co brat Paczuskiego powiedział po walce. Kontrowersyjny werdykt na KSW 78?

Po 15 minutach sędziowie nie byli jednogłośni. Dwóch z trzech z nich wskazało zwycięstwo Tomasza Romanowskiego. 33-latek z Berserker's Team odniósł piąte zwycięstwo z rzędu w KSW i wykonał duży krok w kierunku walki o pas wagi średniej.

Gala XTB KSW 78 trwa w Viaplay. W walce wieczoru Michał Materla zmierzy się w rewanżu z Kendallem Grove'em.

Czytaj także: "Totalna bzdura". Chalidow reaguje na oskarżenia po walce z Pudzianowskim Ołeksandr Usyk znów to zrobił. Tak pomógł rodakom

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)