Przyznano bonusy po FEN 44. Nokaut mistrza doceniony

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Jacek Jędraszczyk (z lewej) i Wawrzyniec Bartnik (z prawej)
Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Jacek Jędraszczyk (z lewej) i Wawrzyniec Bartnik (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Organizacja Fight Exclusive Night przyznała bonusy za galę FEN 44: ORLEN Paliwa Fight Night, która 28 stycznia odbyła się w Ostrowie Wielkopolskim.

Za najlepszą walkę podczas gali wybrano starcie Jacka Jędraszczyka z Wawrzyńcem Bartnikiem. Wojownik z Ostrowa Wielkopolskiego wygrał decyzją sędziów.

Nagroda za nokaut powędrowała do Piotra Kuberskiego, który w 2. rundzie pokonał Marcina Filipczaka i obronił tytuł mistrzowski Fight Exclusive Night w kategorii średniej.

Autorem najlepszego poddania został Kamil Kraska, który w 3. odsłonie pojedynku duszeniem zza pleców zwyciężył Leandro Barbosę.

Kolejna gala FEN odbędzie się 11 marca w Ząbkach. W walce wieczoru największa gwiazda organizacji, Cezary Oleksiejczuk podejmie Mansura Abdurzakova.

Czytaj także: "Totalna bzdura". Chalidow reaguje na oskarżenia po walce z Pudzianowskim Ołeksandr Usyk znów to zrobił. Tak pomógł rodakom

ZOBACZ WIDEO: Zawrzało po transferze do FAME. Prezes odpowiada na zarzuty i mówi o przyszłości FEN-u

Źródło artykułu: WP SportoweFakty