Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Właściciel Fame MMA szczerze o narkotykach. "Nie jest to tajemnicą"

Michał "Boxdel" Baron podczas Fame MMA 17 zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem. To ma być jeden z najciekawszych pojedynków gali. Raper wyznał, że w ostatnich latach przeszedł dużą przemianę. Mówił m.in. o narkotykach.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
MIchał 'Boxdel' Baron YouTube / @FAME MMA / Na zdjęciu: MIchał 'Boxdel' Baron
Gala Fame MMA 17 zbliża się wielkimi krokami. Jedna z najciekawszych walk ma być starcie właścicieli konkurencyjnych federacji. Po jednej stronie oktagonu stanie Michał "Boxdel" Baron, a po drugiej właściciel FEN i Prime Show MMA Paweł Jóźwiak. Takiej walki w Polsce jeszcze nie było.

Baron i Jóźwiak zmierzą się w klatce rzymskiej. Ich starcie elektryzuje fanów. "Boxdel" przed tym pojedynkiem dużo trenował i przeszedł przemianę, która wzbudza uznanie. To jednak nie jedyna zmiana w jego życiu. O szczegółach opowiedział w przejmującym wywiadzie na kanale Fame MMA na YouTube.

Szczerze opowiedział m.in. o narkotykach, które pojawiły się w jego życiu. Wyznał też, że lubił się zabawić. - Nie jest to tajemnicą. Stąd piękny numer Coco Channel, który jest dwuznaczny. Ale to tylko numer, gdzie w tym momencie byłem bardziej postacią tragiczną. Myślałem, że to z********e się pobawić, przyspieszasz się, jesteś panem wszechświata. Prawda jest taka, że dość mocno to wyniszczało - powiedział współwłaściciel Fame MMA.

ZOBACZ WIDEO: Mróz, wichura, a on wspinał się w takim stroju. Hit sieci!
Teraz ma zupełnie inny stosunek do narkotyków. - Jeżeli chodzi o ciężkie dragi, to uważam, że to totalnie powinno być w******e. Dla mnie nie ma czegoś takiego, że polecisz sobie w nos i raz na jakiś czas możesz. Teoretycznie możesz robić to codziennie, tylko nie ma czegoś takiego, że to jest zdrowe w ilości raz na tydzień - dodał.

Zaapelował też do licznych swoich fanów, aby ci jak najdalej trzymali się od używek. On sam przez nie wiele ucierpiał i nie chce, by młodzi ludzie kroczyli jego ścieżką.

Gala Fame MMA 17 odbędzie się 3 lutego w Krakowie. Jak zwykle transmitowana będzie w systemie PPV.

Czytaj także:
Kolejne zmiany w rankingu KSW. Szymański i Romanowski blisko dużych walk
Głośny rewanż w UFC potwierdzony. Znamy datę

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×