Malik Montana opuszcza High League? Jest odpowiedź

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło zamrożenie środków finansowych "freakowej" organizacji High League. Czy to oznacza odejście Malika Montany? Ten zabrał już głos w tej sprawie.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Michał 'Boxdel' Baron / Instagram/Malik Montana YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Michał 'Boxdel' Baron / Instagram/Malik Montana
W poniedziałek pojawiła się informacja od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dot. "freakowej" gali MMA, High League. Zamrożono środki finansowe i zasoby gospodarze spółki, a powodem tego są powiązania z Rosją i Czeczenią (wszystko na ten temat TUTAJ).

Na obecny moment nie ma informacji, czy 17 czerwca dojdzie do siódmej edycji gali. Ta ma odbyć się w krakowskiej Tauron Arenie. Zwłaszcza, że organizacja nie napisała na ten temat nic szczególnego.

"Jesteśmy zaskoczeni tą sytuacją. Analizujemy ją wraz z naszym działam prawnym. Prosimy o cierpliwość" - przeczytaliśmy na Twitterze High League.

Na obecny moment wydaje się, że organizacja straciła medialnego włodarza. Malik Montana w opisie swojego profilu na Instagramie miał wpis High League. Jak zauważył Michał "Boxdel" Baron, Montana już postanowił ją usunąć.

"Nie wiem jak tam z HL, bo analizują sobie temat, ale wiem, ze Malik już usunął z BIO na insta swoją federacje. Kapitan opuszcza statek" - napisał włodarz innej organizacji "freakowej", Fame MMA na Twitterze.

Montana po tym wszystkim dodał relację na Instagramie, w której niejako odpisał na ostatnie zdanie Barona. "Kapitan cały czas jest" - brzmi jedyny wpis głównej twarzy High League po tym, jak pojawiła się informacja o zamrożonych środkach.

Przeczytaj także:
Najman uderzył w twarz Murańskiego. Tak zareagował

ZOBACZ WIDEO: Awantura w Moskwie. Jurkowski zdradza, co się działo po walce Błachowicza
Czy 17 czerwca odbędzie się gala High League?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×