To był prawdziwy rollercoaster. Tak wyglądał debiut Szpilki w KSW [WIDEO]

W jednej z głównych walk gali XTB KSW Colosseum 2 Artur Szpilka zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Dla "Szpili" to duży sprawdzian w MMA. Z tej okazji warto przypomnieć sobie, jak wyglądał jego debiut w okrągłej klatce.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
walka Artura Szpilki Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: walka Artura Szpilki
Artur Szpilka w KSW zadebiutował 18 czerwca ubiegłego roku podczas gali KSW 71. Pojedynek z Sergiejem Radczenką był rewanżem za ich bokserskie starcie, którego werdykt w marcu 2020 roku wywołał spore kontrowersje.

Drugi bój "Szpili" z Ukraińcem w MMA ponownie przyniósł dużo emocji. Tym razem jednak Polak nie pozostawił wątpliwości i wygrał z Radczenką przed czasem, udanie debiutując w MMA.

Zobacz:

Artur Szpilka nie jest faworytem bukmacherów w konfrontacji z Mariuszem Pudzianowskim. Pod względem doświadczenia w MMA dzieli ich przepaść, bowiem były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie zawodowym stoczy na PGE Narodowym dopiero trzecią walkę, a "Pudzian" ma już ich na swoim koncie 26.

Galę XTB KSW Colosseum 2 będzie można oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej na KSWTV.com. Początek o 19.00. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Czytaj także:
Jan Błachowicz o KSW na PGE Narodowym. "Może nawet pojawię się w klatce"
Poruszające wyznanie Artura Szpilki. "Myślałem o samobójstwie"

Czy Artur Szpilka pokona Mariusza Pudzianowskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×