WOW! Głowacki brutalnie znokautował rywala na PGE Narodowym

Starcie Krzysztofa Głowackiego (1-0) z Patrykiem Tołkaczewskim (0-1) wzbudziło wielkie emocje podczas XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Były mistrz świata w boksie z przytupem wszedł do świata MMA.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Krzysztof Głowacki ciężko znokautował Patryka Tołkaczewskiego na XTB KSW Colosseum 2 Twitter / Krzysztof Głowacki ciężko znokautował Patryka Tołkaczewskiego na XTB KSW Colosseum 2
Zgodnie z przewidywaniami bój "Główki" z "Glebą" od pierwszych sekund zamienił się w bezpardonową batalię na pięści. Obaj ruszyli na siebie z ciężkim arsenałem ciosów.

Patryk Tołkaczewski zdołał efektownym rzutem sprowadzić Głowackiego do parteru. Tam mistrz walk na gołe pięści organizacji GROMDA zyskał dosiad i wydawało się, że za chwilę zakończy starcie z utytułowanym pięściarzem. Tymczasem "Główka" z pleców wyprowadził lewy sierp, który idealnie trafił w szczękę zawodnika z Torunia, pozbawiając go przytomności.

Krzysztof Głowacki udanie zadebiutował w MMA pod szyldem organizacji KSW. "Główka" ma za sobą bogatą i pełną sukcesów karierę w pięściarskim świecie. W zawodowym boksie stoczył blisko 40 pojedynków, z których ponad 30 wygrał, a w 20 posyłał rywali na deski. W roku 2015 pokonał legendarnego Marco Hucka i zdobył pas mistrzowski WBO w wadze junior ciężkiej. Wcześniej wywalczył też regionalny pas WBO Inter-Continental oraz tytuł międzynarodowego mistrza Polski.

Gala XTB KSW Colosseum 2 trwa w Viaplay. W walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się ze Scottem Askhamem. Wcześniej w okrągłej klatce dojdzie m.in. do starć Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką czy Mariana Ziółkowskiego z Salahdine'em Parnasse'em.

Zobacz także:
Mistrzowska walka zdjęta z KSW na PGE Narodowym!
Poruszające wyznanie Artura Szpilki. "Myślałem o samobójstwie"

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow z ważnym komunikatem do kibiców
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×