Co za walka na XTB KSW Colosseum 2! Polak z Czechem dali niesamowity bój

Mocne wymiany ciosów w stójce zobaczyli w trzeciej walce XTB KSW Colosseum 2 kibice na PGE Narodowym. Maciej Kazieczko (9-3) i Leo Brichta (11-3) stoczyli 15-minutową batalię, a sędziowie nie byli jednogłośni przy werdykcie.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Leo Bricha pokonał niejednogłośnie na punkty Macieja Kazieczkę Twitter / Leo Bricha pokonał niejednogłośnie na punkty Macieja Kazieczkę
Brichta i Kazieczko zaprezentowali w klatce KSW swoje najwyższe umiejętności. Nokaut wisiał w powietrzu przez cały pojedynek i trudno było wskazać, który z zawodników ma przewagę.

Po trzech rundach dwóch z trzech sędziów przyznało zwycięstwo Czechowi. Leo Brichta udanie zadebiutował w KSW, a triumf nad byłym pretendentem do tytułu w kategorii lekkiej powinien zagwarantować mu wysokie miejsce w rankingu polskiej organizacji.

Brichta uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych czeskich zawodników MMA. W profesjonalnych klatkach rywalizuje od roku 2017. Na PGE Narodowym odniósł siódme zwycięstwo z rzędu.

Gala XTB KSW Colosseum 2 trwa w Viaplay. W walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się ze Scottem Askhamem. Wcześniej w okrągłej klatce dojdzie m.in. do starć Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką czy Mariana Ziółkowskiego z Salahdine'em Parnasse'em.

Zobacz także:
Mistrzowska walka zdjęta z KSW na PGE Narodowym!
Poruszające wyznanie Artura Szpilki. "Myślałem o samobójstwie"

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow z ważnym komunikatem do kibiców
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×