Daniel Skibiński przed kolejnym wyzwaniem! Polak wraca do klatki Cage Warriors

21 lipca odbędzie się Cage Warriors 157, które rozegrane zostanie w stolicy Anglii - Londynie. Do rozpiski wydarzenia dopisano właśnie konfrontację z udziałem Daniela Skibińskiego.

Kamil Zejma
Kamil Zejma
Daniel Skibiński Materiały prasowe / EFM Show / Na zdjęciu: Daniel Skibiński
Po trudnym okresie w swojej zawodowej karierze i trzech przegranych z kolei, Daniel Skibiński powrócił na właściwe tory, pokonując Omiela Browna. Doszło do tego w marcu tego roku, kiedy to Polak wypunktował oponenta na pełnym, 15-minutowym dystansie.

Okazuje się, że nie zamierza zbyt długo czekać na następny występ. Po raz kolejny zobaczymy go w klatce już 21 lipca, podczas 157. edycji Cage Warriors. Zawalczy wtedy z reprezentantem Łotwy Madarsem Fleminasem. Pojedynek rozegra się oczywiście w limicie kategorii półśredniej.

Fleminas na cztery minione walki, trzy zwyciężał. Po raz ostatni widziany był w akcji w kwietniu. Skrzyżował wówczas rękawice z Finem Aleksim Mäntykivim i przewalczywszy całe trzy rundy, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Odbił się tym samym po przegranej, którą kilka miesięcy wcześniej otrzymał z rąk Carlo Pedersoliego.

21 lipca w głównej potyczce zobaczymy natomiast rewanż na szczycie kategorii średniej. Dzierżący mistrzowskie trofeum Mick Stanton ponownie skonfrontuje się z Jamesem Webbem. Ciekawe więc, czy Anglik zdoła utrzymać panowanie.

Czytaj także:
Stowarzyszenie MMA Polska wśród członków Polskiego Komitetu Olimpijskiego
Nie żyje "Żelazny Szejk". Był legendą

ZOBACZ WIDEO: Co dalej z Pudzianowskim? Dyrektor KSW ujawnia nowe informacje
Daniel Skibiński dopisze do rekordu kolejne zwycięstwo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×