Michał Oleksiejczuk poznał rywala. Szykuje się mocna walka w Singapurze!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Michał Oleksiejczuk
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Michał Oleksiejczuk
zdjęcie autora artykułu

Wyjaśniła się najbliższa przyszłość jednego z najlepszych polskich średnich. Michał Oleksiejczuk wróci do akcji 26 sierpnia, podczas gali UFC w Singapurze. Zmierzy się wtedy z Chidi Njokuanim.

W tym artykule dowiesz się o:

Po sukcesie, jaki w zeszłym roku odniosła organizacja UFC ze swoim wydarzeniem w Singapurze, stosunkowo szybko postanowili tam wrócić. Kolejna gala w Mieście Lwa rozegra się 26 sierpnia, a wystąpi na niej także nasz rodak!

W oktagonie zobaczymy wówczas Michała Oleksiejczuka, który aktualnie próbuje przebić się do najlepszej piętnastki wagi średniej.

Jak podaje dziennikarz Eurosportu Marcel Dorff, „Husarz” zawalczy w tym terminie z Chidi Njokuanim.

Polak po raz ostatni wystąpił w kwietniu tego roku. Stanął wówczas w szranki z idącym jak burza Caio Borralho, jednakże konfrontacja ta nie potoczyła się tak, jakby sobie tego życzył.

ZOBACZ WIDEO: Jest chętny na bój z Arturem Szpilką. "Nie ma się co zastanawiać"

Dobrze dysponowany Brazylijczyk kapitalnie przygotował się na klatkową grę Oleksiejczuka i niwelując jego mocne strony, przeniósł walkę do parteru, gdzie poddał go w drugiej odsłonie. Porażka ta przerwała tym samym jego wcześniejszą serię dwóch wygranych, w ramach której pokonywał kolejno Sama Alveya oraz Cody'ego Brundage'a.

Njokuani natomiast dostał się do największej organizacji MMA na świecie dzięki wygranej w jednej z edycji Dana White’s Contender Series. Stricte pod sztandarem UFC zameldował się dotychczas czterokrotnie, wygrywając dwa z tych spotkań. Obecnie znajduje się na fali dwóch przegranych, więc na pewno dołoży wszelkich starań, by powrócić na ścieżkę zwycięstw.

Czytaj także: Walka młodych zawodników otworzy KSW 84 Patryk Kaczmarczyk zawalczy na KSW 85. Wiadomo, z kim podzieli okrągłą klatkę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty