"Najlepsza robota na świecie". Rywal Gamrota pokazał nagranie ze szpitala

Mateusz Gamrot odniósł swoje 23. zwycięstwo w zawodowym MMA. W walce wieczoru UFC Vegas 79 Polak wygrał z Rafaelem Fizievem. Pomogła w tym kontuzja rywala. Ten w mediach społecznościowych pokazał nagranie ze szpitala.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Rafael Fiziev Instagram / Na zdjęciu: Rafael Fiziev
Polak marzył o zwycięstwie, ale nie w takich okolicznościach. Rafael Fiziev (12-2) w drugiej rundzie doznał kontuzji nogi, która uniemożliwiła mu kontynuowanie pojedynku. Po rozerwaniu klinczu "Ataman" wyprowadził kopnięcie, które zostało zblokowane przez Polaka.

Wtedy Fiziev niespodziewanie padł na matę z grymasem bólu. Gamrot dopadł rywala w parterze, zadając serię ciosów, a sędzia Herb Dean błyskawicznie przerwał pojedynek. Okazało się, że 30-latek doznał kontuzji lewej nogi. Nie był w stanie kontynuować walki.

Fiziev po walce został przewieziony do szpitala, gdzie przeprowadzone zostały dokładne badania. Azer zamieścił na Instagramie nagranie. "Najlepsza robota na świecie" - przekazał wojownik MMA.

W szpitalu byli też inni uczestnicy gali, Bryce Mitchell i Michelle Waterson-Gomez.

Mateusz Gamrot wygrał szóstą z siedmiu ostatnich walk w UFC i dzięki temu jest na dobrej drodze do starcia o mistrzowski pas w kategorii lekkiej.

Czytaj także:
Niepokonany Polak wchodzi do gry. Michał Dreczkowski wystąpi na gali KSW 87
Polski bokser złapany na dopingu. Długa dyskwalifikacja

ZOBACZ WIDEO: Wrze po odrzuceniu protestu. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder przedstawił swoje zdanie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×