"Słabe". Gwiazda UFC zażenowana zachowaniem Gamrota

Jamahal Hill nie szczędził złośliwości pod adresem Mateusza Gamrota. Na gali UFC Polak pokonał Rafaela Fizieva, który nie był w stanie kontynuować walki.

Rafał Szymański
Rafał Szymański
Mateusz Gamrot i Jamahal Hill Getty Images / Chris Unger / Jamahal Hill / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot i Jamahal Hill
Z całą pewnością nie tak polski zawodnik wyobrażał sobie pojedynek, który odbył się w nocy z soboty na niedzielę. Według sędziów, Mateusz Gamrot minimalnie przegrał pierwszą rundę walki na UFC Fight Night w Las Vegas.

W drugiej odsłonie Rafael Fiziev zaatakował rywala kopnięciem na korpus. Akcja Azera była bardzo niefortunna, ponieważ po chwili upadł i nie mógł wytrzymać z bólu. 30-latek miał poważne problemy z kolanem.

Gamrot skorzystał na problemach przeciwnika i zwycięstwo zostało zapisane na jego koncie. Urodzony w Kudowie-Zdroju wojownik świętując wygraną, nie przejmował się za bardzo kłopotami Fizieva.

Zachowanie Gamrota nie spodobało się Jamahal Hill , który po walce zabrał głos na platformie X. "Robienie szumu i świętowanie zwycięstwa przez kontuzję jest słabe w ch**" - skomentował w mocnych słowach za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ZOBACZ WIDEO: Probierz zdecydował ws. "Lewego". "Nikt nie jest świętą krową"

Amerykanin w latach 2020-2023 był mistrzem wagi półciężkiej UFC. Hill ostatnią walkę stoczył na początku bieżącego roku, kiedy pokonał Glovera Teixeirę.

Czytaj więcej:
"Planował zwyciężyć walkę w innym stylu". Jędrzejczyk skomentowała wygraną Gamrota
To musiało boleć. Zobacz zakończenie walki Gamrot - Fiziev [WIDEO]

Czy zgadzasz się z opinią Hilla nt. Gamrota?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×