Machaczew starł się z Volkanovskim. "Potrzebujesz tylko pieniędzy"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Islam Machaczew i Alexander Volkanovski
Twitter / Na zdjęciu: Islam Machaczew i Alexander Volkanovski
zdjęcie autora artykułu

Już 21 października w Abu Zabi odbędzie się gala UFC 294. W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Islamem Machaczewem a Alexandrem Volkanovskim o pas wagi lekkiej. Rosjanin nie daje Australijczykowi szans na zwycięstwo.

W tym artykule dowiesz się o:

W lutym Islam Machaczew pokonał jednogłośną decyzją sędziów Volkanowskiego podczas gali UFC 284 w Perth i po raz pierwszy obronił tytuł w kategorii lekkiej.

Rosjanin jest przekonany, że w rewanżu tylko potwierdzi swoją wyższość nad mistrzem wagi piórkowej. Pierwotnie jego rywalem w Abu Zabi miał być Charles Oliveira, ale Brazylijczyk doznał kontuzji i na kilkanaście dni przed galą nowym rywalem Machaczewa ogłoszono Australijczyka.

- Wszyscy wiedzą, czego potrzebujesz -  tylko pieniędzy - powiedział Machaczew na konferencji prasowej. - Musisz mi podziękować. Mogłem wybrać dowolnego przeciwnika. Mamy Gamrota, mamy Poiriera, wszyscy byli gotowi na walkę o pas, ale daję tobie drugą szansę. Podziękuj - to wszystko - dodał mistrz.

Machaczew nie ukrywa, że mocno podrażniły go słowa, jakie popłynęły za sztabu Volkanovskiego po ich pierwszej walce, jakoby miał on stosować po ważeniu terapię dożylną, aby wzmocnić się po ciężkim zbijaniu kilogramów.

- W sobotę wieczorem pokażę ci moją moc - zapowiedział Islam Machaczew.

Transmisję z gali UFC 294, 21 października, będzie można oglądać od 20.00 w Polsacie Sport Fight.

Czytaj także: Kowalkiewicz z kolejnym awansem w rankingu! Głośny powrót do KSW. "Gigant" wzmacnia kategorię półciężką

ZOBACZ WIDEO: Poruszające słowa. Mamed Chalidow wskazał największego polskiego wojownika

Źródło artykułu: WP SportoweFakty