"On płakał po walce". Błachowicz naśmiewa się ze swojego rywala

Polscy fani czekają na powrót Jana Błachowicza do klatki UFC. Niewykluczone, że w przyszłości zobaczą walkę z Aleksandarem Rakiciem. "Cieszyński Książe" w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim w ostrym stylu wypowiedział się na temat potencjalnego rywala.

MB
Na zdjęciu Jan Błachowicz Getty Images / Sean M. Haffey / Na zdjęciu Jan Błachowicz
Jan Błachowicz w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi. Niedawno przeszedł operację drugiego kontuzjowanego barku. "Siema wszystkim! Dziś wyszedłem ze szpitala. Przyjechała po mnie ekipa, odebrali mnie, rączka na temblaku" - pisał pod koniec marca (więcej TUTAJ). Teraz czeka go rehabilitacja.

Mimo wszystko "Cieszyński Książę" myśli już o powrocie do klatki. Zawodnik UFC w programie "Jurasówka" prowadzonym przez Łukasza Jurkowskiego wypowiedział się nawet na temat potencjalnych rywali. Padły takie nazwiska jak Jiri Prochazka, Alex Pereira, Magomied Ankalajew czy Aleksandar Rakić.

- Te cztery nazwiska na ten moment mam. Zobaczymy. Ja siedzę, oni walczą. To się przetasuje. Ten odpadnie, ten będzie walczył. Zobaczymy - powiedział.

ZOBACZ WIDEO: Co dalej z Michałem Materlą? Wymowne słowa Macieja Kawulskiego po KSW

Rewanżowa walka z ostatnim z wymienionych miała odbyć się w styczniu. Została jednak odwołana właśnie przez kontuzję Jana Błachowicza. Rakić miał pewne wątpliwości. "Nigdy nie przegrasz rewanżu, jeśli wycofasz się drugi raz" - pisał wtedy w mediach społecznościowych.

"Cieszyński Książe" odpowiedział na słowa Austriaka. -  Przecież to on płakał po walce. To on jest płaczkiem, on jest krzykaczem, więc w ogóle mnie nie ruszają. To jest wielki chłop - ale miękki. Taka c*** - powiedział w programie "Jurasówka".

- W ogóle mnie to więc nie rusza. I nie życzę mu, żeby był w tym miejscu, jeśli chodzi o kontuzje, co ja - dodał.

Zobacz też: Skandal na gali UFC. "Sędzia powinien odpocząć"

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×