Doczekamy się wielkiego hitu? Roy Jones chce walki z Andersonem Silvą!

Wydaje się, że już wkrótce możemy doczekać się wielkiego hitu sprzedażowego w płatnym systemie pay per view. Roy Jones Junior ponownie wyraził chęć zmierzenia się z Andersonem Silvą.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Roy Jones Junior, będący niegdyś wielkim bokserskim mistrzem, w sobotę 21 grudnia na gali w Rosji, pokonał Zine Eddine Benmakhloufa przez jednogłośną decyzję. Była to pierwsza walka 45-latka, odkąd na gali w Łodzi wygrał z Polakiem, Pawłem Głażewskim. - Chcę zawalczyć z Andersonem Silvą, jeśli on pokona Weidmana. Jeżeli on z nim wygra, to będzie chciał mnie jako następnego. Jestem tu dla niego. To pojedynek, który intryguje wielu ludzi. Nie mogę czekać tak długo na Silvę, więc musiałem dostać walkę pierwszy - powiedział Roy Jones Junior cytowany przez portal bleacherreport.com.

Warunkiem do organizacji walki Andersona Silvy z amerykańskim pięściarzem, jest wynik pojedynku Brazylijczyka z Chrisem Weidmanem. Stawką zaplanowanego na 28 grudnia starcia będzie pas UFC w wadze średniej.

Jak na razie nie wiadomo, na jakich zasadach miałaby się odbyć walka Silva vs Jones. W grę wchodzi oktagon MMA lub ring bokserski.

UFC: Omielańczuk może powalczyć wiosną

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Kto według ciebie wygrałby walkę Silva vs Jones Junior?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×