Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Marcin Zontek przed M-1 Challenge 45: Przygotowania przebiegają bez problemów

Zawodnik wagi półciężkiej, [tag=31222]Marcin Zontek[/tag], wystąpi na gali [tag=39755]M-1 Challenge[/tag] 45, która 28 lutego odbędzie się w Sankt Petersburgu. Polak jest już na ostatnim etapie przygotowań do walki.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski

Zontek (MMA 12-8-2) na zawodowej scenie MMA walczy od 2005 roku, kiedy wziął udział w turnieju na gali KSW 3. W 2011 roku zdobył pas mistrzowski organizacji Ultimate Cage Championships w wadze półciężkiej. - Przygotowania przebiegają bez większych problemów. Trenuje dwa razy dziennie, tylko ostatnio odbywam po jednym treningu, bo czuję się na prawdę zmęczony. Przez dwa dni byłem u Damiana Grabowskiego i dobrze potrenowałem. Resztę treningów odbywam u nas, z kolegami z klubu Pawła Krażewskiego, a także z chłopakami, z którymi kiedyś pracowałem - powiedział Zontek.

Dla Zontka będzie to czwarta walka dla rosyjskiej M-1 Global. W ostatniej, po wyrównanym pojedynku, przegrał niejednogłośną decyzją z Sergiejem Kornievem, a stawką starcia był pas M-1 Challenge do 93 kilogramów. Zawodnik zapytany o liczbę kolejnych starć dla M-1 Global i ewentualnej walce mistrzowskiej odparł: - Nie wiem, ile stoczę walk dla M-1. Wszystko zależy od rosyjskiej organizacji. Nigdy nie miałem na celu zdobywania jakichkolwiek pasów, ale jeżeli będzie taka możliwość to na pewno nie odmówię

Rywal Polaka - Rashid Yusupov stoczy drugą walkę pod szyldem M-1 Global, po przegranym debiucie z Magomedovem Ismailovem w 2012 roku. Podczas gali M-1 Challenge 45 zobaczymy m.in. turniej wagi lekkiej oraz występy czołowych zawodników rosyjskiego potentata mieszanych sztuk walki.

Narodziny potęgi? Professional MMA Challenge mocno wkracza do gry!

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×