KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Uczestnik jednej z walk wieczoru zrezygnował z występu na grudniowej gali KSW 29!

Jedynie kilka godzin po ogłoszeniu rozpiski gali KSW 29, świat obiegła wiadomość o pierwszej zmianie w karcie tego wydarzenia. Melvin Manhoef nie wystąpi w Krakowie.

Jakub Madej
Jakub Madej

W informacji prasowej organizacji KSW nie pojawiło się nazwisko Melvina Manhoefa, co mogło rozpocząć przypuszczenia, o ewentualnej zmianie z rozpisce grudniowej gali. Amerykański portal themmareport.com potwierdził informację o rezygnacji z walki w Krakowie przez zawodnika z zagranicy.

Manhoef miał zawalczyć z Michałem Materlą w pierwszej z trzech walk wieczoru KSW 29. Wyżej w rozpisce znajdują się jedynie walki Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą oraz Mameda Khalidova z nieogłoszonym jeszcze rywalem.

Zawodnik reprezentujący Berserkers Team Szczecin przed galą w Krakowie ma zaplanowaną walkę w rodzinnym mieście. "Magic" na KSW 28 zmierzy się z Jorgem Luisem Bezerrą. Stawką tego pojedynku nie będzie pas mistrzowski.

Materla miał w Krakowie stanąć do czwartej obrony tytułu mistrzowskiego organizacji KSW w wadze średniej. Do tej pory "Magic" bronił pasa w walkach z Kendallem Grovem, Rodneyem Wallacem i Jayem Silvą.

"No Mercy" ostatnim znokautowaniem Douga Marshalla zagwarantował sobie walkę o pas organizacji Bellator. Manhoef zmierzy się ze zwycięzcą piątkowego starcia Alexander Shlemenko - Brandon Halsey.

Gala KSW 29 odbędzie się 6 grudnia w Kraków Arenie. Będzie to pierwszy event Konfrontacji Sztuk Walki w stolicy województwa małopolskiego.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
 • Grzymisław Zgłoś komentarz
  Czyli n-ty raz jakieś zmiany w karcie. W UFC to jednak jest co innego, bo tam mogą wyznaczyć jednego z wielu równorzędnych zawodników. Natomiast z KSW te zmiany zdarzały się bardzo
  Czytaj całość
  często, za często i na ogół zastępcy nie byli przygotowani. Teraz natomiast może uda się znaleźć zastępce mniej znanego, ale chociaż bardziej zawodnika MMA, a nie jednostylowego? Ufam, ze tak się właśnie stanie. No i ktoś, kto nie przegra wcześniej z Chalidowem, bo tak było i z Grove'em i z Wallace'em i teraz Manhoef też.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×