Organizatorzy potwierdzają. Gali PROMMAC 2 w Częstochowie nie będzie!

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Potwierdziły się smutne informacje. Zaplanowana na 15 listopada gala [tag=40758]Professional MMA Challenge[/tag] 2 w Częstochowie została odwołana.

W tym artykule dowiesz się o:

W walce wieczoru wydarzenia miał wystąpić Tomasz Drwal. Wcześniej w oktagonie mieli się pojawić również Michał Kita, Philip De Fries, Oskar Piechota, Katarzyna Lubońska, Mateusz Strzelczyk czy Michał Wiencek. Imprezę miał pokazać natomiast Polsat Sport. [ad=rectangle] Odwołując galę, PROMMAC podzieliło los MMA Attack. Małopolska federacja była uważana za głównego konkurenta KSW, ale jak na razie przyszłość Professional MMA Challenge nie jest znana.

Oświadczenie organizatorów:

Z powodów niezależnych od spółki PROMMAC, zostaliśmy zmuszeni do odwołania gali PROMMAC 2, która miała się odbyć 15 listopada w Częstochowie. Postanowiliśmy podjąć tę trudną decyzję przede wszystkim w trosce o zawodników, którzy ciężko przygotowują się do swoich walk. Ogłoszenie tej informacji teraz, pozwoli im na znalezienie innej walki w podobnym terminie, w czym postaramy się też pomóc. W tym kontekście dalsze próby organizacji eventu wiązałyby się z ogromnym ryzykiem niepowodzenia, dlatego postanowiliśmy zachować się najbardziej fair, na ile jest to w takiej sytuacji możliwe, wobec ludzi, których dobro było dla nas najważniejsze. Liczymy na to, że zrozumiecie i uszanujecie tę decyzję. Przyszłość organizacji nie jest jeszcze znana, ale mamy nadzieję, że wrócimy silniejsi niż dotychczas. Zarząd PROMMAC

Źródło artykułu: