KSW 31 już 23 maja w Ergo Arenie! Będą wielkie nazwiska!

Już 23 maja największa organizacja MMA w Europie - Federacja KSW zorganizuje kolejne wydarzenie na Pomorzu. KSW 31 odbędzie się w Ergo Arenie

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Gdańsko-sopocka hala gościła już Federację KSW podczas pamiętanych gal KSW 16, KSW 20, KSW 23 i ubiegłorocznej KSW 27: Cage Time. W głównych walkach KSW 31 wystąpią największe gwiazdy Federacji: najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz Pudzianowski, mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf, legenda polskiego MMA Tomasz Drwal oraz mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej Jewtuszko.
Dla Mariusz Pudzianowskiego (8-3, 2 KO, 2 Sub) będzie to już dwunasty pojedynek na zasadach MMA. Były strongman konsekwentnie buduje swoją pozycję w nowym sporcie i jest już o krok od najwyższych celów w królewskiej kategorii.

W Ergo Arenie po raz kolejny wystąpi też autor najlepszych walk w historii polskiego MMA, najwaleczniejszy zawodnik nad Wisłą Michał Materla (21-4, 3 KO, 12 Sub). Posiadacz tytułu w kategorii średniej już po raz piętnasty wystąpi dla Federacji KSW i tradycyjnie dostarczy fanom niezapomnianych wrażeń.

Kolejną atrakcją w wadze ciężkiej podczas KSW 31 będzie pojedynek Karola Bedorfa (11-2, 3 KO, 3 Sub). Reprezentant Berserkers Team Szczecin i Ankos Zapasy Poznań w Trójmieście stanie do kolejnej obrony tytułu w królewskiej kategorii.
W Ergo Arenie zobaczymy m.in. Michała Materlę W Ergo Arenie zobaczymy m.in. Michała Materlę
Na majowej gali w klatce KSW po raz pierwszy pojawi się jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego MMA Tomasz Drwal (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Zawodnik z Krakowa w grudniu miał walczyć z Mamedem Khalidovem, ale wtedy z występu na KSW 31 wyeliminował go uraz kręgosłupa. Zanim dojdzie do jego oczekiwanego pojedynku z wracającym do zdrowia olsztynianinem, Drwal stoczy walkę w maju.

Jeden z najefektowniej walczących zawodników KSW Maciej Jewtuszko (11-2, 6 KO, 5 Sub) również wystąpi na KSW 31. Popularny "Irokez" powróci do klatki KSW po nokaucie wieczoru, który zafundował Vaso Bakocevicowi na szczecińskiej gali KSW 28.

Czy jesteś zadowolony z polskiej obsady KSW 31?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×